Jump to content

zapaske

Nariai
 • Pranešimai

  71
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie zapaske

 • Rangas
  Narys

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Vyras

Miestas

 • Miestas
  Jurbarko raj.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bet pati pečiuko šlanga yra šilta, ar tai nieko neįtakoja?
 2. Sveiki, gal kas esat susidūrę su tokia bėda? Mf 6100 serijos traktorius, variklis pašyla ,bet kabinoje pučia tik šalta ora, laikant aukštas apsukas pradeda pūsti šiltesni orą. Termostatu nėra, sistema nuorinta. Vandens pompa kalta?
 3. zapaske

  MTZ 952

  Ai, tada su tokia reikalų niekada neturėjau Pas mane buvo vienas ričiagas, 3 bėgiai ant palėtintojo, 4 ant pagreitintojo plius atskiras ričiagas zuikys-vėžlys
 4. zapaske

  MTZ 952

  Apie kokia dėže mes čia kalbam? Pusiau sinchronizuota ar pilnai sinchronizuota?
 5. zapaske

  MTZ 952

  Pritariu ,kad vieniems pasiseka su mtz kitiems ne. Turėjau 1998m belarus 920 (Tas pats kas 952 tik be turbos) tai laikė labai gerai ir nusiskundimų tikrai neturiu. Ir su ta 7 bėgių dėže gan smagu važiuoti.
 6. Variklis perkinso - nieko blogo jame nematau, dėžė - dynashiftas ,tai važiuosi smagiau negu su belarusu, bet ir remontas visai kitoks. Sako žmonės ,kad dėžės lepios ,bet manau tokio tipo dėžes reikia prižiūrėti nesvarbu mf ar jd. Viskas priklauso kokios būklės nupirksi ta traktoriu.
 7. Jeigu spaudimo ištikrūjų nebūtu tai išvis nevažiuotum. Manau dėl šventos ramybės reiktu pasitikrinti dėžės spaudimus, poto ziureti elektra, nes jeigu nors vienas daviklis gryba užpjauna tai ir gali pridaryt tokių nesamonių. Man Mf 6100 serijos traktoriui pradėjo nesijungti zuikys-vezlys, tai teko kompa vezti remontuoti. O vairas lengvas?
 8. Sveiki, mf 6100 serija. Ka reiškia šita lemputė? Kai dirbama po 30-50 min užsidega. Kartais ne dėžės tepalo filtras?
 9. zapaske

  Garažo statyba

  Sveiki, gal kas darėtės nesenai projektus garažo statybai? Kiek +- kainuoti gali?
 10. Nesu susidūres su case 5140, bet jeigu yra pusbėgiai tai gal pirma susižiūrėk spaudimus kokie turi ateiti į juos. Gal nesudaro tam tikro spaudimo todėl ir buksuoja.
 11. zapaske

  Avių parazitai

  tai va, galvojau tik parduoti juos rudeniop.. Tai teks palaikyti iki rugpjūčio vidurio. O mėsa įgauna kažkokį kita specifinį skonį ar kažką tokio?
 12. zapaske

  Avių parazitai

  Sveiki, atsitiko tokia situacija - avinukai nukirmyti intermec tirpalu liepos pradžioje (Tikslios datos neatsimenu, tame ir bėda..) ,bet suduota dozė buvo kazkiek mažesnė, kokia turėjo būti. Rašo ,kad po skiepo turi praeiti 49 paros iki pjovimo. Taigi ar galima pjauti ėriukus kažkiek ankščiau laiko? Ar geriau nerizikuoti?
 13. zapaske

  Česnaku auginimas

  Nepradėjom, žievelė dar storoka, tai gal po kokios savaitės pradėsiu. Derliai geri, česnakų augintoju skaičius didesnis, tas ir įtakoja žemas kainas. Kam pirikupui pirkti brangiau, jeigu atsiras kas parduos pigiau? Nesidomėjau, gal turguose kritusios česnakų kainos?
 14. Tai taip, senus šiferius pramušė ,tai apie bitumine danga nėra ka sneketi. Daugiabučių laiptinių stiklus (paprastus) išdaužė, poto keliems žmonėms mašinos stiklas dužo, kitiems stoga sulankstė mašinų. Žodžiu labai daug nuostolių.
 15. Pas mane panašiais pasipylė, tai neliko nei namo,nei garažo stogo.
×
×
 • Create New...