Jump to content

Ukininkavimo islaidos


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

120 km nuo Kauno į žemaitijos pusę :)

man tai tu itartinas, kazkoks sitam forume prirases postu gal kelis simtus, bet vis prisikalbi.
1. visada sakei kad esi samdinys ( vadybininkas , ukvedys ir ttt ko tik nedarai ) dabar jau tavo zeme patapo ir tavo ukis hmm keista.

2. visu klausineji visko nuo a iki z ir taip ikyriai,kad net keista, bet pats uzklaustas  ratais kvadratais atsakineji.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , u.k aurimas pranešimas:

man tai tu itartinas, kazkoks sitam forume prirases postu gal kelis simtus, bet vis prisikalbi.
1. visada sakei kad esi samdinys ( vadybininkas , ukvedys ir ttt ko tik nedarai ) dabar jau tavo zeme patapo ir tavo ukis hmm keista.

2. visu klausineji visko nuo a iki z ir taip ikyriai,kad net keista, bet pats uzklaustas  ratais kvadratais atsakineji.

 

 

Gyvenimas vietoje nestovi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , u.k aurimas pranešimas:

2. visu klausineji visko nuo a iki z ir taip ikyriai,kad net keista, bet pats uzklaustas  ratais kvadratais atsakineji

Kai aš žinau kokius klausimus reikia užduoti dėl to ir klausinėju, bet ne dėl to kad man čia įdome bet dėl to kad Jūs patys diskutuotumėte ir matytumėte kur yra problemos, o man tai patinka su Jumis padiskutuoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , manttys pranešimas:

Ziauriausia tai, kad sita lentele atsako i klausima, kodel yra ukiu, kuriu sejomaina kvieciai x 3plius rapsai. Nes su kokiais mieziais tiesiog esi pasmerktas nieko neuzdirbt

nera jau taip blogai ir ankstiniai ir mieziai.  Is pupu neskaitant siemet, visada likdavo nepilnai 500, pridek susietas ismokas baltyminiu apie 50 eur, dar pridek tona su kaupu kvieciu kitiem metam ir visai neblogai gaunasi. Man tai patinka kad issidesto tolygiau darbai kulimo ir sejos. Su mieziais bisky kitaip, norint normaliai uzdirbt reikia turet salygas augint salykla, arba turint gyvuliu augintis sau pasarams tada matematika gera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskutuojant apie sanaudas nereiktu kišti technikos nusidevejimo ir amortizacijos. Vieni taupiau susiperka technikos parka, kiti islaidziau, kazkam ir brandas labai svarbus, juk reikia pasirodyt pries kaimyna. Kai kurie labai prisiziuri technika, kai kuriuose kolukiuose gazas dugnas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , PArty pranešimas:

Na profesoriai skaičiuojate... ką trečiokas per 15 min paprastai būtų suskaičiavęs. Nepamirškite sugadinto popieriaus priskaičiuoti:icon-biggrin:

O ka čia daug skaičiuoti :išlaidos minimalios,pelnas maksimalus:icon-lol:,nors pelno ūkininkai negauna tik darbo užmokesti,ko nespėjai iki išleist iki naujų metų už viska reik sodrai susimokėt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, manttys pranešimas:

Na tuom ir skiriames, kad tu ponas, as ubagas. Atitinkamos amortozacijos

Ne ne tuom skiriamės skiriamės tuom kad aš žinau kiek pas mane iš tikroyra savikaina.ir ne tik savikaina taip pat aš žinau pajamas mūsų mišriam ūkyje iš ha siekia beveik 2700 euru.Tai yra todėl kad pas mum ilgesnė grandinė yra nuo lauko iki stalo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, grazbek pranešimas:

Ne ne tuom skiriamės skiriamės tuom kad aš žinau kiek pas mane iš tikroyra savikaina.ir ne tik savikaina taip pat aš žinau pajamas mūsų mišriam ūkyje iš ha siekia beveik 2700 euru.Tai yra todėl kad pas mum ilgesnė grandinė yra nuo lauko iki stalo...

Tu čia vienas gudrus pasirodo :)

Duosiu tau pavyzdi, nusipirkau prieš penkis metus traktorių už 24 000 eurų, šiai dienai jis kainuoja 25 000 eurų. Tai mano amortizacija bus +1 000, ar minus 24 000? Buhalterijoj minus 24, natūroj neturiu aš tos amortizacijos, nes visus pinigus atgaunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...