Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Sveiki,

Gal ne į tema. Bet situacija tokia su viena gerai žinoma įmone buvau pafiksavęs rapso formule -3  ,  su vadybininku ryšį palaikiau  ir buvau viena savaite  rapso kilimas , aš  jam sakau kad laukiam dar ir gerai. Po savaitgalio vėl suskambinu ir sako žinok netyčia užfiksavau, tai be mano žinios užfiksavo kaina ,šiai dienai skirtumas 4k eu. Aišku ,ta vadybinika atleido , nes ne vien man taip padarė  ,kiek žinau ir dar  keliem ūkininkam . Atėjo naujas vadybinikas, sakau kaip su tuo rapsu fiksvimu paliko , nes senasisis vadyb  sakė, kad pafiksavo ir jokios sutarties kokia mėn negavau , kai užklausiau sako kad pafiksuota ir atsiuntė sutartį pasirašyt, tai ka šiuo atveju daryt? Kai buvo sausra, susimokėjom baudas. Dabar už jų klaidas turi vėl mokėt ūkininkai?   Naujoji vadybinkė tegiai ,kad ilgas laiko tarpas praėjo ir kad aš tipo nesąžiningas ir išsigalvoju nesąmones ir teigia kas tau tiek 4 tūkst. ,  nors paskui prasitarė ,kad jo žino visa situacija.  Žodžiu esme supratot, laukiu rimtu nuomoniu ir sprendimu.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Tom. pranešimas:

Sveiki,

Gal ne į tema. Bet situacija tokia su viena gerai žinoma įmone buvau pafiksavęs rapso formule -3  ,  su vadybininku ryšį palaikiau  ir buvau viena savaite  rapso kilimas , aš  jam sakau kad laukiam dar ir gerai. Po savaitgalio vėl suskambinu ir sako žinok netyčia užfiksavau, tai be mano žinios užfiksavo kaina ,šiai dienai skirtumas 4k eu. Aišku ,ta vadybinika atleido , nes ne vien man taip padarė  ,kiek žinau ir dar  keliem ūkininkam . Atėjo naujas vadybinikas, sakau kaip su tuo rapsu fiksvimu paliko , nes senasisis vadyb  sakė, kad pafiksavo ir jokios sutarties kokia mėn negavau , kai užklausiau sako kad pafiksuota ir atsiuntė sutartį pasirašyt, tai ka šiuo atveju daryt? Kai buvo sausra, susimokėjom baudas. Dabar už jų klaidas turi vėl mokėt ūkininkai?   Naujoji vadybinkė tegiai ,kad ilgas laiko tarpas praėjo ir kad aš tipo nesąžiningas ir išsigalvoju nesąmones ir teigia kas tau tiek 4 tūkst. ,  nors paskui prasitarė ,kad jo žino visa situacija.  Žodžiu esme supratot, laukiu rimtu nuomoniu ir sprendimu.. 

Tai cia jau ju problema netavo. Paraso nera ir ramu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, Tom. pranešimas:

Sveiki,

Gal ne į tema. Bet situacija tokia su viena gerai žinoma įmone buvau pafiksavęs rapso formule -3  ,  su vadybininku ryšį palaikiau  ir buvau viena savaite  rapso kilimas , aš  jam sakau kad laukiam dar ir gerai. Po savaitgalio vėl suskambinu ir sako žinok netyčia užfiksavau, tai be mano žinios užfiksavo kaina ,šiai dienai skirtumas 4k eu. Aišku ,ta vadybinika atleido , nes ne vien man taip padarė  ,kiek žinau ir dar  keliem ūkininkam . Atėjo naujas vadybinikas, sakau kaip su tuo rapsu fiksvimu paliko , nes senasisis vadyb  sakė, kad pafiksavo ir jokios sutarties kokia mėn negavau , kai užklausiau sako kad pafiksuota ir atsiuntė sutartį pasirašyt, tai ka šiuo atveju daryt? Kai buvo sausra, susimokėjom baudas. Dabar už jų klaidas turi vėl mokėt ūkininkai?   Naujoji vadybinkė tegiai ,kad ilgas laiko tarpas praėjo ir kad aš tipo nesąžiningas ir išsigalvoju nesąmones ir teigia kas tau tiek 4 tūkst. ,  nors paskui prasitarė ,kad jo žino visa situacija.  Žodžiu esme supratot, laukiu rimtu nuomoniu ir sprendimu.. 

