Jump to content

Ukininkavimo islaidos


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , Remse pranešimas:

+biologija gi rase.

esmės nekeičia :) gi su biologiniais turi naudot mažiau kažko, kad būtų logika, o ne ant viršaus varyt. Tai dadekim sėklą ir kurą, jo kintamos išlaidos sudarys link 500 eurų, kas yra žiauriai daug, geri lietingi metai ir sėdi ant visiško nulio su kintamom ir minuse su bendrom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, manttys pranešimas:

esmės nekeičia :) gi su biologiniais turi naudot mažiau kažko, kad būtų logika, o ne ant viršaus varyt. Tai dadekim sėklą ir kurą, jo kintamos išlaidos sudarys link 500 eurų, kas yra žiauriai daug, geri lietingi metai ir sėdi ant visiško nulio su kintamom ir minuse su bendrom

jau dabar užtenk ir sausringų su 60mm lietaus :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, manttys pranešimas:

esmės nekeičia :) gi su biologiniais turi naudot mažiau kažko, kad būtų logika, o ne ant viršaus varyt. Tai dadekim sėklą ir kurą, jo kintamos išlaidos sudarys link 500 eurų, kas yra žiauriai daug, geri lietingi metai ir sėdi ant visiško nulio su kintamom ir minuse su bendrom

Pagal tavo pasisakymus kiek naudoji tai neįsivaizduoju kaip tu telpi ir dar su kuru, kažkur garantuotai susiveliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ukis123 pranešimas:

Pagal tavo pasisakymus kiek naudoji tai neįsivaizduoju kaip tu telpi ir dar su kuru, kažkur garantuotai susiveliai

Nelabai tiketina, jau 3 metai vedu apskaita po kiekvienu darbu ir visad apie 400 sukas. Su kazkuo musiau maisai mano idejimus :D

su technikos remontais man gavosi siemet 480

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai berods rugpjūčio mėn. pabaigoje buvau pradėjęs kelti panašius klausimus visi žiūrėjo kaip į baltą varną, o dabar pamatę, kad piniginė pustuštė, o paskolų tik padaugėjo pradėjo skaičiuot :D Tik bėda nemaža dalis neįtraukia nei kuro ~ 70e, nei nuomos ~80-150+e. Na nebent dauguma žemių nuosava, tada jūs ponai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 59 minutes , gerasukis pranešimas:

Kai berods rugpjūčio mėn. pabaigoje buvau pradėjęs kelti panašius klausimus visi žiūrėjo kaip į baltą varną, o dabar pamatę, kad piniginė pustuštė, o paskolų tik padaugėjo pradėjo skaičiuot :D Tik bėda nemaža dalis neįtraukia nei kuro ~ 70e, nei nuomos ~80-150+e. Na nebent dauguma žemių nuosava, tada jūs ponai...

Tai, kad siemet visai neblogi metai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, gerasukis pranešimas:

Kai berods rugpjūčio mėn. pabaigoje buvau pradėjęs kelti panašius klausimus visi žiūrėjo kaip į baltą varną, o dabar pamatę, kad piniginė pustuštė, o paskolų tik padaugėjo pradėjo skaičiuot :D Tik bėda nemaža dalis neįtraukia nei kuro ~ 70e, nei nuomos ~80-150+e. Na nebent dauguma žemių nuosava, tada jūs ponai...

Nuoma butina itraukti nepriklaudomai ji nuosava ar ne . Mintis ta kad jei nedirbtum gautum nuoma o jei dirbi nedagauni .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie 400 eur. investicijos (beveik visa zeme nuosava, nuomojant +100-150 eur. ). Galutiniam varijante, skaiciuojant islaidas naujos technikos isigijimui ir ukio modernizavimui...nieko daug ir nebelieka....jei pabaikintu parama, manau atsilaisvintu dirbamoz zemes aplink :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...