Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš 51 minutes , AG Paulius pranešimas:

Na su mėsiniai yra sunku, Jums būtinai reikia kooperuotis, ir pirmiausiai galvoti apie skerdykla, bredo sukūrimą ir tiesioginio kliento pritraukimą. Kitaip bus liūdna. 

per 16 metu auginimo laika liudna nepasidare :D, o ir kad sunku butu nepasakyciau ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, u.k aurimas pranešimas:

per 16 metu auginimo laika liudna nepasidare :D, o ir kad sunku butu nepasakyciau ;) 

Kadangi matau jau esi profesionalas šioje srityje gal gali atsakyti į vieną klausimą, kiek laiko reikia auginti gyvulį iki realizacijos, tada kiek standartiškai gyvulys sveria ir už kokią kainą tu jį parduodi? 

Ir svarbiausias klausimas yra:  jei padalini tą gautą pajamų sumą  iš laiko dienomis kiek turko ji užauginti kiek tau pelno lieka per dieną ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, AG Paulius pranešimas:

Kadangi matau jau esi profesionalas šioje srityje gal gali atsakyti į vieną klausimą, kiek laiko reikia auginti gyvulį iki realizacijos, tada kiek standartiškai gyvulys sveria ir už kokią kainą tu jį parduodi? 

Ir svarbiausias klausimas yra:  jei padalini tą gautą pajamų sumą  iš laiko dienomis kiek turko ji užauginti kiek tau pelno lieka per dieną ? 

As atsakysiu taip, 

1. Mesiniu galviju veisles visos skirtingos ir skiryingai penisi, todel relizacijos laikas skirtingas

2. Galima peneti intensyviai ir ekstensyviai, pardavimo laikas vel gi skirsis,

3. Mano ukis yra veislynas, tai mano pajamos nera vien mesos prekyba ;)

4. Ka as gaunu uz mesa nebutinai tu tokia kaina sugebesi gaut. 3.40 eu uz u3 ;)

5. As auginu limuzinus, parduodu nuo 17 men buliukus, ir telycias mesai

6. Nebutu pelno neauginciau ir mano pelnas yra mano ukio reikalas, ar jis mane tenkina atsakymas taip,  ar jis tenkinu tave nezinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , u.k aurimas pranešimas:

As atsakysiu taip, 

1. Mesiniu galviju veisles visos skirtingos ir skiryingai penisi, todel relizacijos laikas skirtingas

2. Galima peneti intensyviai ir ekstensyviai, pardavimo laikas vel gi skirsis,

3. Mano ukis yra veislynas, tai mano pajamos nera vien mesos prekyba ;)

4. Ka as gaunu uz mesa nebutinai tu tokia kaina sugebesi gaut. 3.40 eu uz u3 ;)

5. As auginu limuzinus, parduodu nuo 17 men buliukus, ir telycias mesai

6. Nebutu pelno neauginciau ir mano pelnas yra mano ukio reikalas, ar jis mane tenkina atsakymas taip,  ar jis tenkinu tave nezinau.

Būten mano užduotas klausimas yra nepatogus tau nes jis pasako visą tiesą. Todėl tu bandai netiesiogiai išsisukti nuo šio klausimo. 

O kaip Augalininkystė daug žemės dirbi ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

Būten mano užduotas klausimas yra nepatogus tau nes jis pasako visą tiesą. Todėl tu bandai netiesiogiai išsisukti nuo šio klausimo. 

O kaip Augalininkystė daug žemės dirbi ? 

Man nera nepatogiu klausimu ;) ir as nebandau issisukt, nebutinai noriu tau pasakot detales,kas yra mano idirbis ;)

Dirbu 200ha 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, u.k aurimas pranešimas:

As atsakysiu taip, 

1. Mesiniu galviju veisles visos skirtingos ir skiryingai penisi, todel relizacijos laikas skirtingas

2. Galima peneti intensyviai ir ekstensyviai, pardavimo laikas vel gi skirsis,

3. Mano ukis yra veislynas, tai mano pajamos nera vien mesos prekyba ;)

4. Ka as gaunu uz mesa nebutinai tu tokia kaina sugebesi gaut. 3.40 eu uz u3 ;)

5. As auginu limuzinus, parduodu nuo 17 men buliukus, ir telycias mesai

6. Nebutu pelno neauginciau ir mano pelnas yra mano ukio reikalas, ar jis mane tenkina atsakymas taip,  ar jis tenkinu tave nezinau.