Šitą visą situaciją siūlau surašyti el. laišku ir nusiūsti firmai jų pagridiniu emeilo adresu. Jeigu vadybininką atleido tai ir jo darbus žino, tai pagaliau prisiima ir savo darbuotojų kaltes o ne viską permeta ant ūkininkų. Ir dar siūlyčiau su išvardinta situacija laiškelį nusiūsti kokiam rajono juristui konsultacijai. Bet tik rašyk, o ne skambink kad turėtum įrodymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Tom. pranešimas:

Sveiki,

Gal ne į tema. Bet situacija tokia su viena gerai žinoma įmone buvau pafiksavęs rapso formule -3  ,  su vadybininku ryšį palaikiau  ir buvau viena savaite  rapso kilimas , aš  jam sakau kad laukiam dar ir gerai. Po savaitgalio vėl suskambinu ir sako žinok netyčia užfiksavau, tai be mano žinios užfiksavo kaina ,šiai dienai skirtumas 4k eu. Aišku ,ta vadybinika atleido , nes ne vien man taip padarė  ,kiek žinau ir dar  keliem ūkininkam . Atėjo naujas vadybinikas, sakau kaip su tuo rapsu fiksvimu paliko , nes senasisis vadyb  sakė, kad pafiksavo ir jokios sutarties kokia mėn negavau , kai užklausiau sako kad pafiksuota ir atsiuntė sutartį pasirašyt, tai ka šiuo atveju daryt? Kai buvo sausra, susimokėjom baudas. Dabar už jų klaidas turi vėl mokėt ūkininkai?   Naujoji vadybinkė tegiai ,kad ilgas laiko tarpas praėjo ir kad aš tipo nesąžiningas ir išsigalvoju nesąmones ir teigia kas tau tiek 4 tūkst. ,  nors paskui prasitarė ,kad jo žino visa situacija.  Žodžiu esme supratot, laukiu rimtu nuomoniu ir sprendimu.. 

Ar yra tavo rasytas sms, emeilas ir pan apie nora / nenora fiksuoti? Jei tokio dalyko nera, o imone (vadybininkas) savavaliskai prieme toki sprendima - ju kalte ir tu neprivalai deti autografo ant sutarties priedo.

Tegul irodo esmini fakta - tavo noru pareiksta valia uzfiksuoti kaina prie tokio MATIF prie kurio gavai prieda. Jie panasu to padaryti negali ir priverst taves pasirasyti priedo taip pat negali.

Zinoma, kaip auksciau minejes zmogus yra, viska komunikuok emeilais, kad rasydami atsakyma gerai pagalvoti, ar verta rasyti tai ka nori pasiekti (gauti tavo parasa).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad čia reikia kažką daug aiškinti, parašai labai trumpai ir aiškiai. Rysium su tuo, kad vadybinike prašo pasirašyti kažkokia sutartį, tu informuoji, kad fiksuoti neprašiau, sutikimo nedaviau. Informuoju, kad produkcijos nepristatysiu. ačiū ir viso gero.

Parašymas svarbus tuo, kad turi pareikšti savo valia ir nesutikimą, kitaip teisme galės sakyti, jog tu viską žinojai ir vykdei sutartį (net jei nepasirašęs) iki neva fakto, kai pamatei, kad tau ji nenaudinga.

ne ūkininkas turi įrodinėti, kad neprašė fiksuot, o jie, kad ūkininkas sakė fiksuot.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Kaskaip bus tuoj ir kviecius ka fiksavom daugumai nesmagu kaina soktelejo bet jauciu firmos formule pasikoreguos savo naudai 

Gali būti kad jau rytoj birža daugiau pasikoreguos nei formulės pas firmas. Šiaip tas formules galima pasifiksuoti iš anksto, bet tokių kainos pokyčių pagauti max sudėtinga, kai pvz KG gali tik fiksuoti nuo 12 iki 16 val ir gali fisko būti kad ryt 12a nuo šio vakaro 20val bus - 5eur. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...