Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

On 2020-11-20 at 00:00, AG Paulius pranešimas:

Tema: Avys ir Vilkai !!! 

Kodėl aš pavadinau šį posta būtent taip ? 

Šiandien turėjau pokalbį su gerai žinoma imone kuri superka grūdus iš ūkininkų. Turėjau konkretų pasiūlymą kuris būtų atnešęs abipusės naudos tiek ūkininkui tiek įmonei. Bet pokalbis pakrypo  visai kita linkme. Mano kalbintai Įmonei visiškai nėra įdomu kurti bent kažkokią naudą ūkininkui, tuo labiau jį ugdyti mokyti, sumokėti daugiau pinigų už produkciją, užtikrinti stabilų grūdų kiekį ir taip toliau. 

Cituoju: "Mums yra patogu kai ūkininkai yra decentralizuoti kai jie nesugeba susikooperuoti, mes taip juos galime dar pagaudyti kaip avis laukuose kai neturi kur dėti grūdų, parduodami produktus užtikriname kad jie bus mūsų. O kas iš tų naudų ūkininkui, jei duodi daugiau pinigų, jei dar pradedi juos ugdyti ir mokyti jie tampa protingesni  ir tik pasunkėja mūsų kaip prekybininkų pozicija. Šiais metais kainos buvo geros pinigų pilnos kišenės, ir dar verkia del euro.  pažiūrėk į tuos stambesnius patys kaip treideriai darosi, arba kooperatyvai jau su jais nebėra kalbos patys ieško kur iškišti. Mūsų biznis paremtas tūkstančiais tonų pervežimu ir milijonu prasukimu o rezultatas galėtų būti ir geresnis"

 

https://youtu.be/mD-tuHy8Wuk

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, PArty pranešimas:

Iš vienos pusės pats teisus, kitavertus  visada galima įvardyti taip kad visi suprastų  kas, o teisinių pasekmių nebūtų :gay-umbrella:

Is Pauliaus raaliavu sprendziu, kad jis ner visai zioplas, tai galbut turi reputacija ir interesu ateityje. Kadangi vadyba irgi nerasytu tokiu veju eiliniam zmogui, manau, kad juo pasitiki. Tai darau isvada, kad atskleidineti kazka butu tiesiog neprofesionalu. O ir jokios naudos tai neduotu, tai yra tiesiog beprasmiska tai daryti. O siaip, galima ir nereaguoti i tokius postus.

Ir aplamai, tai tik vieno zmogaus nuomone. Negalima abie jokia firma spresti is vieno darbuotojo kliedesiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko cia naujo ir sensacingo, seniai visi suprate kad jokiu cia ale partnerysciu nera su firmom. Jeigu gaus proga ispraust tai taip ir padarys,  kiekvienais metais visi susiduria su bjauriom situacijom, o ju tikrai padauges kai zubas kauno grudus perims galutinai. Kas tures uz ka prisisatys bokstu, kas ne tures glaustis prie kooperatyvu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Didelis klausimas ar buvo tas pokalbis, ar tiesiog perteikė kitu kampu, tą ką ir anksčiau, Paulius, šiam forume kalbėdavo apie kooperaciją. Tame nieko blogo. O pateiktą informaciją visi žino, kad dulkija aplink kas tik nori. Iškilus problemoms, visą laiką atsiskleidžia tos partnerystės, visu gražumu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas mes turime savo nuomonę, kad ir kokia ji bebūtų, aš gerbiu ją. Ir nematau jokio tikslo veltis į Jūsų demagogijas apie save. 

Esu profesionalas savo srityje ir man to pilnai pakanka, aš niekada nesakiau kad žinau viską, bet mano žinojimo ir patirties lygis ekspertinis,  jei Jūs manote kitaip gal tiesiog mane per mažai pažįstate. 

