Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš 1 minutę , dvidas pranešimas:

Noro ir  ,bent kelių ūkininkų Joniškyje jau senokai gyvuoja

O kodėl niekas nekalba apie standartus ? Noro būtų kooperatyve kaip ir pas daugumą yra, bet kai pradedame kalbėti apie tai kaip reikia viską standartizuoti prasideda norų pageidavimų koncertas, aš noriu to aš noriu to man veikia tas o man to nereikia, tai yra nuolatiniai ginčia kooperatyvose nes neturi standartų.

O ūkiniai yra tiesiog gero marketingo aukos, jie perką net nežinodami ar visai jiems to reikia panaudoja tai pat tada kada gaunasi ir kalba kad būtent jam to reikia. Kita problema ūkiniko lojalumas, jei kažkas pasiūlo 50 cnt geresnę kainą jis parduodą visas draugystes ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , AG Paulius pranešimas:

O kodėl niekas nekalba apie standartus ? Noro būtų kooperatyve kaip ir pas daugumą yra, bet kai pradedame kalbėti apie tai kaip reikia viską standartizuoti prasideda norų pageidavimų koncertas, aš noriu to aš noriu to man veikia tas o man to nereikia, tai yra nuolatiniai ginčia kooperatyvose nes neturi standartų.

O ūkiniai yra tiesiog gero marketingo aukos, jie perką net nežinodami ar visai jiems to reikia panaudoja tai pat tada kada gaunasi ir kalba kad būtent jam to reikia. Kita problema ūkiniko lojalumas, jei kažkas pasiūlo 50 cnt geresnę kainą jis parduodą visas draugystes ;)

 

Tai sakau kad keliuų ūkininkų,legviau susitart ,o paskui kas prisidės jau turės prisitaikyt prie tvarkos ,nors mano pusei manau nėra šansų ,karbauskis didelės bendrovės ,mūsu nedidelių vienetai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , AG Paulius pranešimas:

Aš manau kad sąlygos turi būti viesiem vienodos, tik principas kaip tas sąlygas pasieksi čia jau vėklos modelio klausimas. Aš manau kad smulkieji keli ūkininkai turintys bendrai 1000 ha per kooperacijos prizmę daug geriau ir efektyviau pajamas sugeneruotų nei tokio dydžio vienas  ūkininkas. Pagrindinis argumentas būtų trapumas nepalankiems veiksniamas ir didelis apyvartos poreikis. 

ŽŪM ir  bankininkų  mąstymo modelio sampratos .

 

prieš 16 minutes , AG Paulius pranešimas:

O kodėl niekas nekalba apie standartus ? Noro būtų kooperatyve kaip ir pas daugumą yra, bet kai pradedame kalbėti apie tai kaip reikia viską standartizuoti prasideda norų pageidavimų koncertas, aš noriu to aš noriu to man veikia tas o man to nereikia, tai yra nuolatiniai ginčia kooperatyvose nes neturi standartų.

O ūkiniai yra tiesiog gero marketingo aukos, jie perką net nežinodami ar visai jiems to reikia panaudoja tai pat tada kada gaunasi ir kalba kad būtent jam to reikia. Kita problema ūkiniko lojalumas, jei kažkas pasiūlo 50 cnt geresnę kainą jis parduodą visas draugystes ;)

 

Draugystė ir verslas skirtingų dimensijų terminai.šiu sąvokų simbiozės turi savus pavadinimus žiūrint iš kurios dimensijos ir pozicijos žiūrėti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , PArty pranešimas:

ŽŪM ir  bankininkų  mąstymo modelio sampratos .

 

Draugystė ir verslas skirtingų dimensijų terminai.šiu sąvokų simbiozės turi savus pavadinimus žiūrint iš kurios dimensijos ir pozicijos žiūrėti 

Tu turi greičiausiai aumenyje partnerystę tačiau verslas tave mato tik kaip vartotoja o tu jį matai kaip partnerį. Mane tai pat neramina KG ir LA susijungimas kuris dar paskatins didesnę "partnerystę"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , AG Paulius pranešimas:

Tu turi greičiausiai aumenyje partnerystę tačiau verslas tave mato tik kaip vartotoja o tu jį matai kaip partnerį. 

ne apie tokias nekaltas santykių kombinacijos:icon-biggrin:o labiau bdms.

