Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, Zvanas pranešimas:

Patarkit ką daryti ūkininkui, turinčiam galvijų, kiaulių, esančiam priverstinėj įzoliacijoj po kontakto su be simptomiu? Gyvuliai alkani, o taisyklėse rašo tik apie galimybę šunį pavedžioti penkiolika minučių. Paskambinus 1808 sako nežinom, skambinkit į nvsc, o ten sako nežinom, nėra numatyta tokia situacija, bandykit skambinti 1808. 

 

O 112 bandei?  prašant gal su policija sujungti. Ginti saugoti padėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Zvanas pranešimas:

Tai nuo tos dienos vakaro ir teko įzoliuotis, net nebežinau kaip gydytis niekaip neatsiranda nė vieno simptomo, jau panika ima...

Simptomas simptomui nelygu. Aš va kartą, išgėriau vieną (turiu liudininką) čierką, berods viskio, po poros valandų du nedidelius bokaliukus craftinio  alaus... Kai parėjo simptomai, per parą - beveik pasveikau... O moralinė žala ir po šiai dien jaučiama :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, jevgenijus pranešimas:

Simptomas simptomui nelygu. Aš va kartą, išgėriau vieną (turiu liudininką) čierką, berods viskio, po poros valandų du nedidelius bokaliukus craftinio  alaus... Kai parėjo simptomai, per parą - beveik pasveikau... O moralinė žala ir po šiai dien jaučiama :D

Nu tik jau nuo tiek...Kai AA baba sakydavo toks kiekis čia tik  nuo kirminų.Toks kiekis parai laiko bene ėmė ir ,,iškinkė,,.Problema buvo kažkur kitur,tik kaltė suversta ne ten kur reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 22 valandas, Zvanas pranešimas:

Tai nuo tos dienos vakaro ir teko įzoliuotis, net nebežinau kaip gydytis niekaip neatsiranda nė vieno simptomo, jau panika ima...

Tokiais dalykais, juokaut nereiktu, dziaukis, kad paciam pasiseke lengva forma. Is mano pazystamu jau du numire vienas sunkia forma persirgo. Didzioji dalis praserga lengvai ar isvis be simptomu, bet reiktu nesityciot is likusiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , Sarunce1 pranešimas:

Tokiais dalykais, juokaut nereiktu, dziaukis, kad paciam pasiseke lengva forma. Is mano pazystamu jau du numire vienas sunkia forma persirgo. Didzioji dalis praserga lengvai ar isvis be simptomu, bet reiktu nesityciot is likusiu...

Čia toks juokas pro ašaras kai turi sėdėt namie dvi savaites šiaip sau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Tai pirmyn, pasidaryk testą, gausi teigiamą ir galėsi sėdėt pora savaičių :)

 

Kam man tas testas darytis, ka jis man duos, ar jau taip teisingai jis rodo, nebent tau patinka tirtis vis siokia tokia pramoga. Kai sirgsi jokie testai nepades, reik gyditis, vaistai gert.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Ramza pranešimas:

Kam man tas testas darytis, ka jis man duos, ar jau taip teisingai jis rodo, nebent tau patinka tirtis vis siokia tokia pramoga. Kai sirgsi jokie testai nepades, reik gyditis, vaistai gert.

Nu kam taip blaškaisi :) Ką aš ir sakau, ir kiti patvirtina, kad testai rodo nesąmones, tai per tuos neteisingus testus nekalti žmonės uždaromi - įzoliuojami. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Zvanas pranešimas:

Nu kam taip blaškaisi :) Ką aš ir sakau, ir kiti patvirtina, kad testai rodo nesąmones, tai per tuos neteisingus testus nekalti žmonės uždaromi - įzoliuojami. 

Gana spekuliuoti, kalba eina apie klaidinga neigiama, o ne klaidinga teigiama. Nelabai suprantu koks tavo  tikslas taip spekuliuoti? 
https://m.klaipeda.diena.lt/naujienos/sveikata/sveikata/kiek-patikimas-naujojo-koronaviruso-testavimas-967025

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , kestoxs pranešimas:

Gana spekuliuoti, kalba eina apie klaidinga neigiama, o ne klaidinga teigiama. Nelabai suprantu koks tavo  tikslas taip spekuliuoti? 
https://m.klaipeda.diena.lt/naujienos/sveikata/sveikata/kiek-patikimas-naujojo-koronaviruso-testavimas-967025

Labai lengva manipuliuoti dalyku, kurio niekas nemato, sunku nustatyti ir t.t. ir .t.t.