Labai teisingas poziuris ir siaip gali buti kad kazkada atvaziuosiu (o gal ir neiseis) ir pasiulysiu "recepta" kaip vietoj skerdienos 3,4 gauti 3 uz gyva (nu konvertavus aisku). Bet iki to mes cia pogrindyje pabandysim padaryti, paskui limuzinu augintojus kviesimes - aiksu jei uzteks noro nervu ir sveikatos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , dzipas pranešimas:

Labai teisingas poziuris ir siaip gali buti kad kazkada atvaziuosiu (o gal ir neiseis) ir pasiulysiu "recepta" kaip vietoj skerdienos 3,4 gauti 3 uz gyva (nu konvertavus aisku). Bet iki to mes cia pogrindyje pabandysim padaryti, paskui limuzinu augintojus kviesimes - aiksu jei uzteks noro nervu ir sveikatos.

visada laukiu limuzininku pas save ukyje :). gali ir pas mus i kluba limuzinu augintoju uzsukt :)  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, u.k aurimas pranešimas:

visada laukiu limuzininku pas save ukyje :). gali ir pas mus i kluba limuzinu augintoju uzsukt :)  

Nu gal i kluba nezinau - as toks per viduri, bet yra is bendraminciu kurie nesutaria tarpusavy, bet gal but kazkada per ekonomika susieis :) Nu bet kokiu atveju - padarysim keliuose ukiuose tipini kooperatyvo nario modeli - tada pulsim ieskoti pletros kad atlaikyti pavyzdziui pries angusistus ar apskritai ispopuliarinti mesinio galvijo mesos vartojima. Aisku uz atitinkama kaina :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , dzipas pranešimas:

Nu gal i kluba nezinau - as toks per viduri, bet yra is bendraminciu kurie nesutaria tarpusavy, bet gal but kazkada per ekonomika susieis :) Nu bet kokiu atveju - padarysim keliuose ukiuose tipini kooperatyvo nario modeli - tada pulsim ieskoti pletros kad atlaikyti pavyzdziui pries angusistus ar apskritai ispopuliarinti mesinio galvijo mesos vartojima. Aisku uz atitinkama kaina :)

mes klube akcentuojam genetikos gerinimo klausimus, tai su relizacijos idejom butum laukiamas tikrai :) 
kas del angusistu ;) mes sakom taip, gero kelio jiem, bet kaip sakant kas neragavo limuzino tai nezino kas ta jautiena :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , u.k aurimas pranešimas:

mes klube akcentuojam genetikos gerinimo klausimus, tai su relizacijos idejom butum laukiamas tikrai :) 
kas del angusistu ;) mes sakom taip, gero kelio jiem, bet kaip sakant kas neragavo limuzino tai nezino kas ta jautiena :) 

Ok bet pirma pasiruosiu namu darbus ir jei pavyks... tada - nes tas saudymas tusciais atsibodo. Kas del mesos - tiesiai i desimtuka ir net daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , AG Paulius pranešimas:

na čia tiknuobodus "brendinimas"....idomi šiu laiku strategija,gal kažka praleidau bet tikslus ūkio pavadinimas VMI sistemoje paslaptis......jeigu tai tiesa idomu kodėl....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , AG Paulius pranešimas:

Turiu klausmą į kurį neranda atsakymo. Gal kas gali man padėti. ?

Kokią tiesioginę naudą gauna ūkininkas būdamas ūkininkų sąjungos nariu.  Gali būti pavyzdžiai ir iš kitų asociacijos veiklų.  ?

5 balus teikiant paraiska paramai :) o jei rimciau - nauda nemateriali, interesu atstovavimas, kazkas panasaus i lobizma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

Turiu klausmą į kurį neranda atsakymo. Gal kas gali man padėti. ?

Kokią tiesioginę naudą gauna ūkininkas būdamas ūkininkų sąjungos nariu.  Gali būti pavyzdžiai ir iš kitų asociacijos veiklų.  ?

1000 euru detaliauxpaaiškinsiu su pavyzdžiais . 2 val. Mokymai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, AG Paulius pranešimas:

As negliu skaityt tokiu straipsiu, mane juokas ima :D  koki srota turi augint ir dar straipsni publikuot, kad uz 2 metu buliu 1000 eu :D  nu cia apsurdu komedija .  :) Prie to ir prieinam, kad augina beleka, o kalti kiti aplinkui...... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , u.k aurimas pranešimas:

As negliu skaityt tokiu straipsiu, mane juokas ima :D  koki srota turi augint ir dar straipsni publikuot, kad uz 2 metu buliu 1000 eu :D  nu cia apsurdu komedija .  :) Prie to ir prieinam, kad augina beleka, o kalti kiti aplinkui...... 

