Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

prieš 10 minutes , Planetarke pranešimas:

Pagal 5.2 punkto formulę, pas mane gaunasi neigiamas atsakymas, nes mano sutarties kaina didesnė 20-30 eurų nei biržos. Tai as mokėsiu po 50 eur už toną baudą?

IMG_1780.jpeg

Tai, o ką nebeturi grūdų, kad įvykdyti sutarti? Nupirk iš kokio ūkininko gi, tavo kaina geresnė sutarties gi. Kam ta baudą mokėti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2023-11-16 at 18:30, panjabis pranešimas:

Gal kas girdejot, kokios vasariniu mieziu seklos kainos nusimato? Pvz laureate. 

Šiemet buvo kazkas per 500 jei is pvz skandagros ar baltijos javų. Lauretė kaip salyklas pirmo vieto supirkimas. Planetas antraeilis jei del salyklo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, panjabis pranešimas:

Jei tokia kaina tada kosmosas pagal mieziu kaina. 

Vakar su vadybininke kalbeta. Paciam nuostaba sukele ispudingos kainos. Kiekis dominantis 3 tonos tik. Bet ir daugiau perkant, stebuklingos nuolaidos juk nepadarys manau. Nei koks perekupas esu, nei ka, sau pirkt noriu, bet tokia kaina nezavi kazko.  Nesiskaiciuoja kazkaip. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2023-11-18 at 12:14, Dainius48 pranešimas:

Vakar su vadybininke kalbeta. Paciam nuostaba sukele ispudingos kainos. Kiekis dominantis 3 tonos tik. Bet ir daugiau perkant, stebuklingos nuolaidos juk nepadarys manau. Nei koks perekupas esu, nei ka, sau pirkt noriu, bet tokia kaina nezavi kazko.  Nesiskaiciuoja kazkaip. 

Tai neišku kaip ir kokio žeme auginsi.

Pvz šiemet su 120vm 8tonos nuo 1 ha užskaitinio. Pusė y salykla pusė y pašara išejo. 

Pernai 7tonos užskaitinio uzpernai 6,7 uzskaitos. Aišku taip kaip šiemet retai kad užauga taip gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

Nu kąąąą, birža jau 2021 metų lygyje :) meluoju visgi, 2021-11-30 pasirašiau sutarti 2022 m derliui

 

image.png.7d03e6ae06c2086847c06acdb65ef29d.png

reiškia šiai dienai turime -20 eurų nuo tonos kviečių ir +50 proc didesnes žaliavų kainas. Panašu, kad tai nėra labai normalu

Pridėk dar sukilusias nuomos kainas, ir gaunasi bačka. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...