Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

Įdomu po ko sėta, nepaminėjai. 

O tų sėjomainų visada reikėjo, bet dabar kaip atsirado tinginio technologija, kažkotais prisiminė apie ją. Ir tikrai ne dėl dirvožemio saugojimo. Eurai viską daro. 

Nebūtų tų žalinimų, tai irgi, žirnius dar po šiai dienai prie alaus arba darže matytume.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Prieš 9 valandas, JCB pranešimas:

Įdomu po ko sėta, nepaminėjai. 

O tų sėjomainų visada reikėjo, bet dabar kaip atsirado tinginio technologija, kažkotais prisiminė apie ją. Ir tikrai ne dėl dirvožemio saugojimo. Eurai viską daro. 

Nebūtų tų žalinimų, tai irgi, žirnius dar po šiai dienai prie alus arba darže matytume.

Ir rapsa ir ž.miežiai sėti po vasariniu miežiu...ir rapsa sėta truputuką į per šlapia dirva buvo šlapoka paskui užvežtos srutos ir ant ju vėl užmetė kažkur apie 10 mm vandens bet kadangi jau pabaiga rugpjūčio buvo o ir dar gąsdino dangus lietumi tai sėjom nebelaukėm kada pradžius.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, grazbek pranešimas:

A visaip ir diskiniu skutom ir noraginiu ir neskutom kur buvo galima.......vienu žodžiu tčiudinamės.....kiek žinau pas visus problema number one kišasi dirbimas o kišasi todėl kad nagai sudėti vienas prie kito dviejose eilėse būtų trijose nebūtų problemos bet tai jau ilgesnė sėjamoji visas svoris gula ant dišliaus vienu žodžiu problemos problemos ir vėl problemos naujos.....

Bet visumoj kyla klausimas, jeigu vis tiek reikia skust, kad šiaudus ištaršyt/sumaišyti, tai koks tada tolkas tokiai sėjamai, jei darbo jokio nesutaupai iš esmės. ir dar pas tave šiaudai tikrai rimtu kombainu turėtų būt smulkinta, o pas ką senesni kombainai, tai dar viskas komplikuočiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , manttys pranešimas:

Bet visumoj kyla klausimas, jeigu vis tiek reikia skust, kad šiaudus ištaršyt/sumaišyti, tai koks tada tolkas tokiai sėjamai, jei darbo jokio nesutaupai iš esmės. ir dar pas tave šiaudai tikrai rimtu kombainu turėtų būt smulkinta, o pas ką senesni kombainai, tai dar viskas komplikuočiau.

ar senas kombainas ar naujas smulkinti turi taip kaip susireguliavai ir susitvarkei untreip vamzdietc.Anksčiau kai nuomodavom vieno rimto seimo nario firmos kombaininka iki ašaru buvau nuvirgdes kad susitvarkytu smulkintuva taip kaip man reikia o ne taip kaip visiems gerai.....

A tolkas toks skaitykit tarp eilučiu rek susitvarkyt sėjomaina skusti reikia tik ten kur atsėliuojama.paskum kokio jovalo jums reikia ant lauko jeigu tinka važinėjimas pirmyn atgal kai kiša tai sėk tiesiai į ražiena.Vakar mačiau pasėta į pieva su tokia sėjamaja kviečiai sėjikui tinka aš taip nesėčiau gaila stuburo ir purkštuvo ir dar daug ko gaila....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, JCB pranešimas:

Įdomu po ko sėta, nepaminėjai. 

O tų sėjomainų visada reikėjo, bet dabar kaip atsirado tinginio technologija, kažkotais prisiminė apie ją. Ir tikrai ne dėl dirvožemio saugojimo. Eurai viską daro. 

Nebūtų tų žalinimų, tai irgi, žirnius dar po šiai dienai prie alaus arba darže matytume.

Man patiko išsireiškimas :) bet, iš esmės, jeigu nori dirbti efektyviau, spėti su gamta, turi kažkaip mažinti darbus. O kur dar darbo jėgos poreikis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , grazbek pranešimas:

ar senas kombainas ar naujas smulkinti turi taip kaip susireguliavai ir susitvarkei untreip vamzdietc.Anksčiau kai nuomodavom vieno rimto seimo nario firmos kombaininka iki ašaru buvau nuvirgdes kad susitvarkytu smulkintuva taip kaip man reikia o ne taip kaip visiems gerai.....

