Jump to content

Verslo sinergija ūkyje.


AG Paulius

Recommended Posts

prieš 22 minutes , Vilius pranešimas:

Klysti žinau ekiloginiu ūkiu kur ir be išmoku pragyventu neblogai. Derliai 2-4t i jokias chemijas trašas investuot nereikia o eko grudai 2×brangesni tai nematau bėdos. Tokia auga išnyktu lietuvos ekologams ar būsimiems būtų lengviau startuot dabar daug išmoku auga pasiima

Ir kokie dydziai tu ukiu tavo zinomu ? :) Ekologijoj kokybiskai atlikti darba plotas manau turi buti labai nedidelis. nes masto ekonomijoi, ekologija neisipaiso mano nuomone niekaip zinant kiek tikrai darbo ten reikia ideti kad gauti ta produkta svaru ir grazu . Mano kaimynas 50ha ekologiska ukeli turi. Tai daznai ir pats pavydziu, kaip graziai tvarkingai dirba, ir kokie grazus laukai . derliai irgi tikrai mano akim vauu kaip ekologijoj. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , AG Paulius pranešimas:

ar pats pupas šias metais auginai tame rajone ? na klausiu dėl to kad įdomu kiek buvo galima ten užauginti chemizuotai vs ekologiškai. 

Asmeniskai as pupu neauginu bet aplinkiniai ukiai seja ir kulia siemet anksti nusikule ir dar kiek pasakojo prikule ne taip skurdziai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , edviuks pranešimas:

Ir kokie dydziai tu ukiu tavo zinomu ? :) Ekologijoj kokybiskai atlikti darba plotas manau turi buti labai nedidelis. nes masto ekonomijoi, ekologija neisipaiso mano nuomone niekaip zinant kiek tikrai darbo ten reikia ideti kad gauti ta produkta svaru ir grazu . Mano kaimynas 50ha ekologiska ukeli turi. Tai daznai ir pats pavydziu, kaip graziai tvarkingai dirba, ir kokie grazus laukai . derliai irgi tikrai mano akim vauu kaip ekologijoj. 

Formulė turėtų būti tokia, Max efektyviai, ir kokybiškai atliekami darbai per laiko tarpą kurį reikia atlikti. ir tada tik replikavimas, pagal plotą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Benas369 pranešimas:

Asmeniskai as pupu neauginu bet aplinkiniai ukiai seja ir kulia siemet anksti nusikule ir dar kiek pasakojo prikule ne taip skurdziai 

Na aš galiu pasakyti kad pupų ir žirnių auginimas yra rizininkgas biznis ir jų užauginimo savikaina dažnu atvėju sukasi apie 2 - 3 tonas. Tai kartais 2,8 tonos pupų atrodo kaip ir neblogas derlius, kuris bendrame rezultate generuoja minusą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, AG Paulius pranešimas:

Mikorizei reikia daug faktorių kad ji gerai vystytusi, O apie ją geriausiai žino, K.J. 

Dėl žemės dirbimo taip, labai priklauso nuo ūkio ir nuo problemos masto. Augos tikslas kaupti visą organiką dirvos paviršiuje ir kovoti su piktžolėmis.

Dėl darbų masto ir poreikio yra problema per visus Augos ūkius, kiekviename ūkyje yra agronomai kurių patirtis, žinios ir suvokimas yra skirtingas. Na bet jie mokosi, ir tobulėja, o tai yra sveikintina. 

:) ekologija neturėtų žlugti, skaitėte baltojoje knygoje gaires ? Girdėjote apie latvijoje investuojamus milijonus įekologinės produkcijos perdirbimo fabrika.... 

 

 

 AG Paulius tavo varde "AG" reiskia Auga Group?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, AG Paulius pranešimas:

Mikorizei reikia daug faktorių kad ji gerai vystytusi, O apie ją geriausiai žino, K.J. 

Dėl žemės dirbimo taip, labai priklauso nuo ūkio ir nuo problemos masto. Augos tikslas kaupti visą organiką dirvos paviršiuje ir kovoti su piktžolėmis.

Dėl darbų masto ir poreikio yra problema per visus Augos ūkius, kiekviename ūkyje yra agronomai kurių patirtis, žinios ir suvokimas yra skirtingas. Na bet jie mokosi, ir tobulėja, o tai yra sveikintina. 

:) ekologija neturėtų žlugti, skaitėte baltojoje knygoje gaires ? Girdėjote apie latvijoje investuojamus milijonus įekologinės produkcijos perdirbimo fabrika.... 

 

 

Idomiai ta organika kaupia kai visus šiaudus išveža.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Benas369 pranešimas:

Dabar negaliu garantuoti ar dar KTG ar jau AUGA bet laukai ju.

ktg agraro tai tikrai tokie buvo,augino kvietrugius,kai laikas kult atejo dejo su šienapjove ir y rulonus susuko,tas kas pas tave ankstesneje nuotraukoje buvo,ir kur juos det?velniai žino :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-20 at 13:04, AG Paulius pranešimas:

Na aš galiu pasakyti kad pupų ir žirnių auginimas yra rizininkgas biznis ir jų užauginimo savikaina dažnu atvėju sukasi apie 2 - 3 tonas. Tai kartais 2,8 tonos pupų atrodo kaip ir neblogas derlius, kuris bendrame rezultate generuoja minusą. 

