Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

prieš 2 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Kokius vabalus randa? Pas mane šiemet milčiaus rado, nors naujas sandėlys, grūdai sausi, pernai skaptuką kažkokį buvo suradę, žodžiu bėda kai savo valymo linijos neturi. 

Vienoj rado striaubliuka, kitoj dar ir prie jo milciu. Sandelys valytas dezinfekuotas, grudai 13-14 dregnumo. Islandziojau visa sandeli - niekur neradau. Greiciausiai prasidejo 'zaidimai'

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

Man tas pats, teko i bkt vežti, nes 2 kl. vairas nuvažiuoja 5 ryto, tai ant pietų būna išsikrovęs, realiai dienos nebėra, nes visi dirba iki 5,, vabalų jau kaip ir buvo, ne vieną vakar atgręžė. as mane irgi nuo dregnų miežių įsiveisė, praileidžiu pro cikloną, kad pavienius ištrauktų..

 

-10 nuo matifo antra klase. tai kažkas gaunas 226

Ar siuo metu dar duoda kas - 10? Jau kalbos apie - 16 eina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Ukius_bulvinskis pranešimas:

Kokius vabalus randa? Pas mane šiemet milčiaus rado, nors naujas sandėlys, grūdai sausi, pernai skaptuką kažkokį buvo suradę, žodžiu bėda kai savo valymo linijos neturi. 

nezinau kokius, nes vairuotojas sake..  pasmane milcius irgi atsirado, bet grynai is dregnu siltu grudu per pusantro menesio..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Shimshius pranešimas:

Su tais ukrainietiskais grudais bus bedu, reik savo stumti kuo greiciau, kad nebutu blogesne kaina poto.

Nėra matematikos su tais ukrainietiskais, Rumunijoje po 220doleriu jie gauna, patys prideja į yuo tube, kad veža į Rumunija pakankamai lengvai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , heva pranešimas:

Nėra matematikos su tais ukrainietiskais, Rumunijoje po 220doleriu jie gauna, patys prideja į yuo tube, kad veža į Rumunija pakankamai lengvai. 

rumunijoje yra butelio kaklas dėl praladumo. tiesiog kiekiai tokie, kad nepatemps jokie paprasti terminalai, todel nubyres visiems tu grudu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , manttys pranešimas:

rumunijoje yra butelio kaklas dėl praladumo. tiesiog kiekiai tokie, kad nepatemps jokie paprasti terminalai, todel nubyres visiems tu grudu

Per zinias pasakojo kad rumunija investavo 150mln,kad padidintu grudu srautus…bet vistiek klius visiems ju turbut

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Audrius08 pranešimas:

Per zinias pasakojo kad rumunija investavo 150mln,kad padidintu grudu srautus…bet vistiek klius visiems ju turbut

sumanus verslininkai naudojasi proga. padidintais ikainiais per metus ta terminala atgros, o per metus niekas cia tikrai nesibaigs..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , dariius 30 pranešimas:

nlb suprantu ar tas matif turi kokios ytakos musiskiu supirkeju kainai, nes ten grudai 234 , o vietiniai siulo 197. 37 eur skirtumas cia normalu?

as moku už nuvezima 9 eur. tai atmetus formule (-10) ir vezima, gaunas 215. bet aš vežu 100km, o tavo atstumas apie 300. tai jei minusuojam dar 18 euru, gaunas 197, tai kaip ir ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

as moku už nuvezima 9 eur. tai atmetus formule (-10) ir vezima, gaunas 215. bet aš vežu 100km, o tavo atstumas apie 300. tai jei minusuojam dar 18 euru, gaunas 197, tai kaip ir ok.

Kažkodėl pernai antrai buvo 0 formulė už 300km,o šiemet 30 ir daugiau, nes niekam nereikia grudu, kodėl toks stabdis šiemet nežinau... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...