Jump to content

Ukininkavimo islaidos


vrimvydas

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

Trąšų ir chemijos labai brangi eilutė - pas mane mane bendrai apie 260 euru gaunasi.

Mano nuomone trašos ir chemija pas mane prie tokio derlingumo yar gerai subalansuotos, tačiau kodėl niekam nekyla klausimas dėl Darbo sąnaudų ar tokia suma yra normali ir ar čia nėra būdų ją pamažinti. Neturiu strip til technologios, bet ir nenaudoju arimo. Į darbo sąnaudas yra traukiamas remontas, eksplotacija, kuras, darbo užmokestis, amortizacija. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , AG Paulius pranešimas:

Mano nuomone trašos ir chemija pas mane prie tokio derlingumo yar gerai subalansuotos, tačiau kodėl niekam nekyla klausimas dėl Darbo sąnaudų ar tokia suma yra normali ir ar čia nėra būdų ją pamažinti. Neturiu strip til technologios, bet ir nenaudoju arimo. Į darbo sąnaudas yra traukiamas remontas, eksplotacija, kuras, darbo užmokestis, amortizacija. 

Nelabai galima pasakyti ka mažinti ,reiktu detalizuot kiek remontas eksplotacija kuras .ir ttt man išeina greit paskaičiuot tik darbo užmokesti ,tai ngaunas 76eu ha čia sau pridėjau po 700eu mėn po mokesčių ir samdomo darbuotojo ,2mėn tiek tesamdau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , dvidas pranešimas:

Nelabai galima pasakyti ka mažinti ,reiktu detalizuot kiek remontas eksplotacija kuras .ir ttt man išeina greit paskaičiuot tik darbo užmokesti ,tai ngaunas 76eu ha čia sau pridėjau po 700eu mėn po mokesčių ir samdomo darbuotojo ,2mėn tiek tesamdau

Čia ir yra atsakymas, kad jei pasikeiščiau sėjos technologiją galėčiau dar sutaupyti, darbo išlaidų, tačiau sėjamosios yra neadekvačiai brangios. Todėl kitoje temoje buvau kalbėjęs apie kooperacija. Kada brangų daiktą įsigyji per kolektyvinę investiciją ir taip netik sutaupai išlaidų įsigyjimui, bet ir atpigini patį darbą. Todėl mano skaičiavimai rodo kad bet kokiu atvėju tai būtų naudinga ir leistų uždibti dar plius 10 proc. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Virgis. pranešimas:

Trąšom 200 eur yra normaliai, bet chemijai jei dar ir  naikinamos vienaskilties piktžolės tai 60 eur mažai. 

Gal labiau reiktų vertinti per toną, koks derlius buvo užaugintas ir kiek vienai tonai buvo išleista užauginti trąšoms ir chemijai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

Gal labiau reiktų vertinti per toną, koks derlius buvo užaugintas ir kiek vienai tonai buvo išleista užauginti trąšoms ir chemijai. 

Vertinti galima, bet lygintis skirtingo našumo dirvožemiuose-ne, nes vieniems dar gal kalkių reikia pridėti, o kitiems gal netolygus ar mažiau našus dirvožemis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , urbonas10 pranešimas:

Narsus vaikinas, aš su 40 ha. ir valdišku darbu tvarkiausiai nesunkiai, bet kitamet bus 80 ha, valdiškas darbas ir pilnas kiemas laužų. Kaip seksis nž.

žinai darbas darbui nelygus.. valdiškas nebūtinai sėdėt 5 d nuo 8 iki 5, kiti gal taip jį ir įsivaizduoja. Šiaip daug lemia technika. pakeius trestuva iš mechanikos į svarstyklini, jaučiu beveik 70 proc. našumo išlošiau vien dėl greičio ir paprastumo nustatymuose. Dar reikėtų kažką su purkštuvu sugalvoti. Purkštukus pakeitus padidinau našumą, bet perėjus ant dar dar didesnių, jau galiu ne visur sugebėt išlaikyt reikiamą slėgį..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

Tu čia vienas gudrus pasirodo :)

Duosiu tau pavyzdi, nusipirkau prieš penkis metus traktorių už 24 000 eurų, šiai dienai jis kainuoja 25 000 eurų. Tai mano amortizacija bus +1 000, ar minus 24 000? Buhalterijoj minus 24, natūroj neturiu aš tos amortizacijos, nes visus pinigus atgaunu.

