Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, Witalikas pranešimas:

Nejaugi viskas parduota, pačio….

Realiai taip ,nes buvau isankstiniu padares,ir isivertines rizika beveik viska pardaviau .Mane tenkino santykis islaidu-pajamu.Sendien jau prie  punkto stovi Ukrainos furos ne 1 ar 2 ,o taip virs 20  ,Atveze didmaisiuose grudus ,draugas is smalsumo pasisnekejo ,3 klase moka po 150 eu uz tona.Tai ,kaip galvojat kiek LT supirkejai mokes sios dienos kainomis? Ir tos furos tik pradzia manau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ramas 1 pranešimas:

Realiai taip ,nes buvau isankstiniu padares,ir isivertines rizika beveik viska pardaviau .Mane tenkino santykis islaidu-pajamu.Sendien jau prie  punkto stovi Ukrainos furos ne 1 ar 2 ,o taip virs 20  ,Atveze didmaisiuose grudus ,draugas is smalsumo pasisnekejo ,3 klase moka po 150 eu uz tona.Tai ,kaip galvojat kiek LT supirkejai mokes sios dienos kainomis? Ir tos furos tik pradzia manau.

Tada reiketu saves paklausti - kodel supirkejai visada duodami minusines formules pagal matifa (uoste mazdaug budavo minus 10-15 II klase), dabar kontraktuoja su pliusinemis formulemis (apie pasara nekalbu)? O Ukrainos grudai furomis apskritai lasas kibire.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , ramas 1 pranešimas:

Realiai taip ,nes buvau isankstiniu padares,ir isivertines rizika beveik viska pardaviau .Mane tenkino santykis islaidu-pajamu.Sendien jau prie  punkto stovi Ukrainos furos ne 1 ar 2 ,o taip virs 20  ,Atveze didmaisiuose grudus ,draugas is smalsumo pasisnekejo ,3 klase moka po 150 eu uz tona.Tai ,kaip galvojat kiek LT supirkejai mokes sios dienos kainomis? Ir tos furos tik pradzia manau.

Tai jų gal tokios sutartys buvo tuo laiku sudarytos, o lt supirkėjai mokės tiek kiek birža švies, čia ne pienas, kad moka, kiek nori. Reikia nepamiršti, kad šie metai pasauliui su orais irgi neeiliniai, vienur 2mln ha paskendo, kitur išdžiūvo, amerika kelia foto kad užlėkščiuos kukurūzus, aišku kiti didžiuojasi burbuolėm. Ukraina dabar veža dar praeitų metų derlių, naujas keliauja į aruodus, o kiek neatkeliaus... Plius vairuotojų klausti po kiek moka, tai kaip paklausius pažįstamo, jis pasakys, kad mums ūkininkam už kviečius moka po 450eur, rapsas tūkstantis. :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ramas 1 pranešimas:

Man kolegos visiskai taspats ,mane tenkina uzdirbtas pelnas ir t.t o jus cia vaikykites tukstantines kainas ,jau rudeni praeita sukiojo pirstu ir durnu vadino ,kad pirkau trasas po 600 e ,paskui matem patys ,kas buvo.

Bet įdomu kas šiemet bus su trąšų kaina. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , ramas 1 pranešimas:

Man kolegos visiskai taspats ,mane tenkina uzdirbtas pelnas ir t.t o jus cia vaikykites tukstantines kainas ,jau rudeni praeita sukiojo pirstu ir durnu vadino ,kad pirkau trasas po 600 e ,paskui matem patys ,kas buvo.

O Tau būna per didelis pelnas? Normalu,kad norisi kitiems didesnio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pigių trąšų nebus, būkite realistai prie tokių energetinių kaštų, įmonės sprendžia egzistensinius klausimus. Artėjančios  žiemos prioritetas yra aiškus gyventojai, o ne pramonė. ES veikia apie 30 proc. azoto gamybos tikėtina kad bus daugiau į ES importuojamo azoto iš trečiūjų šalių, klausimas tiks kokia kaina ir kokia kokybę gausite. Nenustebkite jei pirksite prancūziškas arba belgiškas trąšas gausite maišus su RUS ženklinimu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Man tai įdomu kiek ilgai išlaikys paslaptyje tiesioginių išmokų viziją. Pinigų spausdinimo mašina sukasi, nosis aukštyn, koeficientai keičiasi, tik niekas pas mus dar apie tai nekalba.

Tai čia tik pas mus toke valstybė su tokeis vadovais jie jau tie pridirbo ir pridirbas įdomu ko tik viskas baigsis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , Juodas pranešimas:

Jei po 5byra ir trasom išlaidos kitokios, ne pagal vadovėli. 
Pasirodo, kad 5t kviečiu gali ir be 160vm Azoto užaugti 

Daug kas si sezona, be trasu 3t/ha rapso ir 6t/ha kvieciu pjove :D 

Pasirodo prie elevatoriaus aš tik vienas durnius trešiau ir ta patį kūliau :D :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Witalikas pranešimas:

Daug kas si sezona, be trasu 3t/ha rapso ir 6t/ha kvieciu pjove :D 

Pasirodo prie elevatoriaus aš tik vienas durnius trešiau ir ta patį kūliau :D :D 

Siemet pas mane trasu gavo 30% maziau nei pernai,o kuliau apie 20% daugiau.Daug kas nuo oru priklauso ne tik nuo trasu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...