Galima suprasti taip, kad reikia visus testuoti ir kurie neigiami tuos testuoti pakartotinai iki kol visi pataps teigiami :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Zvanas pranešimas:

Labai lengva manipuliuoti dalyku, kurio niekas nemato, sunku nustatyti ir t.t. ir .t.t.

Galima suprasti taip, kad reikia visus testuoti ir kurie neigiami tuos testuoti pakartotinai iki kol visi pataps teigiami :)

Iš principo, teisinga, na tik tiek testu nėra, ir visus iš eiles butų labai brangu. O testuoti iki tol ko atsiras vakcina, arba gaus bandos imunitetą.

Šiaip izoliacija nėra kastracija, tai kaip ir galima pakentėti. O prasirges besimptomiu ir praėjus ta izoliacijos kursą, turi bent 3 mėnesius neliečiamumą, tai irgi teigiamas dalykas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

 

Šiaip izoliacija nėra kastracija, tai kaip ir galima pakentėti. O prasirges besimptomiu ir praėjus ta izoliacijos kursą, turi bent 3 mėnesius neliečiamumą, tai irgi teigiamas dalykas.

Matai, mano konkrečiu atveju, jeigu manoji nebūt sugalvojus skrandžio tirtis (privalomas testas), tai mano visa šeima laisvai cirkuliuotume visuomenėje. O jeigu pasibaigus įzoliacijai vėl tirsis ir vėl ras teigiamą? Dar dvi savaites sėdim ir t.t. Tai dabar per tas nesąmones esam surakinti. Labai lengva kalbėti kol pačių nepaliečia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Zvanas pranešimas:

Matai, mano konkrečiu atveju, jeigu manoji nebūt sugalvojus skrandžio tirtis (privalomas testas), tai mano visa šeima laisvai cirkuliuotume visuomenėje. O jeigu pasibaigus įzoliacijai vėl tirsis ir vėl ras teigiamą? Dar dvi savaites sėdim ir t.t. Tai dabar per tas nesąmones esam surakinti. Labai lengva kalbėti kol pačių nepaliečia.

Teigiamas yra teigiamas...

Tirtis gali jau po 10 dienų berods. Pratęsimas man rodos nėra dviem savaitėm, tirsies tol kol gausi 2 neigiamus. 
Ir siaip pasiskaityk, sakyčiau, kad buvo pakeista besimptomiui, man rodos ir tirtis nebereikia ir pratęsimų nėra. Praėjo 2 savaites ir laisvas 

Labai lengva kalbėt kol visi sveiki ir gyvi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , kestoxs pranešimas:

Teigiamas yra teigiamas...

Tirtis gali jau po 10 dienų berods. Pratęsimas man rodos nėra dviem savaitėm, tirsies tol kol gausi 2 neigiamus. 
Ir siaip pasiskaityk, sakyčiau, kad buvo pakeista besimptomiui, man rodos ir tirtis nebereikia ir pratęsimų nėra. Praėjo 2 savaites ir laisvas 

Labai lengva kalbėt kol visi sveiki ir gyvi.

Žmona ryt jau grįžta į darbą. Nebereikia jokių pakartotinų testų. Praėjo 14 d. ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Zvanas pranešimas:

Nu kam taip blaškaisi :) Ką aš ir sakau, ir kiti patvirtina, kad testai rodo nesąmones, tai per tuos neteisingus testus nekalti žmonės uždaromi - įzoliuojami. 

Nezinau kas ten pas jus kokia tvarka, keista tikrai neigiamas testas izoliuotis, nesuprantama. Su  teigiamu testu 7 dienos ir tai ne visiems kas tik is uzsienio grizo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-11-22 at 20:56, Minduksx pranešimas:

Nu kad ne kaip tik taip prižiūrimi žolynai efektyviausiai sugeria co2. Aš ne matematikas, tiesiog taip ir tas allan savory ir kiti skaičiuoja. Ir tikriausiai ir čia vienos tiesos nėra! Beja mačiau grafiką berods vokiečių mokslininko kad jau treti metai iš eilės ledynu plotas asigaliuose dideja

Ray Archuleta dėl mėšliuko tau pritartu.  Dėl ašigaliū ledynu ploto didėjimo mokslininkai nesutiktu, nes tirpsta jie nebe dešimtmečiais, o dienom

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena,

 

Išnagrinėjome Jūsų 2020 m. lapkričio 23 d. paklausimą dėl mobiliuose punktuose atliekamų PGR tyrimų COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti.