tai reziumuok. Focus yra pilnai įgali sėti į ražiena ir yra efektyvi darbu mažinimo mašina. Ar tai sėjamoji su galimybe mažinti darbus/greitinti sėja esant geroms sąlygoms kai kuriuose laukuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reziumuoti per anksti dar- kita rudenį paklausk. yra niuansu, kuriu visu aš nesiaiškinau dar nebuvo kada reikėjo sėti ir sprendimai buvo priiminėjami greičiau naujauta nei sveika galva.Pirma problema ir kiek mačiau šiemet pas kitus tai kišasi dirbimas o kišasi jis todėl kad kaltai sudėti kas 28cm ir dviejose eilėse .BUTU TRIJOSE nebūtų bėdos jokios kodėl gamintojas talpino į dvi klausimas ne man.ar padeda kultivavimas su ražieniniu kultivatorium nežinau nebandžiau.ten kur nuimti šiaudai buvo viskas good sėk su ja tiesia į ražiena ir vargo nematysi.antra bėda kai kuriuose laukuose reikia volavimo na apie tai bulvinykas pastabas dalino apie skirtumus vederio rapido ir horch sėjamuju.bet kita vertus yra kas viska voluoja na ir neblogai daro tik jeigu tau pochui kaip pasisėji ir ten su besikišančia sėjamaja pridirbi plento guzu kaip juos privoluosi paskui.Vienu žodžiu reikia pamislyti protingu kurmiu minčiu paklausyti viena kita pypke žolės surukyti ir viska pradėti iš naujo.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , grazbek pranešimas:

reziumuoti per anksti dar- kita rudenį paklausk. yra niuansu, kuriu visu aš nesiaiškinau dar nebuvo kada reikėjo sėti ir sprendimai buvo priiminėjami greičiau naujauta nei sveika galva.Pirma problema ir kiek mačiau šiemet pas kitus tai kišasi dirbimas o kišasi jis todėl kad kaltai sudėti kas 28cm ir dviejose eilėse .BUTU TRIJOSE nebūtų bėdos jokios kodėl gamintojas talpino į dvi klausimas ne man.ar padeda kultivavimas su ražieniniu kultivatorium nežinau nebandžiau.ten kur nuimti šiaudai buvo viskas good sėk su ja tiesia į ražiena ir vargo nematysi.antra bėda kai kuriuose laukuose reikia volavimo na apie tai bulvinykas pastabas dalino apie skirtumus vederio rapido ir horch sėjamuju.bet kita vertus yra kas viska voluoja na ir neblogai daro tik jeigu tau pochui kaip pasisėji ir ten su besikišančia sėjamaja pridirbi plento guzu kaip juos privoluosi paskui.Vienu žodžiu reikia pamislyti protingu kurmiu minčiu paklausyti viena kita pypke žolės surukyti ir viska pradėti iš naujo.......

Dvi eilės kaltų ir man įstrigo, bet technologiškai tikriausia darė dėl sėjamosiso ilgio. Ji ir taip žbėriškai ilga, o dar dadėjus kokius niekingus 40  cm, išvis gargaras gautųsi.

Šiaudų nurinkimas - čia vėl technologija. Bet jei nurenki šiaudus, turi vežti mėšlą. Tai daugumoj atvejų to pas nieką nebus. Todėl čia jau problema.

Deminai, ar jau savo nusipirkai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , manttys pranešimas:

Dvi eilės kaltų ir man įstrigo, bet technologiškai tikriausia darė dėl sėjamosiso ilgio. Ji ir taip žbėriškai ilga, o dar dadėjus kokius niekingus 40  cm, išvis gargaras gautųsi.

Šiaudų nurinkimas - čia vėl technologija. Bet jei nurenki šiaudus, turi vežti mėšlą. Tai daugumoj atvejų to pas nieką nebus. Todėl čia jau problema.

Deminai, ar jau savo nusipirkai?

kaip ir savo deminiu pas mus šiemet nedalino ir taip gerai parduoda kam dar deminti.....O viskas daugiau tas pats kaip nuo plugo perejinėjom ant skutimo tai dabar nuo skutimo reik išmokt neskusti ir viskas manau bus neblogai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , grazbek pranešimas:

kaip ir savo deminiu pas mus šiemet nedalino ir taip gerai parduoda kam dar deminti.....O viskas daugiau tas pats kaip nuo plugo perejinėjom ant skutimo tai dabar nuo skutimo reik išmokt neskusti ir viskas manau bus neblogai.....

