Jump to content

Anekdotai...


Gunia

Recommended Posts

Mokytoja:

-Kur išvažiavot vasarą?

Onutė:

-Mano mama prostitutė, tai už pinigus į Havajus išskridom.

Jonukas:

-Mano tėtis policininkas, tai į Graikiją išvažiavom.

Petriukas niūriai:

-Mano tėvas fūristas. Per visokias prostitutes ir policininkus pinigus prašvaistė, ir namuose sedėjom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmadienio rytas. Paštininkas nešioja spaudą privačių namų kvartale. Prie vieno sutinka šeimininką su maišu tuščių alkoholio butelių.

-Gerą vakarėlį vakar turėjot

-Šiaip tai šeštadienį ir tik dabar pakilau. 15 porų kaimynų susirinko pašvęst. Gerai įgėrėm ir pradėjom žaidimą "Kas aš"

-Kaip jis žaidžiamas? - klausia paštininkas

-Vyrai nusirenge, ir užsimetę didelį maišą ant galvos, taip kad matytųsi tik "šeimos brangenybės", eina po vieną į kambarį pas moteris. Jos turi atspėt vardą.

-Matyt buvo smagu. Gaila kad praleidau - sako paštininkas

-Man atrodo gerai kad praleidai, nes tavo vardas buvo paminėtas kokius 7 kartus ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sustoja naujasis rusas su nauju mersu prie saligatvio, ruko masinoi prasidare langa, prieina bomzas

-Pavesk 500m

Rusas- ar tu durnas, nauja masina, tu visas purvinas, smirdi.

Bomzas- duosiu 500 eru

Pamasto rusas su davai, bet sesk atsargiai neistepk man sediniu.

Vaziuoja, masto bomzas, sako rusui

-Paciulpk

Rusas- tu bomzas is vis durnas, tu ce masinoi smirdi as dar tau ciulpsiu

Bomzas- duosiu 2000 euru

Pamasto rusas 500+ 2000 euru bus 2500euru, sako nu davai

Ciupia rusas, bomzas kaifa ima ir tiliai murma:

-Nu ir as lendu i skolas, oj skolos :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaunas zydas ateina pas rabina patarimo: rebe noriu vesti...

R.- vesk.

Z.- bet ji negrazi...

R.- nevesk.

Z.- bet ji turtinga...

R.- vesk.

Z.- bet ji sena...

R.- nevesk.

Z.- bet jos tevas duoda dali savo verslo...

R.- vesk.

Z.- rebe as patarimo atejau, o tu cia kaip papuga kartoji vesk- nevesk.

R. -Nori patarimo?- Pasikrikstyk!

Z.- O kam rebe?

R.- Tada kunigui eisi prota pi..ti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbasi trys prostitutės po darbo:

-Mano klientas buvo stalius.Turėjo geras rankas ir gerai "kalė"

- O man papuolė santechnikas - turėjo gerą įrankį ir pasiekė juo visas reikiamas vietas

- Aš turėjau ūkininką. Pradžioj jam buvo per drėgna, po to per sausa, o galiausiai pareiškė, kad velniškai brangu... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbasi du bičiuliai:

- Žinai, grįžtu iš komandiruotės, įlekiu į namus, ogi po lova nieko, už užuolaidų - nieko, spintoj - nieko.

- Na, o ką žmona?

- Kokia dar žmona, nevedęs aš, apvogė mane

Tėvas su mažamečiu sūnum apžiūrinėja naują butą. Sūnus rodo į sieną ir sako:

- O čia va įpi*im mano lentyną!

Tėvas iškart jam pliuxą per pakaušį ir sako:

- Supratai?

Sūnus:

- Supratau.

- Ką supratai?

- Kad na*ui čia ji reikalinga..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Varo zuikių banda. Žiūri, pamiškėj briedžiai ganosi. Privaro artyn ir sako:

- Vierchų yra?

Briedžiai pasimetę sako:

- Nu ne, nėra..

- Tai iš visų po pitaką ir laisvi.

... Briedžiai susimokėjo ir liko stovėti pasimetę.

Antrą dieną vėl zuikiai varo, žiūri vėl tie patys briedžiai stovi. Privaro ir vėl klausia:

- Vierchų yra?

