Jump to content

ricardaas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  4.485
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

Visas nario ricardaas paskelbtas turinys

 1. ricardaas

  Mėsinė galvininkystė

  Netiesa ! As tikrai uztikrintai galiu patvirtinti,kad uz tokius dalykus is ten niekas nesalina.Patikekit manimi,zinau,ka sakau. O siaip tai jusu teise rinktis.As dalyvauju ir cia,ir ten.
 2. ricardaas

  Mėsinė galvininkystė

  ta pati,ka ir cia.
 3. ricardaas

  Mėsinė galvininkystė

  Kolegas,kurie turi facebook,kviečiu prisijungti prie facebook grupės "Lietuvos mėsinių galvijų augintojai": https://www.facebook.com/groups/lietuvosmesiniugalvijuaugintojai/
 4. ricardaas

  Šėrimo būdai

  Sveiki,kokius įrankius ir įrangą ant frontalinių krautuvų naudojate šieno,arba šienainio,ir siloso rulonų išardymui,ir paskleidimui šėrimo take ? Turiu galvoje ne traktorinius pašarų dalytuvus ar kreiktuvus,o paprastesnius,kad ir rankinius įrankius.
 5. Sveiki,ar kas iš kolegų naudoja tokį daiktą Ar pasiteisino jums kolektorius Su kokiomis problemomis susiduriate
 6. Kam iš kolegu tenka gamintis Papasakokit apie savo auginimo technologijas ir ar iš viso apsimoka auginti. Ar galima ekologiškai užauginti kukurūzus silosui
 7. Ši tema gan aktuali paskutinėmis dienomis,nes šeštadienį dėl žaibų kilo net 10 gaisrų Tai gal papasakosite kas kokius turite Patys darėte,ar firma Kokia kaina ? Aš prieš kelis metus domėjausi,tai aiškino kad norint "pastatus priduoti"-žaibolaidis būtinas ir turi statyti firma...kaina 1 pastatui buvo apie 1000Lt,o jei nori statyti 1 visai sodybai tai 3000Lt...žaibolaidžiai privalomi net ir mieste,bet kad naujose statybose jų nesimato,o namus "priduoda eksploatacijai" Beje dar girdėjau kad net jei ir pastatai drausti ir kils gaisras nuo žaibo-draudimas neišmokės kompensacijos,jei nebuvo žaibolaidžių...draudimo įmoką imdami nežiūrės ar yra,ar ne-bet kai reikės išmokėti,tada paaiškins
 8. Gal pasidalinsite patirtimi kaip tręšiate savo pievas ir ganyklas Kokias trąšas naudojate,kada tręšiate,kokiais kiekiais
 9. ricardaas

  Žoliapjovės-rinktuvai

  Sveiki, kas iš kolegų turite žoliapjoves-rinktuvus ? Turiu galvoje,kad ir pvz. lenkų Zamet(1foto): http://marguciai.lt/index.php/products/nauja-technika/sienavimo-pasaru-ruosimo-technika/zoles-pjaunamosios-rinktuvai/zoles-pjaunamoji-rinktuvas-zamet-detail Kokie atsiliepimai ? Pas mane jis būtų naudojamas vasarą neganomų galvijų šėrimui. ar Zametui galima užsakyti iškrovimo gale skersinį transporterį,kad patogiai į šoną suguldytų iškraunamą žolę,kaip kad foto itališkame "Riberi"(2 foto) http://www.horomechanika.lt/zoliapjove-rinktuve-riberi/#specifications ? O gal yra kokių gerų analogų ?
 10. ricardaas

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Siaip idomu pasidare,pagal sia modernizavimo programa,pateikus mokejimo prasyma agenturai,nuo pinigu uzsakymo datos per kiek laiko buvo pervesta i saskaita ?
 11. ricardaas

  Jusu televizorius

  Sveiki, pagal kokius parametrus rinktumetes šiuolaikišką televizorių? Pirma dėl paties ekrano dydžio, ar yra kokių parametrų,tarkime patalpos dydis, atstumas iki ekrano? Na kaip seniau, kineskopiniams daugindavo ekrano įstrižainę iš 0,7m ir zinodavo, kokiu atstumu nuo TV reikia žiūrėti TV. Patys televizoriaus parametrai-ar yra jau pilnai LED, arba AMOLED? Ekrano raiška rinktis 1080p? Dėl USB jungties kaip ir aišku, ji turėtų būti. Jei yra stebėjimo kameros,ir kabelinė išmanioji televizija, tai televizorius turėtų turėti kelias Hdmi jungtis? Kokius dar parametrus reiktų žiūrėti?
 12. ricardaas

  frontaliniai krautuvai

  Sveiki,kuo skiriasi frontaliniame krautuve MX valdymas troseliais, nuo valdymo kintama hidraulika? Kuris geresnis ir patikimesnis?
 13. ricardaas

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Rinko ir technikai, bent rudeni.
 14. ricardaas