 

prieš 23 minutes , AG Paulius pranešimas:

Mane tai pat neramina KG ir LA susijungimas kuris dar paskatins didesnę "partnerystę"

Tai tik pasekmės.Didziausia bėda  LA kapitalo šaltiniai- pensijų fondas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , PArty pranešimas:

ne apie tokias nekaltas santykių kombinacijos:icon-biggrin:o labiau bdms.

 

Tai tik pasekmės.Didziausia bėda  LA kapitalo šaltiniai- pensijų fondas

ir ūkininkai nešantys pinigų medų jiems :D

Taip tai rimta problema kurios niekas nesprendžia, įpatingai šias metais pasirodė kad tų įmoniu veikla nėra reglamentuota ir jos kainą moką ne ta kuri yra pasaulinės rinkos nustatyta o ta kokią jie nori mokėti. Jei grūdų perteklius kaina tokia jei trūkumas kaina kita, ir yra akivaizdus piknaudžiavimas padėtimi be realios kontrolės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, AG Paulius pranešimas:

Dėl to ir iškyla klausimas kodėl ūkininkas taip nemyli savo sunkiai uždirbtų pinigų :) Nes nori viską turėti pats savo viską naują viską modernų ir būti amžinas bankų įkaitas kuris nešą palūkanas kas met jiems. Atminkit kad šiandieninė pasaolinė politika spauzdinti pinigus ir juos dalinti kad skatintų ekonomiką privers prives prie didėjančios infliacijos. 

Savas daiktas yra savas daiktas svarbiausia reikia suprasti kad jis turi büti nupirktas iš pelno o ne iš pajamu tada banku problema atkrenta.Pinigu spausdinimas yra blogis bet ne toks didelis kaip iš pašalies atrodo.Pirma kad ir labai lėtai bet vis tiek didina vidutine sukurto produkto kaina.Panašiai tiek kiek ir yra sukurta spausdinamu pinigu infliacija.Antra generuoja progresą nes spausdinamu pinigu dalinimas didina perkama galia neleisdamas regresuoti senai kainai taip skatinamas vartojimas.Trečia taip gyvena visas pasaulis panašiai 50 metu kai popieriniai pinigai nustojo būti padengti auksu.Ir šiai dienai nėra kitos alternatyvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Prieš 5 valandas, AG Paulius pranešimas:

ir ūkininkai nešantys pinigų medų jiems :D

Taip tai rimta problema kurios niekas nesprendžia, įpatingai šias metais pasirodė kad tų įmoniu veikla nėra reglamentuota ir jos kainą moką ne ta kuri yra pasaulinės rinkos nustatyta o ta kokią jie nori mokėti. Jei grūdų perteklius kaina tokia jei trūkumas kaina kita, ir yra akivaizdus piknaudžiavimas padėtimi be realios kontrolės. 

Jaigu turite irodymu kreipkitės į konkurencijos tarnyba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-10-22 at 21:33, AG Paulius pranešimas:

Aš labai norėčiau sužinoti apie Jūsų požiūrį į kooperatyvinę veiklą. Jei būtų galimybė ar noriai ūkininkai jungtusį į kooperatyvus ? 

Iš pradžių euforija:jungiamės darome nešame pajinius įnašus.zodžiu veikla veikla ir dar karta veikla.Paskum:supratimas kad nevisi krantai kisielius ir pieno upės nebe tos....Paskum2:supratimas kad pajinis indelis ir gaunama grąža nepateisino lūkesčius...Paskum3:paieška tarp kooperatyvo nariu sąjungininkų su kuriais galima būtų atkasti naudos iš kooperacijos daugiau... untreip esi asilas kuris praradai pinigus ir laika....Finišas:Dievu ir tikėjimo pakeitimas -vienuolio įžadai ir nauju draugu paieškos bet jau be pajinio įnašo bet su garantuota grąža..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, AG Paulius pranešimas:

O kodėl niekas nekalba apie standartus ? Noro būtų kooperatyve kaip ir pas daugumą yra, bet kai pradedame kalbėti apie tai kaip reikia viską standartizuoti prasideda norų pageidavimų koncertas, aš noriu to aš noriu to man veikia tas o man to nereikia, tai yra nuolatiniai ginčia kooperatyvose nes neturi standartų.