Negi galvoji pasigirs kiek gaudavo iki pradėjo prekiauti patys, reikia gi kažkaip pasirodyti su labiau sėkminga istorija. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, u.k aurimas pranešimas:

As negliu skaityt tokiu straipsiu, mane juokas ima :D  koki srota turi augint ir dar straipsni publikuot, kad uz 2 metu buliu 1000 eu :D  nu cia apsurdu komedija .  :) Prie to ir prieinam, kad augina beleka, o kalti kiti aplinkui...... 

Visais laikais istorijas žmonės sekė. Taip keistai čia faktus jie delioja, bet jei neklystu tas žmogus iš politikos tai normalu

 

Prieš 3 valandas, bebrynas pranešimas:

1000 euru detaliauxpaaiškinsiu su pavyzdžiais . 2 val. Mokymai. 

:) OK bet turėsi į visus mano klausimus atsakyti :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, dzipas pranešimas:

Cia vidutinio ukio ateitis, bei kiaulienos rinkos uzkariavimas :)

Be šansu kiaulienos rinka užkariauti tokiais metodais..šiaip žmones šaunuoliai randa krūva miesčionu kurie savo noru atneša pinigus už brenda.   Kol VMVT leido pardavinėjome pavieniams žmonėms kiaules pasipjovimui . Atvažiuoja žmogus išsirenka patinkančia iš parduodamu pasveriam nuduriam pinigus sumoka ir išsiskiriame .Tai kiek suprantu aš spalio -kovo mėnesiais turbūt dvigubai daugiau per savaite lyginant svoriu ne štukomis parduodavau nei kad jie šiandien prekiaudami didkepsniais parduoda.svarbu mintis o pinigai patys ateina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, u.k aurimas pranešimas:

As negliu skaityt tokiu straipsiu, mane juokas ima :D  koki srota turi augint ir dar straipsni publikuot, kad uz 2 metu buliu 1000 eu :D  nu cia apsurdu komedija .  :) Prie to ir prieinam, kad augina beleka, o kalti kiti aplinkui...... 

truputėlį atsargiau kodėl smerki kito žmogaus pinigu prasimanymo būdą juk tikrai iš jų darbu gali kai ko ir pats pasimokyti....pagalvok apie tai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , grazbek pranešimas:

truputėlį atsargiau kodėl smerki kito žmogaus pinigu prasimanymo būdą juk tikrai iš jų darbu gali kai ko ir pats pasimokyti....pagalvok apie tai.

Koks cia darbas, dirbam svsrbu kad dirbt, prisivezem visokiu antrarusiu gyuliu ir auginam, gerai kad dar atsuranda tokiu durniu kad moka tokius pinigus uz tokia nekokybiska mesa, su kiauliena nera ko lygint. Viskas cia laikina uz kokiu penkiu metu vel verks kad niekas neperka kaip sunku isisilaikyt kai pragyvenimo lygis eina zemyn ir zemyn. Reikia pigios geros produkcijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Ramza pranešimas:

Koks cia darbas, dirbam svsrbu kad dirbt, prisivezem visokiu antrarusiu gyuliu ir auginam, gerai kad dar atsuranda tokiu durniu kad moka tokius pinigus uz tokia nekokybiska mesa, su kiauliena nera ko lygint. Viskas cia laikina uz kokiu penkiu metu vel verks kad niekas neperka kaip sunku isisilaikyt kai pragyvenimo lygis eina zemyn ir zemyn. Reikia pigios geros produkcijos.

Skaiciau du kartus ir nelabai supratau sito anekdoto prasmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , grazbek pranešimas:

Be šansu kiaulienos rinka užkariauti tokiais metodais..šiaip žmones šaunuoliai randa krūva miesčionu kurie savo noru atneša pinigus už brenda.   Kol VMVT leido pardavinėjome pavieniams žmonėms kiaules pasipjovimui . Atvažiuoja žmogus išsirenka patinkančia iš parduodamu pasveriam nuduriam pinigus sumoka ir išsiskiriame .Tai kiek suprantu aš spalio -kovo mėnesiais turbūt dvigubai daugiau per savaite lyginant svoriu ne štukomis parduodavau nei kad jie šiandien prekiaudami didkepsniais parduoda.svarbu mintis o pinigai patys ateina...

Sansai vis dideja ir nebutina uzkariauti 100 proc. bet padidinti geros jautienos suvartojima bent 5 kartus sansu yra. Ir joks cia ne brendas, cia normali jautiena, o ne 8 laktaciju nurasyta karviena. Turbut  pastebejai jog rasiau apie vidutinius ukius - fabrikam tai netinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...