Čia klysti. Palygint investicija su ankštinėmis kultūromis nėra didelė, plius graža jaučiama kitais metais ryškiu derliaus priesu, o ir žemelei geriau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Vilius pranešimas:

Čia klysti. Palygint investicija su ankštinėmis kultūromis nėra didelė, plius graža jaučiama kitais metais ryškiu derliaus priesu, o ir žemelei geriau. 

Na aš tikrai nesiruošiu Jums įrodineti, jūsų auginamų ankštinių pelningumo. Mano atveju jos kol kas yra menkai pelningos arba ne pelningos, kultūros. Kad dirvožemiui ir sėjomainai yra gerai taip dėl to sutinku tai yra faktas. O kad lengviau būtų kalbėti apie savikainas ir pelnus reikia remtis faktais ir detalizuoti savikaina tada bus viskas aišku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandų, AG Paulius pranešimas:

Na aš tikrai nesiruošiu Jums įrodineti, jūsų auginamų ankštinių pelningumo. Mano atveju jos kol kas yra menkai pelningos arba ne pelningos, kultūros. Kad dirvožemiui ir sėjomainai yra gerai taip dėl to sutinku tai yra faktas. O kad lengviau būtų kalbėti apie savikainas ir pelnus reikia remtis faktais ir detalizuoti savikaina tada bus viskas aišku. 

Pauliau idomu su kuo turime reikala. Tai ar dirbi Auga Group kazkurioj imonej?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, Zilvis55 pranešimas:

Pauliau idomu su kuo turime reikala. Tai ar dirbi Auga Group kazkurioj imonej?

Taip esu ten dirbęs 5 metus, buvau vadovu vienoje iš tų bendrovių. 

 Į Jūsų klausimą ką reiškia trumpinys  AG  atsakysiu kad tai žodžio agronomas,  trumpinys. Ir tos raidės tikrai nereiškia,  Agrokoncernas, auga, agrowilas, arklio galių ar dar ko... 

Kaip ir minėjau mano darbas yra susyjes su įmonių valdymų, ir technologijų diegimu. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Pauliau visu pirma nepykit uz gramatines klaidas ,antra nezinau net nuo ko pradet ,ukis nera didelis samdomu darbuotoju nera patys viska darom  sejamos 70 ha plius zoles 15 h kurioje nei sesi nei pjausi sabakstynai mesiniams galvijams ukis eko  bet ne visas ismoku eko negaunu ,tehnika visa savo turiu,biski per skambiai pasakyta butiniausia ka reikia aisku truksta bet ,derliai neispudingi  zemaitijoj randames , ukininkauju 10 m net nezinau kokia  krypti pasirinkt nes grudai viena kart metuose pinigeliai irgi viena kart su mesiniais vel tas pats ir dar su jais nesu i rata ivaziaves  mintis sukasi apie pienines karves bet pasiziuri kad kainu nera vel dirbt kad dirbt nesinori nes turiu galvoti apie tvarto statyma nes senasis baigiasi  gal ka patartumete is savo patirties su tokiu nedideliu ukeliu ka galetu isspaust gal minti neisreiskiau tiksliai bet   buciau dekingas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, sermonielis pranešimas:

Sveiki Pauliau visu pirma nepykit uz gramatines klaidas ,antra nezinau net nuo ko pradet ,ukis nera didelis samdomu darbuotoju nera patys viska darom  sejamos 70 ha plius zoles 15 h kurioje nei sesi nei pjausi sabakstynai mesiniams galvijams ukis eko  bet ne visas ismoku eko negaunu ,tehnika visa savo turiu,biski per skambiai pasakyta butiniausia ka reikia aisku truksta bet ,derliai neispudingi  zemaitijoj randames , ukininkauju 10 m net nezinau kokia  krypti pasirinkt nes grudai viena kart metuose pinigeliai irgi viena kart su mesiniais vel tas pats ir dar su jais nesu i rata ivaziaves  mintis sukasi apie pienines karves bet pasiziuri kad kainu nera vel dirbt kad dirbt nesinori nes turiu galvoti apie tvarto statyma nes senasis baigiasi  gal ka patartumete is savo patirties su tokiu nedideliu ukeliu ka galetu isspaust gal minti neisreiskiau tiksliai bet   buciau dekingas

O nekilo mintis Darzininkyste uzsiimti ir kodel? Juk zemes daug nereikia,technika gali būti negalinga. Pasiskaitykit  darzinnkystes  temas,gal patiks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

O nekilo mintis Darzininkyste uzsiimti ir kodel? Juk zemes daug nereikia,technika gali būti negalinga. Pasiskaitykit  darzinnkystes  temas,gal patiks?