Aš neparduodu, geležies, trąšų, pesticidų ir kitokių marketinginių bajerių, kuriuos Jūs taip įpratę laikyti kaip nepakeičiama paslauga. Nes tokia yra suformuota vartojimo kultūra. Seminarai, vadybininkai, marketingas ir kitos priemonės dirba tik tam kad Jūs patikėtumėte jų iliuzijomis. Ar Jūs dar nesuprantate kad viskas yra daroma tam kad atbukintų ūkininką ir leistų juo manipuliuoti nes tai yra milijardine pinigų rinka. 

Kodėl nėra kalbama skaičiais, kurie parodytų tikrąjį vaizdą kas yra naudinga ir į ką reikia žiūrėti renkantis ateities strategiją. Kas Jums suteikia objektyvią informaciją kuri yra teisinga ir galbūt pamatuota, konkrečiais pavyzdžiais ? 

Aš dalinuosi praktinėmis žiniomis, mokslo žinojimu ir ta informacija kuri gali sukurti žymiai didesnę vertę. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas Pauliau neabejoja tavo kompetencija... Kalba visai ne apie tai. Tu pavarei ant x firmos ir nesiteiki įvardinti to mulkio ar tos kontoros kuriai jis dirba. Nors pagal tavo požiūrį į vadybą, postu aukščiau tą išsakei, turėjai pasiųsti tą Partnerį nx su visa jo kontorite, ar bent kaip minimum pasakyti mums, kad mes pasielgtume kaip kam atrodo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išverstaskūris expertinis profesionalas, pardavineji vistų mėšlą, kiši savo expertines paslaugas, kuri iliuzija apie savo kuriamą vertę. Ką čia prirašei aš buvau rašęs tą pačią esmę kitoje temoje, o tavo atsakymas buvo daug kas matė koks, o dabar pats tą patį rašai. Drąsu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , AG Paulius pranešimas:

Kiekvienas mes turime savo nuomonę, kad ir kokia ji bebūtų, aš gerbiu ją. Ir nematau jokio tikslo veltis į Jūsų demagogijas apie save. 

Esu profesionalas savo srityje ir man to pilnai pakanka, aš niekada nesakiau kad žinau viską, bet mano žinojimo ir patirties lygis ekspertinis,  jei Jūs manote kitaip gal tiesiog mane per mažai pažįstate. 

Aš neparduodu, geležies, trąšų, pesticidų ir kitokių marketinginių bajerių, kuriuos Jūs taip įpratę laikyti kaip nepakeičiama paslauga. Nes tokia yra suformuota vartojimo kultūra. Seminarai, vadybininkai, marketingas ir kitos priemonės dirba tik tam kad Jūs patikėtumėte jų iliuzijomis. Ar Jūs dar nesuprantate kad viskas yra daroma tam kad atbukintų ūkininką ir leistų juo manipuliuoti nes tai yra milijardine pinigų rinka. 

Kodėl nėra kalbama skaičiais, kurie parodytų tikrąjį vaizdą kas yra naudinga ir į ką reikia žiūrėti renkantis ateities strategiją. Kas Jums suteikia objektyvią informaciją kuri yra teisinga ir galbūt pamatuota, konkrečiais pavyzdžiais ? 

Aš dalinuosi praktinėmis žiniomis, mokslo žinojimu ir ta informacija kuri gali sukurti žymiai didesnę vertę. 

 

Įdomi mintis dėl ateities strategijos. Tijrai norėčiau, kad atsirastų žmogus iš ateities ir pasakytų, kuri strategija geriausia ir dar paaiškintų ją pagrįsdamas skaičiais. 

Nesu prieš tavo mintis, pasakai daug tiesos, bet čia iš serijos "kas būtų, jeigu būtų". 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , dumoju pranešimas:

Įdomi mintis dėl ateities strategijos. Tijrai norėčiau, kad atsirastų žmogus iš ateities ir pasakytų, kuri strategija geriausia ir dar paaiškintų ją pagrįsdamas skaičiais. 

Nesu prieš tavo mintis, pasakai daug tiesos, bet čia iš serijos "kas būtų, jeigu būtų". 

