Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

prieš 4 minutes , Ukis200 pranešimas:

 

Tai kaip visada, o kaino pradės kilti nuo lapkričio- blemba reikia laužti, kad laikytu minimu iki naujų metų- kiek ankščiau būdavo tai nuo lapkričio 1d, vienos tonos laikymas mėnesiui 5eur, bet tai čia buvo prieš 7-8 metus įdomu kaip dabar

kainos dabar kyla 20 eur ir leidzias kelios dienos. stebuklu man nereikia ,bet šios dienos kaina man per maža, tai dedu pasaugot. Gal už 2 savaičių uždarysiu, kas čia žino :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Ukis200 pranešimas:

 

Tai kaip visada, o kaino pradės kilti nuo lapkričio- blemba reikia laužti, kad laikytu minimu iki naujų metų- kiek ankščiau būdavo tai nuo lapkričio 1d, vienos tonos laikymas mėnesiui 5eur, bet tai čia buvo prieš 7-8 metus įdomu kaip dabar

paskambinau siandien agrochema, twi laikymas nemokamas, kad ir iki kitu metu, tai nesuprates likau kur kabliukas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , PArty pranešimas:

Kabliukas kad jiems turėsi parduoti, o kainomis geromis jie nepasižymi.

Agrochemos laikymas iki lapkricio 1 dienos nemokamas, bet sutartyje ikainis yra. Gali taikyti saugojimo mokesti gali ne, derybu klausimas kai pardavinesi grudus.

Linas Agro saugojimas mokamas iki spalio 1 dienos

Kitu nezinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Nissmo pranešimas:

Iš Ukrainos šiandien pajudėjo pirmas laivas su grūdais, tiesa kukuruzais berods, tai dar kris manau, nes ju daug gali but.

Tai kad visas Ukrainos kvieciu eksportas 4 - 4,5 proc. Man tai cia spekuliacija kaina kvepia, o ne realiu stygiumi ar pertekliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, dzipas pranešimas:

Tai kad visas Ukrainos kvieciu eksportas 4 - 4,5 proc. Man tai cia spekuliacija kaina kvepia, o ne realiu stygiumi ar pertekliu.

tikrai taip ir ne kitaip. vien kaip rapsas šiandien nukentėjo nuo žinių apie kukurūzų išvežimą, rodo, kiek daug emocijų pas maklerius. reikia šaltu nervų ir laiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...