Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

Prieš 6 valandas, ceck pranešimas:

na man vis vien įdomiai skamba... pasėlyje yra mažiau piktžolių,todėl  ir chemijos sunaudojama mažiau... tai čia ravi jas ar kaip? užpurškia tik ant jos? nesuprantu :eusa-think: pasikartosiu ar tų piktžolių daugiau ar mažiau vis vien naudoji herbicidą ir tą registruotą normą tai kur čia mažiau nesuprantu

Daug prasedėjai domėdamasis apie no till, žiurėdamas youtubėj konferencijas no tillo ir skaitydamas straipsnius apie no tilla? Idomus klausimai pas tamsta. Jei dar nelabai, youtubej vytauto videkėlius pasižiurėk minimaliai aiškumo i neš ka purškė o ko ir nereikėjo purkšt ir dėl ko ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , voras pranešimas:

Viliau, nebūk toks piktas, žmogus nori tiesiog papsiginčyti, jam visiškai pofik ta no till, negi dar neperkandai?

Protingas žmogus, mato, kad kimbam tai mėgaujasi procesu :romance-caress:

Visiškai nepiktai ;) popkornus valgau skaitant vienas po kito pilnėjančius puslapius. Tik toks priešiškumas iš plugininku ir bearimčiku. Kažkaip notilininkai striptilininkai draugiškesni ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , Vilius pranešimas:

Kad nepiktas, pikti tie kurie nieko nenori girdėt tik savo tiesas ir kabinėjasi prie tų kurie patenkinti dirba ir nemato bėdos  ;)

Tai, kad čia beveik vienas forumietis ceck atsimušinėja prieš krūva no tillo ir strep tillo gerbėju ir kažkodėl man atrodo, kad jis visai nepiktas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , viktorass pranešimas:

Tai, kad čia beveik vienas forumietis ceck atsimušinėja prieš krūva no tillo ir strep tillo gerbėju ir kažkodėl man atrodo, kad jis visai nepiktas

Karyboje tai vadinama" žvalgyba mūšių":icon-biggrin:,tik išvestas iš pusiausvyros  žmogus gali pasakyti tiesą, o ne legendas kartoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , voras pranešimas:

Ką aš ir sakau, mėgaujasi procesu

jei tu apie mane tai klysti,bandau suprast... mažiau žolių,mažiau chemijos.. bet nu niekaip nesuprantu,sakykim gal ir suprantu,bet tikrai nemanau kad taip darot,kitaip piktžolėm apeisit,arba jums px,o kas su jevgenijaus ketvirtadieniu tai tikrai nesupratau,šeip jį perprast sunku,vienasyk vartos vienaip kitą syk kitaip kaip žaltys,bet man px :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , ceck pranešimas:

jei tu apie mane tai klysti,bandau suprast... mažiau žolių,mažiau chemijos.. bet nu niekaip nesuprantu,sakykim gal ir suprantu,bet tikrai nemanau kad taip darot,kitaip piktžolėm apeisit,arba jums px,o kas su jevgenijaus ketvirtadieniu tai tikrai nesupratau,šeip jį perprast sunku,vienasyk vartos vienaip kitą syk kitaip kaip žaltys,bet man px :icon-lol:

Visi kiti gi suprato, o tu ne, susirupink tai tau neturėtų būt px ;)

O tai kad keičiasi nuomonė ar požiūris į kažką, kas tame blogo, juolab kai kalbam apie gelžgalius. Nauji faktai, naujos patirtys keičia pasaulėžiūrą. Esu užsiprenumeravęs šią temą, bet kolkas dauguma naujų įrašų tik nesibaigiantis iečių laužymas, tuščias laiko švaistymas. Ko jums taip kliūna? Eikit gi kokių volų aptarinėti, nejau nėra jums aktualių temų... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jevgenijus pranešimas:

Visi kiti gi suprato, o tu ne, susirupink tai tau neturėtų būt px ;)

O tai kad keičiasi nuomonė ar požiūris į kažką, kas tame blogo, juolab kai kalbam apie gelžgalius. Nauji faktai, naujos patirtys keičia pasaulėžiūrą. Esu užsiprenumeravęs šią temą, bet kolkas dauguma naujų įrašų tik nesibaigiantis iečių laužymas, tuščias laiko švaistymas. Ko jums taip kliūna? Eikit gi kokių volų aptarinėti, nejau nėra jums aktualių temų... 

gerbiamasai aš nežinau ko tau užkliūnu,bet tavo postų kitą syk aš nesuprantu,kažką nori pasakyt bet nepasakai,jei tau nepatinka ką rašau nebūtina atsakyt,pasipyzdavot visi mokam,tad prašau aplenk mano postus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , ceck pranešimas:

gerbiamasai aš nežinau ko tau užkliūnu,bet tavo postų kitą syk aš nesuprantu,kažką nori pasakyt bet nepasakai,jei tau nepatinka ką rašau nebūtina atsakyt,pasipyzdavot visi mokam,tad prašau aplenk mano postus 

Neisigalvok, nei užkliūni nei ką... Nesupratai, ar gal nepastebėjai ką tau parašiau, nu ir fig su juo, pravažiavom... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Si rudeni  , po konferencijos (kur teko sudalivaut onlaine) dar pafilmavo laukuose.  Siulau pasiziureti , gal rasite atsakimu i jums rupimus klausimus kuriuos uzduodate ir cia :icon-wink: . Kadangi as su anglakalbiais nedraugauju nes ne tos kartos atstovas esu ir dabar jaunimas yra "sustras" ir zino vyska tai atras ir anglisku variantu tokiu filmuku . Kodel perejau i no till , galbut ir sie zmones paveike mano mastima...

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...