Aš turiu aumenyje kad ateitį formuoja teisiga informacija dabartyje.

Nesakau kad ant kėdės užsilipęs pasakosiu kaip gyvensime po šimto metų. Aš labiau linkęs kalbėti apie tai kokia informacija yra dabar naudinga, ir objektyvi tam kad tuom remdamiesi kaip faktu būtų galima lengviau pasirinkti sprendimų kelią. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvarbu kokio dydžio ūkis ar verslas dažniausiai kai reikia priimti sprendimus yra tokia nuojauta kaip demonstacinėje nuotraukoje. 

Viskas miglota, viskas neaišku, nežinai kuri technika, kuris sprendimas, kuri technologija yra geresnė. Daug nuomonių išsirinkti sunku o investicijos yra didelės o vadybininkai su savo marketingu įtikinėja kad tik jo prekė pati geriausia. 

Ką Jūs ir veikiate šiuose forumuose, dalinatės patirtimi, įžvalgomis nuogirdomis ir taip toliau Jūs ir ieškote tos informacijos tik kitu būdu. 

 

foggy-highway-empty-road-960x641.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Išverstaskūris expertinis profesionalas, pardavineji vistų mėšlą, kiši savo expertines paslaugas, kuri iliuzija apie savo kuriamą vertę. Ką čia prirašei aš buvau rašęs tą pačią esmę kitoje temoje, o tavo atsakymas buvo daug kas matė koks, o dabar pats tą patį rašai. Drąsu.

Nesuprantu iš kur pas tave tiek daug negatyvo. Ir ta minčių raiška bei bendravimo kultūra tau karmos taškų neprideda. 

Labai konservatyviai ir stereotipiškai atrodai, tik išliedamas savo kritika. Kritikuoti gali kiekvienas čia mokslo nereikia bet kas toliau ? 

Kur tos tikros diskusijos kurios reikalauja kompetencijos ir žinių ir iš kurių gimsta ta tiesa kurią forumo dalyviai perskaitę gali prasmingai panaudoti @Zvanas  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , AG Paulius pranešimas:

Nesuprantu iš kur pas tave tiek daug negatyvo. Ir ta minčių raiška bei bendravimo kultūra tau karmos taškų neprideda. 

Labai konservatyviai ir stereotipiškai atrodai, tik išliedamas savo kritika. Kritikuoti gali kiekvienas čia mokslo nereikia bet kas toliau ? 

Kur tos tikros diskusijos kurios reikalauja kompetencijos ir žinių ir iš kurių gimsta ta tiesa kurią forumo dalyviai perskaitę gali prasmingai panaudoti @Zvanas  

Na prieštaros metodas yra vienas iš pangrindiniu mokslo metodu.

O tiesa  yra tokia kad absoliučios tiesos nėra.

prieš 40 minutes , AG Paulius pranešimas:

Nesvarbu kokio dydžio ūkis ar verslas dažniausiai kai reikia priimti sprendimus yra tokia nuojauta kaip demonstacinėje nuotraukoje. 

Viskas miglota, viskas neaišku, nežinai kuri technika, kuris sprendimas, kuri technologija yra geresnė. Daug nuomonių išsirinkti sunku o investicijos yra didelės o vadybininkai su savo marketingu įtikinėja kad tik jo prekė pati geriausia. 

Ką Jūs ir veikiate šiuose forumuose, dalinatės patirtimi, įžvalgomis nuogirdomis ir taip toliau Jūs ir ieškote tos informacijos tik kitu būdu. 

 

foggy-highway-empty-road-960x641.jpg

Na šito nieks nežino,tik kvailiai ir ekspertai mano ar dedasi žinantis ... Just play  smart and enjoy or ...

prieš valandą, dumoju pranešimas:

Įdomi mintis dėl ateities strategijos. Tijrai norėčiau, kad atsirastų žmogus iš ateities ir pasakytų, kuri strategija geriausia ir dar paaiškintų ją pagrįsdamas skaičiais. 