Briedžiai vėl:

- Nu ne, nėra...

- Gerai, tada iš visų po pitaką ir laisvi.

Supyko briedžiai, nuvarė pas vilką ir klausia:

- Pabūsi mūsų vierchu, nes zuikiai mus reketuoja?

- Be problemų, brolyčiai.

Varo zuikiai trečią dieną, žiūri vėl tie patys briedžiai ganosi:

- Vierchų yra?

Vilkas išlenda ir sako:

- Aš čia vierchas, kokios problemos?

Staiga tarp zuikių pasidaro tarpas, išlenda meška ir sako:

- Dabar bus taip: iš viercho stolnikas, iš kitų po pitaką ir laisvi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Brangi žmona,

rašau tau šį laišką nes noriu pranešti, kad aš palieku tave amžinai. Buvau geras ir mylintis vyras septynerius metus ir negavau nieko mainais...

Paskutinės dvi savaites buvo ypač žiaurios. Paskutinis lašas buvo tavo viršininko skambutis, kuris sakė, kad tu metei darbą. Praėjusią savaitę tu grįžai namo ir net nepastebėjai, kad aš padariau tavo mėgstamą patiekalą pietums ir netgi užsidėjau naujas šilko kelnaites. Tu valgei dvi minutes, po to peržiūrėjai visas savo muilo

operas ir iš karto nuėjai miegoti. Seniai nesu girdėjęs, kad tu pasakytum, kad tau patinka užsiimti kažkuo tuo, kas vienija vyrą ir žmoną. Arba tu susitinki su

kuo nors kitu, arba tu nustojai mylėti mane. Šiaip ar taip, aš jau buvęs tavo vyras...

P.S. Ir nereikia net bandyti ieškoti manęs. Aš su tavo seserim Karla persikėliau į Vakarų Virdžiniją tolimesniam gyvenimui!

Sėkmės.

Gerbiamas buvęs vyre!

Jau seniai manęs niekas taip neprajuokino, kai šis tavo laiškas. Tikrai, mes susituokę jau septynerius metus, bet iki gero vyro tau, oi, kaip toli! Žiūriu muilo operas, kad negirdėčiau pastovaus tavo inkštimo ir niurzgėjimo. Tačiau pastebėjau, kad ir tai jau nepadeda. Aš pastebėjau tavo naują šukuoseną praėjusią savaitę, tačiau viskas,

ką aš norėjau pasakyti, tebuvo "Tu atrodai kaip ta viešnamio boba iš sekančios rančos!". Kadangi mano mama mokė kalbėti tik gerai arba tylėti, aš pasirinkau pastarąjį variantą. Ir kada tu paruošei mano mėgstamą patiekalą, tu tikriausiai supainiojai mane su mano seserim, nes ji mėgsta kiaulieną, o aš jau septyneri metai kaip jos nevalgau.

Kalbant apie naujus šilko apatinukus: aš nusigręžiau, nes ant jų išliko etiketė ir 49,99 $ kaina... Gal tiesiog sutapimas, kad tą rytą mano sesuo pasiskolino iš manęs 50 baksų... Nepaisant to, aš vis dar tave mylėjau ir maniau, kad mes galime būti kartu. Todėl kai laimėjau loterijoje 10 milijonų dolerių, mečiau darbą, pasiunčiau savo šefą po velnių ir nupirkau du bilietus mums į Jamaiką. Bet kai grįžau namo aptikau, kad tu mane palikai. Na, turbūt niekas nevyksta be priežasties.

Tikiuosi, kad jums bus malonu pradėti naują gyvenimą. Mano advokatas sakė, kad tavo šito laiško dėka tu negalėsi išmelžti iš manęs nei vieno cento. Taigi, geros kloties!

Tavo buvusi žmona, turtinga ir laisva !

P.S. Nepamenu, sakiau aš tau ar ne kada nors, bet mano sesuo Karla tik gimusi buvo Čarlis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš parapijos skelbimų

* Gerbiamos ponios, neužmirškite labdaros loterijos! Tai gera proga išsivaduoti nuo visų nereikalingų daiktų, kurie tik apkrauna namus. Atsiveskite ir savo vyrus.