O ūkiniai yra tiesiog gero marketingo aukos, jie perką net nežinodami ar visai jiems to reikia panaudoja tai pat tada kada gaunasi ir kalba kad būtent jam to reikia. Kita problema ūkiniko lojalumas, jei kažkas pasiūlo 50 cnt geresnę kainą jis parduodą visas draugystes ;)

 

Geriausias marketingo pvz yra rapsu sejamoji laumetrio, kur siemet patapo kazkokiu technikos stebuklu :D

Del centu, pasitikejimo klsusimas. Jri tu draugyste kisi i pavoju noredamas 50 ct daugiau uzdirbt, tai ko verta musu partneryste. Kai as su kazkuo turiu nuolatiniu reikalu, visada pasakau,  kad nezadu kaskart deretis, turi man iskart duoti geriausia kaina kokia gali ir vsio, abiem tauposi laikas. Bet cia pasitikejimo klausimas

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , manttys pranešimas:

Geriausias marketingo pvz yra rapsu sejamoji laumetrio, kur siemet patapo kazkokiu technikos stebuklu :D

Del centu, pasitikejimo klsusimas. Jri tu draugyste kisi i pavoju noredamas 50 ct daugiau uzdirbt, tai ko verta musu partneryste. Kai as su kazkuo turiu nuolatiniu reikalu, visada pasakau,  kad nezadu kaskart deretis, turi man iskart duoti geriausia kaina kokia gali ir vsio, abiem tauposi laikas. Bet cia pasitikejimo klausimas

 

Taip bet kaip būna praktikoje jie žino savo produktus kiekius ar apimtis kažką parduoda brangiau kažkokį produktą  gali pardauoti ir pigiau. O jei kontraktą grūdų gerą pasidaro netgi už savikainą atiduoti gali. ir kai pradeda konkuruoti įmonės tarp pusavyje, tada ir atsiranda tokios trumpalaikės nuolaidos kuriomis susivilioja ūkininkai. Problema kad ūkininkas dažniausiai nežino savo išlaidų svorio, pagal išlaidų grupes. Jie dažniausia vadovaujasi nuojauta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ūkininkai nėra pasiruošę kalbėti apie ūkininkavimą kaip verslą. Vienetai yra kurie supranta ir pradeda vadovautis skaičiais prieš priimdami sprendimus. O dauguma pirmiausiai priima sprendimus ir žiūri koks rezultatas gaunais, nes pirmiausiai reikia turėti konkretų planą ir stebėti kaip darbų eigoje kaičiais faktas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, AG Paulius pranešimas:

Jei visi į žemės ūkį žiūrėtų kaip į verslą, ir verslo standartą tada būtų daug lengviau kalbėti ir pamatuoti tuos pačius dalykus. Būtų sukuriamas aiškumas ir kalbos būtų apie faktus o ne emocijas. Kad ir apie kooperacija ir jos teikiamą naudą. 

ne tai ir ziurekim i koperacija kaip i nauda :) tai pacio pavyzdys, siulo 50 cnt daugiau uz produkcija logiska, kad parduosi tam kas duoda daugiau , tai ir yra nauda kam reikalingas koperatyvas jeigu negauni max kainos ? neturi but tokiu dalyku. Kaip ir minejau mes visi perkam technika tam kad pats sau ponas butum, bet koperatyve naudotis gali tik tada, kada kazkas tau pasakys. Niekas nenori buti versle ir buti pastumdeliais, visi nori buti savo ukio seimininkais, o ne kaip kazkas sudelios taip nuleides galva ir lauk malones ar kas nukuls pases, o gal ziurek va ir kaina tenkinkis kokia gaunam nesvarbu, kad rinkoj brangiau  ale va koperatyvas pasake taip ir buk, kaip badziauninkas......  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , u.k aurimas pranešimas:

