Jump to content

Horsch

Nariai
 • Pranešimai

  174
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

Horsch paskutinį kartą gavo apdovanojimą Spalio 23 2018

Horsch paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Horsch

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Panevėžys

Paskutiniai lankytojai

800 profilio peržiūros
 1. Sitas agregatas isspresti turetu siaudu problema, o apie papildomus patobulinimus dar negirdejau.
 2. Kainas sužinosime tik po parodos Agritechnika. Darbiniai pločiai kolkas bus arba 3m. pakabinamas ant priekinės pakabos arba 12 metrų prikabinamas. 12metrų prikabinamą planuojame turėti pavasarį demonstracinį. Klausimui apie akmenus imetu video iš gamyklos bandymų kur toks volas sumontuotas ant Joker diskinio skutiko, bet jo visa konstrukcija ir apsauga bus tokia pati. (pačio KnifeRoller) Volas nenukentėjo po akmens pravažiavimo nei kiek.
 3. https://www.youtube.com/watch?v=SHBbsJMWE6E
 4. Pabirom ir ne tik pabirom bus pristatytas Agritechnika parodos metu toks daiktas :
 5. Tau neužteks tik patį siurbliuką užsidėti, jei iš gamyklos gryžo su hidraulika nuo traktoriaus tai reikės ir pačiai sėjamajai montuoti atskirą tepalo sistemą su bakeliais ir filtrais.
 6. Horsch

  No-till

  Panevėžys Cia priesais kapines laukas? Jeigu tas tai tegul nepasakoja pasaku.... nes jei is tokio lauko UZSKAITINIO byra beveik trys tonos - tai visi kiti turetu kulti bent po 6..... Jo taspats pries kapines, nuo krasto atrode tragiskai is pavasario, bet paskui sake issitaise ir tokius rezultatus turejo.
 7. Horsch

  No-till

  Derliaus rekordų tonų prasme jie atsisakė, jiems sakė svarbiausia tai kas lieka kišenėje viską įvertinus. Kaip pavyzdys žieminis rapsas buvo sėtas į šukuotą kviečių ražieną nieko daugiau nedarius, su sava ūkio sėklą, be augimo reguliatorių ir užskaityto derliaus šiemet turėjo 2,85t./ha. Jiems tokie skaičiai pinai tenkino viską įvertinus.
 8. Horsch

  No-till

  Panevėžys
 9. Horsch

  No-till

  Jeigu kam idomu kaip Lietuvoje atrodo pilnas ir tvarkingas No-Till, galit susisiekti. Turiu vieną klientą kuris nuo A iki Z dirba tvarkingai ta linkme. Visų pirmą No-Till jų pradžia buvo nuo didelės sėjomainos. Apie 7-9 kultūros.
 10. Sveiki kokia dabar kaina horsch pronto 3dc be trasu ?

  1. Horsch

   Horsch

   Sveii, jūsų regiono vadybininkas Virginijus Dailidė 865603212, pasiskambinkit ir jis jums atsakys tikslią kainą pagal jūsų pageidaujamą komplektaciją.

 11. Jūsų regiono vadybininkas Virginijus Dailidė, susisiekite telefonu dėl detalesnės komplektacijos sėjamosios ir jums galės atsakyti kiek ji tiksliai kainuotų. Tel. nr. 865603212
 12. Tikslią kainą žinosime tik rugsėjo mėn. Bet tikrai 90 nesieks
 13. Dėl Focus 3m. tai kolkas negaliu atsakyti kiek reikės srauto tepalo, dėl arklių manau, kad apie 200-250 tikrai užteks. Pronto 4DC be trąšų minimalus tepalo poreikis yra 40l./min ventiliatoriui ir dar kokių 15l./min kitoms funkcijoms.
×
×
 • Create New...