Jump to content

Horsch sėjamosios


Recommended Posts

  • Atsakymai 1.7k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

pas mus bendrove turi horsch 6 metru su lokaliu trasu terpimu noragine, na gal del to kad ji gan didele gal del darbininku kas su ja dirba tai vaizdas toks remas ir bunkeriai sutrukineja jau detos juostos, norageliai gan greitai dyla sejant i skutima, i dregna dirva neina seti kai as su vaderstad jau galiu, is gerosios puses sekla iterpia padrikai niekada nepades seklos ant siaudu prieiti prie sejamosios darbiniu daliu paprasciau nei kitose na ir patraukli kaina

be to is kur zadi pirkt ta sejamaja reikia nepamirsti to kad jomis prekiauja ne viena lytagra bet yra sakiuose firma audrokesta

http://www.audrokesta.lt/?pg=41〈=1&menu_id=37

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei zemes visur lengvos ir langvai isdirbamos tai kuo puikiausiai dirbtu ir noragine. sunkesnese zemese reiketu rinktis diskine

Na, kalbant apie dirvą, tai ji gan įvairi: kalnai molingi, kloniai lengvesni (pasitaiko kai kur vos ne durpžemio), akmenų turim (keliuose laukuose jų uždera daugiau nei javų :D ), del kurių man įdomu, ar noraginė ilgai kariaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus bendrove turi horsch 6 metru su lokaliu trasu terpimu noragine, na gal del to kad ji gan didele gal del darbininku kas su ja dirba tai vaizdas toks remas ir bunkeriai sutrukineja jau detos juostos, norageliai gan greitai dyla sejant i skutima, i dregna dirva neina seti kai as su vaderstad jau galiu, is gerosios puses sekla iterpia padrikai niekada nepades seklos ant siaudu prieiti prie sejamosios darbiniu daliu paprasciau nei kitose na ir patraukli kaina

Kuom pranašesnis tas padrikas sėjimas nuo sėjos eilėmis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada tik diskine, nes su noragine y prastai isdirbta moli nepasesi

Vat butent, kad su tuo moliu rudenį vargas: kultivariaus laužymas. Balkiu trynėm. Šiemet Kiroviecui nupirkom BBG EuroDisk 6m sunkias lėkštes. Lėkšiavom ražienas - įdirbimo vaizdas tikrai neblogas. Sėjom su ruskom diskinem. Kadangi orai lietingi buvo, nelabai lekščiuota dirva drėgmę gerė ir sėklas sunkokiai įterpdavo molį. PS. Šiuo metu kuliam Donais. Įsivaizduojat, kaip smulkinami šiaudai ir skleidžiami pelai... Vien dėl tų šiaudų, kai paduodi atgal kultdamas, kyla klausimas ar tos noraginės nekimš?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai tada tik diskine, nes su noragine y prastai isdirbta moli nepasesi

Vat butent, kad su tuo moliu rudenį vargas: kultivariaus laužymas. Balkiu trynėm. Šiemet Kiroviecui nupirkom BBG EuroDisk 6m sunkias lėkštes. Lėkšiavom ražienas - įdirbimo vaizdas tikrai neblogas. Sėjom su ruskom diskinem. Kadangi orai lietingi buvo, nelabai lekščiuota dirva drėgmę gerė ir sėklas sunkokiai įterpdavo molį. PS. Šiuo metu kuliam Donais. Įsivaizduojat, kaip smulkinami šiaudai ir skleidžiami pelai... Vien dėl tų šiaudų, kai paduodi atgal kultdamas, kyla klausimas ar tos noraginės nekimš?

jei bus zoles tada kemsa skutika, nesvarbu koks jis, bet jei zoles nera tada tuos kalnus siaudu kuo puikiausiai ismaiso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be to is kur zadi pirkt ta sejamaja reikia nepamirsti to kad jomis prekiauja ne viena lytagra bet yra sakiuose firma audrokesta

http://www.audrokesta.lt/?pg=41〈=1&menu_id=37

dekoju uz nuoroda, nezinojau, juolab, kad man ir kombainas ir sejamoji pas juos, reiks pasiziuret kokios kainos lyginant su lytagra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be to is kur zadi pirkt ta sejamaja reikia nepamirsti to kad jomis prekiauja ne viena lytagra bet yra sakiuose firma audrokesta

http://www.audrokesta.lt/?pg=41〈=1&menu_id=37

dekoju uz nuoroda, nezinojau, juolab, kad man ir kombainas ir sejamoji pas juos, reiks pasiziuret kokios kainos lyginant su lytagra

manau visiem butu idomu suzinoti kainu skirtuma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be to is kur zadi pirkt ta sejamaja reikia nepamirsti to kad jomis prekiauja ne viena lytagra bet yra sakiuose firma audrokesta

http://www.audrokesta.lt/?pg=41〈=1&menu_id=37

dekoju uz nuoroda, nezinojau, juolab, kad man ir kombainas ir sejamoji pas juos, reiks pasiziuret kokios kainos lyginant su lytagra

manau visiem butu idomu suzinoti kainu skirtuma

galesiu pasigirti, jokia cia ne paslaptis, kaip kad kazkas purkshtuvo kaina nenorejo sakyti, neva karine paslaptis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

rytoj skambtelesiu, jei nepamirshiu, tai vakare galesiu pasigirti, lytagroje bevei 223000 6 metru dc pronto

taj cia sitas modelis trb be tu uzsikimsimo davikliu seklos ir trasu, as kai buvau lytagroj tai sake 3 metru su visais davikliais 3 metru pronto dc 218000lt :icon-eek:

kaip 3 metru labai brangi

nu vedery 4 metru su disku dirbimu nuperki ir dar lieka gerokai aplaistyt :lol: bet nesuprantu kodel toks skirtumas, tai arba tau Rimvydai blogai kaina pasake arba man :o

tiek kainuoja 4 metru, o ne triju ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kodel renkates horsch sejamaja?

Siandien buvau Kaune, Vaderstad'o atstovybeje. Kiekvienas suka y savo puse pusdamas makaronus... :icon-rolleyes: man labiau patiko Vaderstad'o ydirbis, lygignant su Horsch. Plius ir kaina gerokai zemesne. Ydomu, kuo pranasenis Horsch, jei tokia kaina uzsirekes? :icon-rolleyes:

taj kad atstovybe tik vilniuj yra... kokios kainos? nepasikeite pries sventes? :lol:

Kaune, aleksote ;) trimetre 160 man rods, 4-metre dar 20 plius. Kainos kiek zadejo, iki kitu metu spalio nekils...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano horch be trashu, bet su davikliais, trshu sistema labai brangi, ir man visishkai nereikalinga, mano nuomone jei seti tai seti, jei treshti tai treshti

Bet Rimvydai tu galvojai kiek laiko ir darbo susitaupo kai nereikia pries seja su barstytuvu lakstyt, juolab dar ir gairiuotoju reikia kuriu sunku gaut kai kuriem, o cia vienu vaziavimu isdirbi patresi paseji :D

skytos trashos ir is rudens paliktos technologines vezes man issprendzia visas tavo minetas problemas, o zmoniu manau tik sumazes o ne padauges, nes seklos bunkeri galesiu uzsipildyti tiesiai is priekabos per sraige, taigi kiekvienam pagal skoni ir poreikius

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...