Jump to content

Ukininkavimo islaidos


vrimvydas

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, AG Paulius pranešimas:

Na tai kada pradėsim skaičiuoti ? Zvanas jau pradžią padarė. 

Kaip matau dar net kyla diskusijos o kodėl savą žemę reikia įsivertinti kaip nuoma. O gi labai paprastai jei nedirbi tu tos žemės ją išnuomos ir gausi nuomą kaip pelną. Jei pats dirbi tai įsivertink tokia kaina kokia yra rinkoje. 

Elementaru ir tada su kaimynu jau galima diskutuoti apie gaunamus rezultatus.

Praejs derlius hektaras vid gavosi 500 neskaitant darbo ir nusidevejimo. Na technika mano pigiai pirkta, manau nusidevejimo nera arba jis mizeris, tai mano ha kokie 550, max 600. Vidurkis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Į bet kokį kombainą gali sumontuot. Gal nivai reiktų pačiam burt tvirtinimus, bet viskas įmanoma. Latvijoj jau yra dileris.

Čia kalbi apie svėrimą su 30 proc. paklaida. O aš tau rodau su 2 -3 proc paklaida, nuotaliu persikalibravimus bunkerios svartyklėmis. Čia jau nieko nepridursi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , manttys pranešimas:

Praejs derlius hektaras vid gavosi 500 neskaitant darbo ir nusidevejimo. Na technika mano pigiai pirkta, manau nusidevejimo nera arba jis mizeris, tai mano ha kokie 550, max 600. Vidurkis

O pabandyk visus savo atliktus darbus perskaičiuoti pagal rinkos kainą ir pažiūrėk koks bus skirtumas ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , manttys pranešimas:

Praejs derlius hektaras vid gavosi 500 neskaitant darbo ir nusidevejimo. Na technika mano pigiai pirkta, manau nusidevejimo nera arba jis mizeris, tai mano ha kokie 550, max 600. Vidurkis

Jo pasirodo darbas nekainuoja šiais laikais.... amortizacija irgi skaičiuojama iš akies.....kagi galima palinkėti tik sėkmės.p.s. Mano ha savikaina praeitais metais buvo truputi virš 800 euru su viskuo.tiksliau galėsiu patikslinti rytoj...žinau tik kad amortizacija sudaro apie 270 euru hektarui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , manttys pranešimas:

Praejs derlius hektaras vid gavosi 500 neskaitant darbo ir nusidevejimo. Na technika mano pigiai pirkta, manau nusidevejimo nera arba jis mizeris, tai mano ha kokie 550, max 600. Vidurkis

Kaip įvertinis savo darbo valandą ?  jei čia be DU Jei realiai galvoti turi skaičiuoti kad save išlaikai visus metus iš to DU. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

Čia kalbi apie svėrimą su 30 proc. paklaida. O aš tau rodau su 2 -3 proc paklaida, nuotaliu persikalibravimus bunkerios svartyklėmis. Čia jau nieko nepridursi. 

Neverta dėl 30 proc paklaidos dėt. Visų sistemų tikslumas priklauso nuo kalibravimo tikslumo ir dažnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , grazbek pranešimas:

Jo pasirodo darbas nekainuoja šiais laikais.... amortizacija irgi skaičiuojama iš akies.....kagi galima palinkėti tik sėkmės.p.s. Mano ha savikaina praeitais metais buvo truputi virš 800 euru su viskuo.tiksliau galėsiu patikslinti rytoj...žinau tik kad amortizacija sudaro apie 270 euru hektarui.

Na tuom ir skiriames, kad tu ponas, as ubagas. Atitinkamos amortozacijos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , grazbek pranešimas:

Jo pasirodo darbas nekainuoja šiais laikais.... amortizacija irgi skaičiuojama iš akies.....kagi galima palinkėti tik sėkmės.p.s. Mano ha savikaina praeitais metais buvo truputi virš 800 euru su viskuo.tiksliau galėsiu patikslinti rytoj...žinau tik kad amortizacija sudaro apie 270 euru hektarui.

Bet tai kiekvienai kulturai turetu savikaina skirtis 1ha.Pvz kvieciu nebus tokia pati ,kaip zirniu ir t.t Ar tu skaiciuoji bendra ha ukyje ?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , AG Paulius pranešimas:

O pabandyk visus savo atliktus darbus perskaičiuoti pagal rinkos kainą ir pažiūrėk koks bus skirtumas ? 

 O kokia ta rinkos kaina ,kai tos rinkos aplink nėra,Paimt iš interneto ir manyt kad pas mane didelė savikaina gaunasi,paskui samdyt ką nors tipo kad padėtu man savikainą mažint:icon-lol::icon-lol::icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...