* Šiandienos katechezės tema: "Jėzus vaikšto vandeniu". Rytdienos katechezė: "Jėzaus ieškojimas".

* Vasaros mėnesiais pensininkų choras pamaldose negiedos. Parapija jiems yra dėkinga.

* Ateinantį ketvirtadienį 17 val. renkasi mamų grupė. Tos, kurios nori būti tarp mamų, prašome kreiptis pas kleboną.

* Kurso apie maldą ir pasninką dalyvio mokestis - 50 Lt. Į mokesčio kainą įeina ir maitinimas.

* Aukas prašome dėti į vokus kartu su mirusiais, už kuriuos norite pasimelsti.

* Klebonas užsidegs savo žvakę nuo altoriaus. Diakonas savąją užsidegs nuo klebono ir po to uždegs visus tikinčiuosius esančius pirmoje eilėje.

* Ateinantį sekmadienį parapijos salėje vaišės su patiekalais iš žirnių. Po jų - koncertas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Važiuoja užsiparinęs bičas troleibusu ir galvoja: „Žmona – durnė, draugai – debilai, o gyvenimas - visiška šikna“. Už jo nugaros stovi Kalėdų senis su užrašų knygute ir mąsto sau tyliai: „Keisti tie jo norai kažkokie... Ir svarbiausia – kas dieną tie patys. Ech, nieko nepadarysi, teks pildyti...“

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Numiršta bičiukas ir patenka į pragarą. Vaikšto nusiminęs, sutinka Šėtoną.

Šėtonas jam ir sako:

- Nebūk toks nusiminęs, čia pas mus nėra taip blogai. Ar mėgsti rūkyt?

- Taip, labai.

- Tai va, pas mus pirmadieniais rūkymo diena. Rūkom geriausius cigarus su geriausiu tabaku, rūkom tol kol vos bepakvėpuojam, dėl vėžio nesijaudink, vis tiek jau miręs.

- Oba, geras!

- Gerti mėgsti?

- Tai kurgi ne!

- Antradieniais pas mus gėrimo diena. Geriam, kol apsivemiam ir po to toliau geriam. Dėl kepenų nesijaudink, vis tiek jau miręs.

- Azartinius žaidimus mėgsti?

- Nu palošiu kartais.

- Trečiadieniais lošiam visokius pokerius ir t.t. Dėl skolų nesijaudink, vis tiek tu ir taip miręs.

- Nu čia tai jėgelė.

- Narkotikus mėgsti?

- Nu teko bandyt.

- Ketvirtadieniais narkotikų dienos. Gali leistis ką nori, traukti ką nori, rūkytiir net nesijaudinti dėl pasekmių, nes tu vis tiek miręs.

- Nu čia tai jėga!!!

- Ir paskutinis klausimas. Tu gėjus?

- Ne.

- Oi, tai tau penktadieniai nepatiks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kartą žuvo vienu metu trys draugai. Stovi jie priešais šv. Petrą, kuris jiems ir sako:

- Na gaila, kad jau taip atsitiko, bet jūs nepergyvenkit, rojuj gyvenimas neblogas. Pas mus tokios taisyklės: kiekvienas gaus po tranporto priemonę. Kitaip tariant - po automobilį. Bet automobilio klasė priklausys nuo to, kiek jūs gyvenime nuodėmių esat pridarę. Štai, prašau, sakyk, tu kiek laiko buvai vedęs ir kiek kartų buvai neištikimas savo žmonai?

- Aš vedęs 10 metų... Na ir kokius 50 kartų buvau neištikimas savo žmonai.

- Tau priklauso VW Golf. O antrasis?

- Aš buvau vedęs 20 metų... 10 kartų buvau neištikimas...

- Tau priklauso Volvo. O trečiasis?

- Aš 40 metų buvau vedęs... Ir nė vieno karto nebuvau neištikikmas...

- Tai tau už tokią ištikimybę galima duoti Jaguarą.

Visi pasiėmė savo mašinėles ir išsiskirstė. Po poros savaičių susitinka. Žiūri - tas, kur gavo Jaguarą, sėdi ant kapoto ir graudžiai verkia. Draugai pripuola ir ima klausinėti:

- Kas atsitiko, Jeronimai, taigi Jaguarą gavai, o tu verki?