ne tai ir ziurekim i koperacija kaip i nauda :) tai pacio pavyzdys, siulo 50 cnt daugiau uz produkcija logiska, kad parduosi tam kas duoda daugiau , tai ir yra nauda kam reikalingas koperatyvas jeigu negauni max kainos ? neturi but tokiu dalyku. Kaip ir minejau mes visi perkam technika tam kad pats sau ponas butum, bet koperatyve naudotis gali tik tada, kada kazkas tau pasakys. Niekas nenori buti versle ir buti pastumdeliais, visi nori buti savo ukio seimininkais, o ne kaip kazkas sudelios taip nuleides galva ir lauk malones ar kas nukuls pases, o gal ziurek va ir kaina tenkinkis kokia gaunam nesvarbu, kad rinkoj brangiau  ale va koperatyvas pasake taip ir buk, kaip badziauninkas......  

Kažkaip jaučiais Ponas pas tave daug pesimizmo, kas dabar vyksta rinkoje skaldyk ir valdyk nėra pastovumo vieną dieną dirbama su viena įmone kitą dieną su kita. Čia ir yra problema kad nėra pastovumo. :) matosi iš įmonių strateginių planų kaip yra ruošiami apynastriai tiems kurie dėl 50 cnt bėgioja. Jei jūs nesuprasite kur yra Jūsų stiprybė būsite laisvi tik tiek kiek pavadėlis leis. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau kad pirmiausiai reikėtų vertinti patovumą ir stabilumą kuris ir sukuria pasitikėjimą versle. O po to seka visi kiti faktoriai.  

Jei pažvelgtumėme į gamtą ir į žmonijos raidą tai evoliucijos kelyje išliko tie kurie kooperavosi. Augalai per simbijozės procesus sugebėjo vienas kitą informuoti ir įspėti apie pavojų. Žmonės kooperavosi ieškodami maisto, prieglobščio, išlikimo klausimais. Įmonės jungiasi į klasterius tam kad galėtų išlikti ir kurti naujus produktus. Kompanijos nesiekia visko turėti pačios dauguma paslaugų perka iš kitų specializuotų kompanijų, visur matome kooperavimosi požymius. O jūs bandote paneigti šį faktą ir sakyti kad galite išgyventi vieni šiame kapitalistiniame pasaulyje. Šiek tiek juokingai skamba kai supranti koks mažas esi šiame pasaulyje. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žemės ūkis tarsi paslapčių skrynią tiek yra nestrūkturizuotos informacijos tiek yra nuostabių dalykų kuriuos vis atrandame ir atrandame. Didžiausia bėda yra žmonės su savo skirtingu išsilavinimu, skirtingu suvokimu, ir skirtingu požiūriu į tuos pačius dalykus. Bet kas mus visus vienyja tai noras sužinoti kažką naujo. Jei ūkininkų mastymas pasikeistų ir jie pradėtų dirbti vieningai ir dalintusi savo sėkmės istorija mūsų visų progresas paspartėtų kelis kartus. Čia būtų mūsų stiprybė. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, AG Paulius pranešimas:

Žemės ūkis tarsi paslapčių skrynią tiek yra nestrūkturizuotos informacijos tiek yra nuostabių dalykų kuriuos vis atrandame ir atrandame. Didžiausia bėda yra žmonės su savo skirtingu išsilavinimu, skirtingu suvokimu, ir skirtingu požiūriu į tuos pačius dalykus. Bet kas mus visus vienyja tai noras sužinoti kažką naujo. Jei ūkininkų mastymas pasikeistų ir jie pradėtų dirbti vieningai ir dalintusi savo sėkmės istorija mūsų visų progresas paspartėtų kelis kartus. Čia būtų mūsų stiprybė. 

 

Kaip čia su kaimynais galima eiti į kooperatyvą, o kaip paskui sukonkuruoti su juo, kaip nupirkti ar pernuomuoti jo žemę? Taigi čia visiem reikia plėstis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...