Nesu prieš tavo mintis, pasakai daug tiesos, bet čia iš serijos "kas būtų, jeigu būtų". 

Nuliudinsiu,bet nėra geriausios strategijos nedertimuotame lošime yra tik geriausias tikimybinis ėjimas,bet jis negarantuoja kad sekantį būsena nebus pralošimine.tiek lošimų teorijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, AG Paulius pranešimas:

Aš turiu aumenyje kad ateitį formuoja teisiga informacija dabartyje.

Nesakau kad ant kėdės užsilipęs pasakosiu kaip gyvensime po šimto metų. Aš labiau linkęs kalbėti apie tai kokia informacija yra dabar naudinga, ir objektyvi tam kad tuom remdamiesi kaip faktu būtų galima lengviau pasirinkti sprendimų kelią. 

Kas pasakys kokia naudinga informacija, o kokia ne? Kaip atskirti kur tiesa, jei tą tikrąją tiesą sužinosime po 20, 30, ar 50 metų?

Mano manymu, tręšimas mėšlu dalinai yra blogybė, dirvožemis gauna šoką, išbalansuojama įsivyravusi mikroorganizmų pusiausvyra. Paliekamos augalinės liekanos, auginami dengiamieji pasėliai tręšiami mineralinėmis trąšomis duoda didesnę pridėtinę vertę dirvožemiui nei mėšlas. Pasakysi, kad neteisingai mąstau, aš pasakysiu, kad blogai galvoja atvirkščiai mąstantys. Tik ilgų bandymu keliu gali atsakyti į šitą klausimą, tad atsakymas lieka ateityje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Minduksx pranešimas:

Klysti, viskas kas natūralu tai yra geriausia. Kaip prieš šimtus ar tūkstančius metų didelės gyvulių bandos praeidavo per prerijas ar pievas kitaip sakant, jas nuesdavo, nutrypdavo ir pasitraukdavo toliau, taip viena ar kelis kart per metus tegryzdavo į tą pačią vietą. Tose vietose gamta klestedavo, o kur žmogus ysikisa viską iš balansuoja. Paskaityk allan savory knyga

Na aš nelinkęs grįžti į praeitį ir galvoti bei siekti to paties rezultato - to nebeįmanoma sugrąžinti. Gyvuliai laikėsi ten, kur jiems buvo tinkamiausios sąlygos, vandens telkiniai, drėgmės ir temperatūros režimasbei kiti veiksniai. Be to, tai ne mūsų klimato zona, mūsų zonoje dar visai neseniai buvo mažasis ledynmetis, tai apie kažkokį klestėjimą bent jau pas mus sunku kalbėti, buvo badmečių ir ne vienas. Tad sunku vienareikšmiškai vertinti pietiečių literatūrą bei bandyti taikyti mūsų sąlygoms.

Kaip matau, tave žavi regeneracinio ūkio idėja, bet ar tikrai tai tinkamas kelias? Nuo įprastinio ūkio pabėgti šiai dienai sunku ir abejoju ar kada greitu metu tai padaryti bus įmanoma. Link ko aš linkstu, šiai dienai, iš savo patirties, darytu dirvožemio tyrimų matau, kad dirvožemio būklė gerėja ten, kur intensyviai auginami grūdai bei naudojamos mineralinės trąšos. Kur ganyklos, šianaujamos pievos ir tręšimui naudojamas tik mėšlas skystuoju pavidalu, situacija nesikeičia, sakyčiau eina prastyn. Tai kaip vertinti?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Minduksx pranešimas:

Klysti, viskas kas natūralu tai yra geriausia. Kaip prieš šimtus ar tūkstančius metų didelės gyvulių bandos praeidavo per prerijas ar pievas kitaip sakant, jas nuesdavo, nutrypdavo ir pasitraukdavo toliau, taip viena ar kelis kart per metus tegryzdavo į tą pačią vietą. Tose vietose gamta klestedavo, o kur žmogus ysikisa viską iš balansuoja. Paskaityk allan savory knyga