Dėl tyrimų. Visų norėtume paaiškinti, kad mobiliuosiuose punktuose yra atliekamas tik ėminio iš paciento nosiaryklės paėmimas. Pats ėminio ištyrimas yra atliekamas akredituotoje laboratorijoje.

Dėl Jūsų gautų tyrimų rezultatų. Paaiškiname, kad nei vienas laboratorinis tyrimas nėra 100 proc. jautrus ir specifiškas, todėl visada išlieka klaidingai neigiamų rezultatų tikimybė. Taip pat labai svarbu, kada paimtas ėminys – nuo to priklauso ar Jūsų organizme yra pakankamas viruso kiekis, kad jį galima būtų nustatyti (yra mokslinių įrodymų, kad PGR tyrimas būna tiksliausias, jei ėminys paimamas apie 4 dieną nuo simptomų atsiradimo (gali būti išimčių, nes kiekvieno žmogaus organizmas yra skirtingas)).

Dėl izoliacijos. Suprasdami Jūsų situacijos komplikuotumą taip pat paaiškiname galiojančias saviizoliacijos taisykles: Izoliuotis privaloma iškart pajutus simptomus (net jei atlikus tyrimą paaiškėtų, kad tai ne COVID-19 liga, bet kuriuo atveju teisinga neplatinti ir bet kokio kito viruso). Šiuo atveju Jūs pasielgėte labai atsakingai;

 

Ar reikia izoliuotis po paskutinio teigiamo COVID atsakymo?

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2020 m. kovo 19 d. įsakymu V-393 yra patvirtintas Vaikų ir suaugusiųjų COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) diagnostikos ir gydymo tvarkos aprašas. Šiame dokumente yra nurodyta, kada asmuo laikomas pasveikusiu :

 

39. Pacientams, sirgusiems lengvos formos COVID-19 liga, izoliacija gali būti nutraukta po 10 dienų nuo simptomų atsiradimo pradžios, jei pacientas nebekarščiuoja ne mažiau kaip 3 dienas, nevartodamas antipiretikų, ir susilpnėjo kiti COVID-19 ligos simptomai

 

Taigi, Jūsų atveju, pajutę simptomus 2020-10-28, nuo tos dienos turėjote skaičiuoti 10 dienų, kreiptis į šeimos gydytoją, kuris,  įvertinęs ar paskutines 3 dienas nekarščiavote, ar susilpnėjo kiti simptomai, spręstų, ar esate pasveikę ir ar galite nutraukti saviizoliaciją. Iš Jūsų pateiktos informacijos, panašu, kad sirgote lengva COVID-19 forma, nebekarščiavote, taigi praėjus 10 d. nuo simptomų pasireiškimo tikėtina, kad buvote pasveikę (atkreipiu dėmesį, kad tokią išvadą daro šeimos gydytojas). Dėl Jūsų šeimos narių. Jei teisingai suprantu, vaikams turimas nebuvo darytas ir jokie simptomai jiems nepasireiškė? Tuomet Jūsų vaikams taikoma izoliacija kaip „didelės rizikos sąlytį turėjusiems“ – 14 dienų, skaičiuojant nuo Jūsų pasveikimo dienos (2020-10-28 + 10 d. Jūsų ligos +14 d. vaikų izoliacija)

 

Dėl antrą kartą atlikto COVID tyrimo ir gauto teigiamo atsakymo. PGR tyrimas jautriai nustato virusą nuo 4 dienos po simptomų pasireiškimo ir iki 25 d. po simptomų pasireiškimo. Tai leidžia manyti, kad Jūsų tyrimas pagrįstai galėjo būti visų pirma neigiamas, o vėliau teigiamas. Norėtume atkreipti dėmesį, kad nepriklausomai nuo to, kad antro tyrimo atsakymas yra teigiamas, įvertinus klinikinius, t.y. pasireiškiančius simptomus (Jūsų atveju simptomų nebuvimą), Jums izoliuotis nereikia.

 

Šis atsakymas yra parengtas įvertinus Jūsų pateiktą informaciją. Jeigu neteisingai supratome Jūsų pateiktą informaciją, ar kiltų papildomų klausimų, prašytume susisiekti telefonu.

 

Išeinu į laisvę :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...