Sėkmės skaičiuojant taip ir toliau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , urbonas10 pranešimas:

Na tai parduok ir nusipirk kita  kurį vėl praėjus 5 metam praduosi brangiau nei pirkai? 

nėra tikslo parduoti gerai dirbantį daiktą. Beje rapidą nupirkau sėjusį nepilnai 2000 ha už berods 12 tūkstančių, dabar tokie skelbimuose po 17. tai patyriau amorticainių išlaidų ar ne? Nu kažkaip reikia labai keistu būti, kad taip teigti :D

Neveltui niekas rimtai niekada nevertina nusidėvėjimo, nes tai visiškai subjektyvus dalykas

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , manttys pranešimas:

nėra tikslo parduoti gerai dirbantį daiktą. Beje rapidą nupirkau sėjusį nepilnai 2000 ha už berods 12 tūkstančių, dabar tokie skelbimuose po 17. tai patyriau amorticainių išlaidų ar ne? Nu kažkaip reikia labai keistu būti, kad taip teigti :D

Neveltui niekas rimtai niekada nevertina nusidėvėjimo, nes tai visiškai subjektyvus dalykas

 

 

tai berods už 12 tūkst.ar daugiau o tai kažkaip keista nes aš šiemet 4 metrį pardaviau irgi už 12tūkst. tik hektaru su juom pasėta apie 12tūkst. ir toks švelniai patrunijas jau buvo 2007m.gimimo..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, manttys pranešimas:

Tu čia vienas gudrus pasirodo :)

Duosiu tau pavyzdi, nusipirkau prieš penkis metus traktorių už 24 000 eurų, šiai dienai jis kainuoja 25 000 eurų. Tai mano amortizacija bus +1 000, ar minus 24 000? Buhalterijoj minus 24, natūroj neturiu aš tos amortizacijos, nes visus pinigus atgaunu.

Visada taip nebus kad ir toliau verte laikysis ar kils, be to per eile metu i sena traktoriu sukisi daliu uz puse daikto kainos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, AG Paulius pranešimas:

Čia ir yra atsakymas, kad jei pasikeiščiau sėjos technologiją galėčiau dar sutaupyti, darbo išlaidų, tačiau sėjamosios yra neadekvačiai brangios. Todėl kitoje temoje buvau kalbėjęs apie kooperacija. Kada brangų daiktą įsigyji per kolektyvinę investiciją ir taip netik sutaupai išlaidų įsigyjimui, bet ir atpigini patį darbą. Todėl mano skaičiavimai rodo kad bet kokiu atvėju tai būtų naudinga ir leistų uždibti dar plius 10 proc. 

Kokios kalbos eina apie ta parama perkant sejamasias gal kas zino?

Cia kur skelbe tausojant dirvozemiui, lyg kitamet turetu paleisti ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , ignas.d pranešimas:

Visada taip nebus kad ir toliau verte laikysis ar kils, be to per eile metu i sena traktoriu sukisi daliu uz puse daikto kainos. 

Remontai itraukti i islaidas, mes kalbame apie nusidevejima. Man cia bando irodyti, kad turiu nusidevejimo islaidu, kai ju nera is esmes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, grazbek pranešimas:

tai berods už 12 tūkst.ar daugiau o tai kažkaip keista nes aš šiemet 4 metrį pardaviau irgi už 12tūkst. tik hektaru su juom pasėta apie 12tūkst. ir toks švelniai patrunijas jau buvo 2007m.gimimo..... 

tebeturiu pardavejo foto, va taip atrode. nenujota. Mano visa technika su rizika arba aukcionai (kas irgi rizika). Todėl dažniausiai perku ne iš reikalo, o dėl gero kainos varianto. 

DSC01642.jpg.fc2272bdd74f49f00f3345aacdf0e7fc.jpg

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

Remontai itraukti i islaidas, mes kalbame apie nusidevejima. Man cia bando irodyti, kad turiu nusidevejimo islaidu, kai ju nera is esmes

ju ir nėra jei daiktas isigytas ne iš kredito.Neleistu VMI  itraukti į sanaudas nusidėvėjimą ju ir neliktu. visi tada dirbtume su kauptukais kuriuos kaimynas galstu už sauja grudu kultume su spragilais ir taip toliau ir panašiai.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, Paska1 pranešimas:

paaiškink kaip nuosavos žemės nuomą itraukti i savikainą? tada nuo nuomos kainos turi sumokėti gpm 

As kalbu ne apie buhalterija  . Jei pirkai zeme turejai islaidas ir jos turi atsiprkti . Eina kalba kaip idarbini investicija ekplotuoji ar perleidi kitam uz tamtikra suna . Jei perleidi gpm moka naudos gavejas . Jei pirkai zeme kaip turta tai kokiu tikslu . Paciam uztenka 2.5 x2.5 jei vaikam tai tik rytu europos praktika nes racionalam pasaulije nieks taip nedaro nes 80% tokio palikimo parduodama . Turiu pavizdi kai senolis pirko zemes vaikam ir vazinejo su golfuku . Kai jie tapo jo vargu vaisius nusprende kad per viena diena gali uzdirbti tiek kiek neuzdirbs per visa laika . Dabar jie turi nuliovus gelikus  . Moralas ir ekonomika ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...