Kiek metrų užgaliai gaunasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-09-04 at 20:44, grazbek pranešimas:

turbūt todėl kad kaltai yra siauri ir nepakankamai išverčia žemės todėl gylis toks koks reikalingas normaliam žemės dirbimui kad tvarkingai ir gražiai būtų galima pasėti.ištikro jei galėčiau aš ta dirbimą tikrai pakelčiau bet nuo to kenčia sėjos kokybė todėl pardavėjai ir rekomenduoja kuom daugiau arkliu kad suleistum iki pamidoru ir tada gazas dugnas varytum per laukus.Šiaip aš su šiuo aparatu dar tik mokausi dirbti po kol kas mažai yra informacijos pats aparatas irgi na toks apsirukusio žolės fermerio kaip ir zanaviku servizas jis irgi toks apsirukes ko paklausi to negausi.paleidinėtojai žino tik tiek kiek reikia paleisti  protingu patarimu kaip su juom reikia dirbti iš ju negausi viska reikia atradinėti pačiam.didžiausias iššukis sėja į šlapiablogai paskleistais šiaudais žemę.P.s. kaltai tikrai nepatinka galvoju kad turi buti trumpesni apačioje siauri viršuje platus gal netgi vaderstad  break mix tipo.Ypač sėjant 14 centimetru tarpueiliais.Tik kažin ar nesikiš su šiaudais kai uždėsi platesnius kaltus gal kas galite pasidalinti patirtim.

Manau kad platesniais kaltas mažiau kemša, dėl didesnio kiekio žemių, kurias lengviau stumti, nei augalines liekanas. Ir sejimo diskai lengviau sukasi per sumaisyta dirva. Tik sejamoji is striptill pasidarius noragtiesiog till. Rapsui atvirsksciai, kadangi sejimo diskas vaziuoja tiesiai uz kojos - jam nereikia stipraus maisymo. Stipriam maisyme dingsta nauda is siaudu ant pavirsiaus - nes ju tiesiog mazai lieka. Taip pat daug zemes sujudintos issaukia piktzoliu didesni kieki.

Yra pasetas rapsas tiesiai i raziena ir po minimalaus skutimo - skirtumo didelio nematau. Tik BŪTINA tvarkytis su pabirom, geriausia suskust ir nusipurkst glifosatu pries seja, arba bent jau nusipurkst. (Ikelsiu veliau kaip atrodo tas pats laukas setas i raziena, kuriam siek tiek pritruko chemijos ir buvo paliktas bandymui)

 Su kvieciais kitas reikalas - ten kruva eksperimentu. Atseliuota i skusta, tiesiai i kvieciu raziena, i arima po pievos. O toliau skusta, sudaigntos pabiros, nupurksta ir tada tiesiai seta. Is dabartinio vaizdo - geriausiai atrodo po arimo :icon-smile: ir arime traktoriaus sunkiau vilko nei i skutima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, semprius pranešimas:

 Is dabartinio vaizdo - geriausiai atrodo po arimo :icon-smile: ir arime traktoriaus sunkiau vilko nei i skutima.

arime visada geriausiai ir atrodys, tik klausimas ar finale derlius atpirks sąnaudas? šiaip po arimo ir sudygsta greičiausiai, ir atrodo gražiausiai kai nėra jokiu liekanų, bet ir brangiausiai kainuoja tiek darbo prasme,tiek ir laiko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , M&M pranešimas:

arime visada geriausiai ir atrodys, tik klausimas ar finale derlius atpirks sąnaudas? šiaip po arimo ir sudygsta greičiausiai, ir atrodo gražiausiai kai nėra jokiu liekanų, bet ir brangiausiai kainuoja tiek darbo prasme,tiek ir laiko...

Taip, ekonominiu ir laiko atzvilgiu (apimant visus privalomus poselius no tille) - tiesiogine seja su tokia, noraginio skutimo sejamaja yra geriausias dalykas siuo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, semprius pranešimas:

Taip, ekonominiu ir laiko atzvilgiu (apimant visus privalomus poselius no tille) - tiesiogine seja su tokia, noraginio skutimo sejamaja yra geriausias dalykas siuo metu.

Negalima taip sakyti ,kada tokiam kaip aš ,dirbančiam 150ha ji atsipirks perkant nauja ,o ir dėvėtu nelabai tėra,ir dar manau traktoriaus 200ag neužteks ,vel keisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, dvidas pranešimas:

Negalima taip sakyti ,kada tokiam kaip aš ,dirbančiam 150ha ji atsipirks perkant nauja ,o ir dėvėtu nelabai tėra,ir dar manau traktoriaus 200ag neužteks ,vel keisti

3m uzteks 200 ag. Jeigu pirkt vien del to, kad pirkt - tada tikrai neatsipirks. Jeigu ant kiemo noraginio nera, ar sejamoji jau issisketus - tada apsimoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...