- Vyrai... Taigi aš savo žmoną buvau susitikęs...

- Na ir kas?

- Įsivaizduojat, su riedučiais pro mane pravažiavo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaiko riksmas is prieskambario: MA MA!!!

Mama vaikui ramiai liepia ateiti pas ja i miegamaji, vaikas ateina ir klausia?

- Mama, as cia i suda imyniau, kur man batuka nusisluostyti?

Zmona vyrui priekaistauja: tu kodel namo atejai 5 ryto?

Vyras: o ar as kaltas kad musu mieste 5 ryto nera kur nueiti, tik namai lieka :)

Jauna kaimo mokytoja ilgai abejojo uz ko teketi: uz mokyklos direktoriaus ar traktoristo? Vienu atveju garantuota greita karjera, kitu atveju be traktoriaus iki mokyklos nenusigausi :)

-Tu zadejai ant manes zenytis!!!

- Maza ka ant taves zadejau...

Moteris taksistui:

- I gimdymo namus, nelekite taip, as ten dirbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Nuvyko lietuviai į Šveicariją. Gidas aprodė kalnus, miestus, o pabaigai nusprendė parodyti Šveicarijos ministerijas.

– Štai čia, mieli ekskursantai, yra švietimo ministerija, čia – teisingumo ministerija, o štai čia – jūrų laivyno ministerija…

Lietuviai sako:

– Cha, cha! Jūrų laivyno ministerija!? O kam ji jums? Juk čia pas jus jokios jūros nėra!

Šveicaras gidas ir sako:

– O ko jūs čia juokiatės? Kodėl mes negalim turėti jūrų laivyno ministerijos? Pavyzdžiui jūs, lietuviai, finansų ministeriją tai turit…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Potvynis kaime. Namai pusiau paskendę. Prie namų iš eilės priplaukia gelbėtojai ir evakuoja gyventojus. Staiga jie pastebi kepurę, plaukiančią į vieną pusę taip, tarytum ją kažkas stumtų, bet nekreipia į ją dėmesio ir tęsia savo darbą. Vėliau mato, kad kepurė plaukia jau į priešingą pusę. Dar vėliau jie pastebi, kad kepurė vėl plaukia kita

kryptimi. Tai kartojasi, kol pagaliau vienas gelbėtojas sako:

- Jūs pažiūrėkite, koks keistas dalykas: kepurė plaukioja tai šen, tai ten.

Vienas iš gyventojų atsako:

- Nekreipkite dėmesio, tai mano tėvas. Jis vakar pasakė: bus rytoj lietus, ar nebus, man vis vien - eisiu lauką arti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

apie darboholikus ........

>>>>

>>>> Я люблю свою работу,

>>>> Я приду сюда в субботу

>>>> И конечно в воскресенье.

>>>> Здесь я встречу день рожденье,

>>>> Новый год, 8 Марта,

>>>> Ночевать здесь буду завтра!

>>>> Если я не заболею,

>>>> Не сорвусь, не озверею,

>>>> Здесь я встречу все рассветы,

>>>> Все закаты и приветы.

>>>> От работы дохнут кони,

>>>> Ну а я... бессмертный пони!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kalbasi zmona su vyru

kodel kai vyras turi daug moteru tai iskarto macho, o kai moteris turi daug vyru tai iskarto ku.va

vyras sako galiu paaiskinti.

supranti kai su vienu raktu gali atrakinti daug spinu tai reiskia kad raktas a..jienas

o kai vienai spynai tinka visi raktai reiskia spyna h.jova

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiaiškinimas policijai,

Šiandien ryte važiavau į darbą magistrale Kaunas-Klaipėda. Mane iš

kairės pasivijo moteris, vairuojanti visiškai naują BMW maždaug 200

kilometrų per valandą greičiu. Ji beveik prisiplojusi veidu ziūrėjo į

užpakalinio vaizdo veidrodėlį ir dažėsi blakstienas. Akimirka į ją

užsižiūrėjau, o kai pažvelgiau įdėmiau į kelią, pamačiau, kad moters

automobilis jau beveik iškrypo iš savo eismo juostos ir ima spausti

mane į kelkraštį. Vairuotoja ir toliau rūpinosi makiažu.

