Jump to content

Ukininkavimo islaidos


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , Robertas08 pranešimas:

Rezultatas nei geresnis,nei prastesnis. Tai va kame kodėl visi didieji ūkininkauja į nuostolį,nes vakarietiška technika ir savikaina per didelė 

O kaip manote iki kiek proc. derliaus nuostolio galima turėti su rusiku kombainu ir su sakykime ne pačiu naujausiu vakarietišku kombainu ? Kiek procentų siekia grūdų barstymas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , AG Paulius pranešimas:

O kaip manote iki kiek proc. derliaus nuostolio galima turėti su rusiku kombainu ir su sakykime ne pačiu naujausiu vakarietišku kombainu ? Kiek procentų siekia grūdų barstymas. 

Cia priklauso nuo būklės ir tarpinės tarp vairo ir sėdynės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, AG Paulius pranešimas:

O kaip manote iki kiek proc. derliaus nuostolio galima turėti su rusiku kombainu ir su sakykime ne pačiu naujausiu vakarietišku kombainu ? Kiek procentų siekia grūdų barstymas. 

Esu įsitikinęs ,kad viskas nuo operatoriaus priklauso. Ir tikri kombainistai tam pritars. Koks skirtumas ar su niva ar su nauju classu tas pats žioplys kuls.

Įdomiai sulyginai,jei 50ha kuliu,tai reiškia kad su forštritu negaliu nusikult be nuostolių ,o reik naujo classo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , dvidas pranešimas:

O kokia ta rinkos kaina ,norėt gali kiek nori ,bet kad aplinkui niekam nereik tavo paslaugų

Kiek žinau žemės ūkio paslaugų sektorius klęsti, nauji traktoriai nuomuojami, kombainai, krautuvai. Pažystų ne vieną ūkininką kurie naudojasi tokiomis paslaugomis. Nes tokių paslaugų reikia nuolatos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Robertas08 pranešimas:

Esu įsitikinęs ,kad viskas nuo operatoriaus priklauso. Ir tikri kombainistai tam pritars. Koks skirtumas ar su niva ar su nauju classu tas pats žioplys kuls.

Įdomiai sulyginai,jei 50ha kuliu,tai reiškia kad su forštritu negaliu nusikult be nuostolių ,o reik naujo classo.

Nea noriu įvertinti kiek dėl to prarandi. ir ar ne pigiau nuomuotis vakarietišką :)  tik tiek derliaus nuostolis tavo rezultatas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Robertas08 pranešimas:

Esu įsitikinęs ,kad viskas nuo operatoriaus priklauso. Ir tikri kombainistai tam pritars. Koks skirtumas ar su niva ar su nauju classu tas pats žioplys kuls.

Įdomiai sulyginai,jei 50ha kuliu,tai reiškia kad su forštritu negaliu nusikult be nuostolių ,o reik naujo classo.

Idomu but niva pamatyt kvieciuose prie 9-10 tonu derlingumo ,kad ir su geru kombainistu ,dar ir bonke atsivezciau ,kad geriau ziuretusi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , AG Paulius pranešimas:

Kiek žinau žemės ūkio paslaugų sektorius klęsti, nauji traktoriai nuomuojami, kombainai, krautuvai. Pažystų ne vieną ūkininką kurie naudojasi tokiomis paslaugomis. Nes tokių paslaugų reikia nuolatos. 

Tai kai reikia nuomuojasi ar traktoriu ar krautuva ar kombaina ,bet aplink mane nė vienas didesnis nesamdo art ,skust ,purkšt ,ar sėt ,nebent viens kitam padedam,bet čia jau jokiu pinigų,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Ramza pranešimas:

Ar naujas kombainas ar sena niva vienodai barsto grudus, pavaziuokit po laukus ir matysit, nereikia cia sekt pasaku, kad vakarietistas jau nieko nebarsto, o kdel taip zaliuoja laukai, pats pervaziavau visa Lietuva savom akim maciau. Jei nuotoliniu budu ziurit tai ir nematot.