Bus kaip su zirniais ir su visais kitais ,kai puola visi auginti ir kaina nukrenta ,aisku ta kaina kam 10 eu pinigas kitam ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 56 minutes , Augunstas pranešimas:

Bus kaip su zirniais ir su visais kitais ,kai puola visi auginti ir kaina nukrenta ,aisku ta kaina kam 10 eu pinigas kitam ne

Manau viskas priklauso nuo paklausos, o ne nuo to kiek augintojų tai auginą. Kitas dalykas reikia visada žiūrėti į tai kiek tau kainuoja užauginti ir žiūrėt, kaip visas išlaidas sumažinti. Žmogus nori ne sezoninį darbą sau susikurti - ciklą, kuris tęstusi ne tik vasarą. Žinoma yra ir daugiau varijantų be daržininkystės, bet manau tai turi daugiausia potencialo. Tik reikėtų labiau atkreipt dėmesį į ne tradicinius šiltnamius, kuriose produkcijos savikaina yra didoka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, sermonielis pranešimas:

Sveiki Pauliau visu pirma nepykit uz gramatines klaidas ,antra nezinau net nuo ko pradet ,ukis nera didelis samdomu darbuotoju nera patys viska darom  sejamos 70 ha plius zoles 15 h kurioje nei sesi nei pjausi sabakstynai mesiniams galvijams ukis eko  bet ne visas ismoku eko negaunu ,tehnika visa savo turiu,biski per skambiai pasakyta butiniausia ka reikia aisku truksta bet ,derliai neispudingi  zemaitijoj randames , ukininkauju 10 m net nezinau kokia  krypti pasirinkt nes grudai viena kart metuose pinigeliai irgi viena kart su mesiniais vel tas pats ir dar su jais nesu i rata ivaziaves  mintis sukasi apie pienines karves bet pasiziuri kad kainu nera vel dirbt kad dirbt nesinori nes turiu galvoti apie tvarto statyma nes senasis baigiasi  gal ka patartumete is savo patirties su tokiu nedideliu ukeliu ka galetu isspaust gal minti neisreiskiau tiksliai bet   buciau dekingas

Tinges galvot mazam ukiui, geriau 1000-ini riebu paimt bruks brukst ir biznis yra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-20 at 12:59, M&M pranešimas:

Jo jo agrowilas irgi kietas buvo kol šaibos nepasibaigė... taip ūkininkavimas verslas, bet jeigu viskas daroma atbulomis rankomis tai joks verslas ar tai statybos, ar bet kas, ilgai netemps, ūkininkavimas dar greičiau nes augalininkystej tik 1a karta pinigai ateina per metus...

ten verslo strategija buvo užgrobti kuo daugiau o paskui brangiai išparduoti.skolu yra dar ir šiandien kai kurios nesumokėtos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-01-21 at 23:24, AG Paulius pranešimas:

Na aš tikrai nesiruošiu Jums įrodineti, jūsų auginamų ankštinių pelningumo. Mano atveju jos kol kas yra menkai pelningos arba ne pelningos, kultūros. Kad dirvožemiui ir sėjomainai yra gerai taip dėl to sutinku tai yra faktas. O kad lengviau būtų kalbėti apie savikainas ir pelnus reikia remtis faktais ir detalizuoti savikaina tada bus viskas aišku. 

jau praeitu metu užskaitomas keturios tonos su uodegėle.jeigu užtektinai būtų drėgmės manau galėjo būti ir 6 tonos kaip užpraeitu metu.Mūsuose truko lietaus per žieminiu kviečiu pjūtę.Manau kad pupos yra geriau nei žirniai.Teko bendrauti su agronomais Augos tai labai nespinduliuoja optimizmu tokio ukininkavimo blaškosi tarp kulturu bando atrasti dvirati kur senai niekas neieško.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , lunacy pranešimas:

Žmogus nori ne sezoninį darbą sau susikurti - ciklą,

O ar galima klausantis rodomos krypties pasidaryti versla,darba taip .. vat sakyciau del auginimo - susitinki su gamybininkais ir su jais pasirasai supirkimo sutarti uz tam tikra kaina ,tada verslas imanomas ir nauda ,ne tik darbas . o burt is lempos galima daug ,net pats temos kurejas ikele viena zub kur isparduoda gyvulius -tai kas ten nenusiseke kad isparduoda tokiu budu ??? 

cia pats turi rast savo nisa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , grazbek pranešimas:

ten verslo strategija buvo užgrobti kuo daugiau o paskui brangiai išparduoti.skolu yra dar ir šiandien kai kurios nesumokėtos.

Ta prasme matės,kad neūkininkaut jie ruošias arba kad taip ūkininkaujant ilgai netemps, o kai pastato tokias augas kaip pavyzdį, tai neturiu ką pasakyt, visi aplinkui kaimynai keikias, kad piktžoles augina, o pristatomas vos ne kaip pavyzdinis ūkis :icon-rolleyes: mačiau kelis padoresnius laukus jų, bet nereik pamiršt, kad ta jų “ekologija” šviežia, kai įsiveis daugiametes žoles tada bus liūdesėlis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...