Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

prieš 36 minutes , viktorass pranešimas:

Ar aš čia kažko nedaskaitau ar nesuprantu, bet tai  pagal visa rašliava isivaizduoju, kad nukūlus rapsa apsoliučiai nieko nedaro, nei purškia nei skuta, sėja tiesiai i tas sudygusias rapso pabiras, tai idomu kaip ten tas laukas turi atrodyt jei ten dar nepurkšta iki šios dienos.

Aš apie rapsą. Kviečių pabiros nupurkštos, ir jokio butizano ar panašiai. O prieš kviečių sėją rapso pabiras aišku purškią. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jevgenijus pranešimas:

Nepurškė, buvau pas jį rapse, mačiau. Aplink teks purkšt, yra ramunių, dėl likusios dalies tai didelė tikimybė, kad nereikės. Butent taip buvo pernai. 

Na iš šito posto galima susidaryt nuomone, kad niekas nieko nepurškia

prieš 46 minutes , jevgenijus pranešimas:

Aš apie rapsą. Kviečių pabiros nupurkštos, ir jokio butizano ar panašiai. O prieš kviečių sėją rapso pabiras aišku purškią. 

Na o šitam poste pasirodo, kad purškia ir kviečius ir rapsa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , ceck pranešimas:

aš tai suprantu,kad visa chemija kuri yra registruota vatžumo yra saugi ir niekam nieko blogo nedaro tai tada kur miesčionai ar žalieji daro problemą? apšvieskit kaimiety :icon-eek:

Cha, miesčionam ir žaliesiems problema jau vien tame, kad kažkas ūkininkauja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 27 minutes , viktorass pranešimas:

Na iš šito posto galima susidaryt nuomone, kad niekas nieko nepurškia

Na o šitam poste pasirodo, kad purškia ir kviečius ir rapsa.

Nemaišykime pabirų purškimo prieš sėją ir purškimo po sejos ( nors no -tille galima tą pabirų purškimą  glifosatu daryti  ir iškart po sejos ) Kai purškiate skustas ražienas prieš kitų augalų sėją tai kaip čia skaitosi? Ar ražienas purški ar būsimus rapsus? Tai minimas Vytautas kaip suprantu tokį purškimą ir tedarė. Ir norma glifosato praktikuojama labai krikščioniška tik 2ltr ha ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ceck pranešimas:

Viliau pataisyk jei ne taip,glifosatas ne chemija? 

Mano nuomonė didesnis blogis dirvos dulkinimas- diskiniais paskui noraginiais skutikais, o ant galo sėjamoji su idirbimu ir kaikuriais atvėjais dar tankinimo volai. Plius ir beariminėj eina glifosatai, tai chemijos visur , bet tikrai no tille jos nėra daugiau, o ir normos glifosato mažesnės eina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Vilius pranešimas:

Mano nuomonė didesnis blogis dirvos dulkinimas- diskiniais paskui noraginiais skutikais, o ant galo sėjamoji su idirbimu ir kaikuriais atvėjais dar tankinimo volai. Plius ir beariminėj eina glifosatai, tai chemijos visur , bet tikrai no tille jos nėra daugiau, o ir normos glifosato mažesnės eina

na kažkas rašo kad no tille mažiau,tai ir kyla klausimas kaip mažiau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

padiskutuokim,gerai pabiras glifosuoja tiek vieni,tiek kiti 1:1,nuo žolių paprastas t.y. chemizuotas ūkis purškia o no tillas ką daro? manau irgi purškia 2:2,toliau fungicidai,augimo reguliatoriai,vabaliniai visokie,nepurškiami? manau purškiama.Klausimas kurioje vietoje prasileidau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Vilius pranešimas:

Mano nuomonė didesnis blogis dirvos dulkinimas diskiniais paskui noraginiais skutikais, o ant galo sėjamoji su idirbimu ir kaikuriais atvėjais dar tankinimo volai. Plius ir beariminėj eina glifosatai tai chemijos visur bet tikrai no tille jos nėra daugiau o ir normos glifosato mažesnės eina

Nu be jokiu no tillu, nusikuli kviečius su noraginiu ir smulkiu sėklu sejamaja pasisėji rapsa vienu važiavimu, nusipurški sudygusias pabiras ir tiek žiniu, jokio dirvos dulkinimo, o chemijos vis vien tiek pat kaip tam no tille, kurioje vietoje čia jos mažiau gali sunaudot. Jeigu pasakysi, kad pabirom naikint užtenka ir 1,5 litro tai ir kitose technologijose tiek pat galima naudot

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , viktorass pranešimas:

Nu be jokiu no tillu, nusikuli kviečius su noraginiu ir smulkiu sėklu sejamaja pasisėji rapsa vienu važiavimu, nusipurški sudygusias pabiras ir tiek žiniu, jokio dirvos dulkinimo, o chemijos vis vien tiek pat kaip tam no tille, kurioje vietoje čia jos mažiau gali sunaudot. Jeigu pasakysi, kad pabirom naikint užtenka ir 1,5 litro tai ir kitose technologijose tiek pat galima naudot

nu aš irgi neuprantu :icon-eek: gerai kad ne vienam man nedašunta, o tai tuoj Jevgenijus prisijuns ir išpypins abu :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip man tai kažkur girdėta...

Esmė juk vanduo ir maisto medžiagos, senos šaknys kurios apaugusios grybais, vadinama mikorizė.

Naujos šaknys tiesiog nesuspėja užsiauginti "kaimynų" tiek, kad jie padėtų gerai gyvent.

Niekad nesusimastėt, kodėl miško žolės nereikia tręšti?

Simbiozė mikro pasaulio lygmenyje yra esmė.

Ne viskas yra tai ką mato akys, čiai kaip Egziuperi sentencijoje

"Svarbiausi dalykai akimis nematomi"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , voras pranešimas:

Kaip man tai kažkur girdėta...

Esmė juk vanduo ir maisto medžiagos, senos šaknys kurios apaugusios grybais, vadinama mikorizė.

Naujos šaknys tiesiog nesuspėja užsiauginti "kaimynų" tiek, kad jie padėtų gerai gyvent.

Niekad nesusimastėt, kodėl miško žolės nereikia tręšti?

Simbiozė mikro pasaulio lygmenyje yra esmė.

Ne viskas yra tai ką mato akys, čiai kaEp Egziuperi sentrncijoje

"Svarbiausi dalykai akimis nematomi"

Na misko zole, pati save pasitresia jos, juk niekas nenupjauna ir neisveza:) jeigu tik mikorize viska lemtu tai pienininkai turetu po 5 kartus per metus pjaut ir vargo nematyt be jokiu trasu. Daugiametes zoles  pvz liucerna saknys net melioracijos vamzdelius uzkisa, jeigu npk normaliai neduodi derlius mazeja perpus tai kap cia yr:)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , linas78s pranešimas:

O kas jus netenkina jūsų technologijoje, nebūtina pergyventi dėl notilinkų išpurkšto glifosato.

norim sužinotkurioje vietoje jie nenaudoja chemijos,ne taip kaip mes,butizaną iškart atmesk,geriau papasakok kaip auginami  kviečiai po rapso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...