Kai supratimo apie kombaino parametrus ir barstyma neturi gali čia rašyti savo sapaliones, o jei kalbant skaičiais tai kombaino normalus nuostoliai yra iki 2 proc, paskaičiuok nuo 10t derliaus ir gausi visa sėjos norma. Kiek proc Niva barsto? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , Ramza pranešimas:

Ar naujas kombainas ar sena niva vienodai barsto grudus, pavaziuokit po laukus ir matysit, nereikia cia sekt pasaku, kad vakarietistas jau nieko nebarsto, o kdel taip zaliuoja laukai, pats pervaziavau visa Lietuva savom akim maciau. Jei nuotoliniu budu ziurit tai ir nematot.

Žinoma kad barsto niekas ir nesako kad visiškai nebarsto yra tam tikra tolerancinė riba.  Tačiau aš labiau kalbu apie tai kad vakarietiškas jei normalus kombainas išberia sakykime max iki 5 % o kiek tada rusiškas ? spėju kad keliais procentais būtų bet kokiu atvėju daugiau. Ar aš neteisus ?  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , AG Paulius pranešimas:

Žinoma kad barsto niekas ir nesako kad visiškai nebarsto yra tam tikra tolerancinė riba.  Tačiau aš labiau kalbu apie tai kad vakarietiškas jei normalus kombainas išberia sakykime max iki 5 % o kiek tada rusiškas ? spėju kad keliais procentais būtų bet kokiu atvėju daugiau. Ar aš neteisus ?  

Iki 2 proc yra tolerancija kombaino nuostoliams. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , AG Paulius pranešimas:

Taip pat įtariu kad seni kombainai ir tokių duomenų apie lauką nepaduoda. image.thumb.png.bd96ce3c852bf6af2ba995d054824925.png

Nepyzdi maciau tevukas gal 80 metu su class europa be kabinos metaline sodyne 2.20 kederiu kule plancete prieky didziausia rodo viska cia tik jus nieko nezinot matau:icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Nepyzdi maciau tevukas gal 80 metu su class europa be kabinos metaline sodyne 2.20 kederiu kule plancete prieky didziausia rodo viska cia tik jus nieko nezinot matau:icon-lol:

 matai tas ant dalgio ir buvo kažką užsitaisęs :D net prilinkės į derlingumą žiūrėjo. 

61362670_Screenshot2020-10-25at20_00_14.thumb.png.6612625cd5ec04eaabbb416dfe353fdd.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Nepyzdi maciau tevukas gal 80 metu su class europa be kabinos metaline sodyne 2.20 kederiu kule plancete prieky didziausia rodo viska cia tik jus nieko nezinot matau:icon-lol:

Nu kur jis gali zinot, lauke kszin ar yra buves, viska kompe ziuri, tipinis europos biurokratas, tiksliau sudo malejas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, vrimvydas pranešimas:

Niekaip netelpa galvoje kaip imanoma LAIKU o tai yra esminus pelningumo dedamoji atliktu ukio darbus jei dar dirbama samdoma darba . Tikrai neesu pries ukininkavima durbant iki 10 ha bet sutikit kad tai labiau hobis nei verslas . (Turiu galvoje isimtinai augalininkiste) Tikrai skaiciavome ir ne viena karta .  Dirbti apsimoka   ,  dirbti tol kol dar yra biski judantos technikos ir galma nesilaikyti daugelio reikalavimu . Is hobio investuoti nelabai isena . Dirbant tik augalininkiste imanoma isgyventi is 50 ha o verslas prasideda nuo 100 . Tikrai esu stambesnis bet as uz tai kad smulkiem parama turi buti bent du kartus didesne . Bet esu realistas ir suprantu kad stambiuju lobistai to niekada nedaleis .

 

Siemet bus 140 bandoma dirbant valdiska :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...