Nors aš iš tiesų narsus žmogus, prisipažinsiu, truputį išsigandau ir

kryptelėjau vairą taip, kad iš dešinės mano rankos iškrito elektrinė

skutimosi mašinėlė ir išmušė mėsainį, kurį laikiau kitoje

rankoje.Stengiantis keliais ištiesinti automobilio kryptį nuo ausies

nuslydo mobilusis telefonas ir įkrito į karštą kavos puodelį, stovintį

man tarp kojų. Kava išsilaistė ir nuplikino pačias brangiausias mano

kūno vietas, telefonas sugedo ir negalėjau baigti įdomios diskusijos.

Štai kodėl aš ir nekenčiu vairuojančių moterų.

Vyras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip zodiako ženklai eina na**ui, kai juos pasiunčia.

Avinas eina kaip tikras Avinas - tylėdamas, piktas, tvirtu žingsniu, užtikrintai ištiestais pečiais

Jautis su siaubu paklaus - "kaip tai na**uj?". Ir bėgs visiems skųstis, kad jį pasiuntė. Taip taip, na**uj. Įsivaizduojate, a? Kaip dabar jaustis? Bet galų gale vis tiek nueis, išdidžiai kinkuodamas galvą ir piktai burbėdamas sau po nosimi.

Dvyniai na**uj neina. Nu tiesiog neina ir viskas. Jie lieka ir priekaištingu žvilgsniu žiūri į pasiuntusįjį. Galų gale tas, kuris pasiuntė, na**uj, eina pats.

Vėžys susinervins ir pasistengs išsiaiškinti, ar tikrai jį pasiuntė būtent na**uj? O jūs įsitikinęs? O gal vis dėlto? Na taip taip taip, suprantu. O gal nereikia? Ir kaip Jautis - galų gale nueina, bet išdidžiai.

Liūtas eina na**uj. Juk jį pasiuntė? Pasiuntė. Reiškia, reikia atsakingai vykdyti tai, kas pavesta. Kai nueis - būtinai atsiųs ataskaitą apie užduoties įvykdymą.

Mergelė verks. Tada ji dar paverks. O paskui tiesiog paverks. Tada neužtikrintai pajudės nurodyta kryptimi, pakeliui sustodama paverkti. Nueis

negreit, bet tikrai nueis.

Svarstyklės pasiųs na**uj tą, kas jas pasiuntė ir įsistebeilys į jį su susidomėjimu. Jeigu pasiuntusysis pats nenueis, svarstyklės pasistengs jį įkalbėti eiti kartu - juk dviese linksmiau.

Skorpionas net nepastebės, kad jį kažkas tai pasiuntė kažkur na**uj. Pas jį visai kiti gyvenimiški interesai ir jūsų mažytės razborkės jo visiškai nedomina.

Šaulys na**uj eis ilgai ir nuobodžiai, pakeliui vis sustodamas apsižvalgyti ir visko apmastyti. Bet net kai nueis, vis ateis paklausti - gal jau galima grįžti? Ne? Nu gerai gerai, ką jau paklausti negalima?

Ožiaragiai na**uj eina greitai ir užtikrintai, nesižvalgydami ir negaišdami laiko. Bet paskui - oj, oj, būtinai atkeršys, net neabejokite. Tokie jau tie ožiaragiai.

Vandenis eina na**uj besidžiaugdamas gyvenimu, pakeliui dainuodamas dainelę ir nesidairydamas. Na**uj tai na**uj, ką jau ten?

Žuvys paprasčiausiai išeina. Patraukia pečiais, jei juos turi, ir išeina. Pagalvokit - na**uj pasiuntė. Buvo ir blogiau. Juk ne sušaudyti..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidžia mažas vaikas su mašinėle ant žolytės ir nulūžta mašinėlės ratai, vaikas pradeda verkt.

Tuo metu eina narkomanas pro šalį ir klausia vaiko:

- Berniuk kodėl tu verki?

Vaikas atsako:

- Ratus pamečiau!!!

Narkomanas:

- Nesiparink mažiau, varom iki manęs ir ten užsimesim porą ratelių.

Vaikas:

- Man mama liepė ant žolytės sėdėt.

Narkomanas:

- Vo bl*t, kad man tokia mama

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...