Tai kad viena, tarkim antilopė, tręšia siauriau nei jos pačios subinė ir kiek gi ten tų spirų... :D a mes kai dedam mešliuko per sprindį. Nu nebent kaip toj pasakėčioj... Тут пришол индийский слон И насрал 15 тон. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , jevgenijus pranešimas:

Tai kad viena, tarkim antilopė, tręšia siauriau nei jos pačios subinė ir kiek gi ten tų spirų... :D a mes kai dedam mešliuko per sprindį. Nu nebent kaip toj pasakėčioj... Тут пришол индийский слон И насрал 15 тон. 

Ta antilopė ar dramblys, dar dalį anglies į orą paleidžia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Minduksx pranešimas:

Na anksčiau bandos tūkstantinės būdavo. O dabar kad tai imituoti gyvulius užtveri į mažą plotą ir juos perkeli kelis kart per diena į naują vietą. Yra ūkininkų kurie taip daro tiek Amerikoj tiek ir Europoj, kol nežinai atrodo juokingai bet kai pasidomi viskas logiška ir teisinga

Viskas logiška ir teisinga, bet anglies praradimai dideli.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, dumoju pranešimas:

Na aš nelinkęs grįžti į praeitį ir galvoti bei siekti to paties rezultato - to nebeįmanoma sugrąžinti. Gyvuliai laikėsi ten, kur jiems buvo tinkamiausios sąlygos, vandens telkiniai, drėgmės ir temperatūros režimasbei kiti veiksniai. Be to, tai ne mūsų klimato zona, mūsų zonoje dar visai neseniai buvo mažasis ledynmetis, tai apie kažkokį klestėjimą bent jau pas mus sunku kalbėti, buvo badmečių ir ne vienas. Tad sunku vienareikšmiškai vertinti pietiečių literatūrą bei bandyti taikyti mūsų sąlygoms.

Kaip matau, tave žavi regeneracinio ūkio idėja, bet ar tikrai tai tinkamas kelias? Nuo įprastinio ūkio pabėgti šiai dienai sunku ir abejoju ar kada greitu metu tai padaryti bus įmanoma. Link ko aš linkstu, šiai dienai, iš savo patirties, darytu dirvožemio tyrimų matau, kad dirvožemio būklė gerėja ten, kur intensyviai auginami grūdai bei naudojamos mineralinės trąšos. Kur ganyklos, šianaujamos pievos ir tręšimui naudojamas tik mėšlas skystuoju pavidalu, situacija nesikeičia, sakyčiau eina prastyn. Tai kaip vertinti?

 

Tada meslo per maza norma, arba viska sunaudoja augalai. O kur mineralinem tresi tai, kuri dalis lieka, gal neprienama augalams, todel ir atrodo, kad gereja rodikliai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Minduksx pranešimas:

Nu kad ne kaip tik taip prižiūrimi žolynai efektyviausiai sugeria co2. Aš ne matematikas, tiesiog taip ir tas allan savory ir kiti skaičiuoja. Ir tikriausiai ir čia vienos tiesos nėra! Beja mačiau grafiką berods vokiečių mokslininko kad jau treti metai iš eilės ledynu plotas asigaliuose dideja

Tai ir turiu omenyje, kad nėra vienos tiesos arba jos nežinome. Sužinosime ateityje, peržiūrint praeityje atliktus sprendimus. To padaryti žiūrint į ateitį - neįmanoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Gintaras75 pranešimas:

Tada meslo per maza norma, arba viska sunaudoja augalai. O kur mineralinem tresi tai, kuri dalis lieka, gal neprienama augalams, todel ir atrodo, kad gereja rodikliai

Kad netiriame neprieinamos formos niekada. Mėšlo gauna visada šiek tiek daugiau nei mokslas to norėtų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...