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Tie, kas teikete paraiškas dabar nesenai modernizavimui, gal žinote ar yra finansuojamos išlaidos, kai perkamas traktorius su frontaliniu krautuvu ir atskirai frontalinis krautuvas, kitam, jau turimam, traktoriui ?
 15. ricardaas

  Mėsinė galvininkystė

  Sveiki kolegos,gal kas esate pasidarę,ar matę kur nors tokį dalyką,kaip stacionari automatinė kreikimo,arba šėrimo sistema ? Turiu galvoje,kaip užsienyje būna paplitę stacionariai sumontuoti vagonėliai,konvejeriai,transporteriai gyvulių šėrimui fermose. Galvoju būtų gerai kažkoks konvejeris,ar transporteris,kuris fermoje būtų pritvirtintas prie stogo santvarų,ir juo būtų galima tolygiai iškreikti pvz. šiaudų ruloną.Mano tvartas be šėrimo tako,tad galvoju gal būtų gerai ką stacionaraus susimontuoti,kad automatizuoti šėrimą ir kreikimą.
 16. ricardaas

  Priekabos ir puspriekabes rulonams vezti...

  Siuo metu traukciau Valtra A-92,kuri 100 Ag ir 3,5 t svorio.Planuose galingesnis traktorius su frontaliniu krautuvu,todel renkuosi priekaba,o ne puspriekabe,nes tuo naujuoju traktoriumi ir krausiu rulonus ir tampysiu ta pacia priekaba.Priekaba bus patogiau atsikabineti hidrofikuotu kabliu,nei puspriekabe.
 17. ricardaas

  Priekabos ir puspriekabes rulonams vezti...

  Sveiki,klausimas tiems,kas turite rulonų vežimo priekabas „METAL –FACH T009/1”,su kokiomis problemomis susidūrėte jas eksploatuodami ? Kokie dažniausiai pasitaikantys gedimai ? Kokie šios priekabos minusai ? Ar pirktumėt šitą priekabą dar kartą ? Ką iš siūlomos papildomos komplektacijos pasirinktumėte ir kodėl ? Papildoma komplektacija priekabai "T009/1": 1. Hidraulinė stabdžių sistema, kaina 160 Eur. 2. Pneumatinė + hidraulinė stabdžių sistema, kaina 1080 Eur. 3. Automatinis stabdžių reguliavimo vožtuvas "ALB", kaina 170 Eur. 4. Padangos 500/50-17 (restauruotos), vietoje standartinių padangų, kaina 1230 Eur. 5. Padangos 500/50-17 (naujos), vietoje standartinių padangų, kaina 2630 Eur. 6. Plastikiniai purvasaugiai, kaina 160 Eur. 7. Prikabinimo mechanizmo 50 mm. kilpa, kaina 100 Eur. 8. Apatinis apsauginis rėmas, kaina 370 Eur.
 18. ricardaas

  Mėsinių galvijų tvartai

  Šalia išbetonuotos mociono aikštelės,ten,dešiniau,kur žvyras,planuoju daryti šėrimo taką. Jei mocione nebus srutų ir kritulių surinkimo,kaip manote ,ar rimtas variantas būtų tai,kad šėrimo takas būtų kiek pakeltas mociono grindų atžvilgiu ? Ta vieta,kur stovės mocione gyvuliai ir ės nuo to šėrimo tako,vadinkime ėdimo taku,būtų kokia 20cm žemiau šėrimo tako.Mociono aikštelė yra išbetonuota su nuolydžiu nuo tvarto,tai gautųsi kaip ir tokia talpykla tai srutų,mėšlo ir kritulių masei.Kokius šio varianto pliusus ir minusus įžvelgiate ? Gal kas esate pasidarę kažką panašaus ?
 19. ricardaas

  Mėsinių galvijų ir jų skerdenų kainos

  cia mesiniu galviju kainu tema,tad jei skelbime istrins pieniniu kainas,skelbimas bus visai i tema.
 20. ricardaas

  Kuro uzpylimas

  Sveiki,kad ir buvo diskutuota šia tema,bet atsakymo neradau. Kuras laikomas kubiniuose konteineriuose,ieškau VISO KOMPLEKTO,kurį sudarytų: Siurblys nuo 220V ir tyliai dirbantis Geri filtrai Automatinis pistoletas Minkštos ilgos šlangos Tikslus skaitiklis Kur patartumėt ieškoti ? Arba įmestumėt internetinę nuorodą į patį produktą ? Ar,norint turėti gerą komplektą,visas dalis reikia pirkti atskirai ? Pvz. iš vienur siurbliuką,iš kitur skaitiklį,ir pan. ?
 21. ricardaas

  Mėsinė galvininkystė

  Sveiki,gal kas turite pažymos formą,kurią turi išrašyti veterinarijos gydytojas,kai su parama pirkta telyčia,iškritus gimdai,būna parduodama skerdyklai sanitariniam skerdimui ? Įsipareigojimų išlaikyti tą telyčia atitinkamą laikotarpį dar nepasibaigęs.
 22. ricardaas

  ES parama 2014-2020 m. Investicijos į materialųjį turtą

  Jei sakykime 2015m teikta paramos paraiska modernizavimo,2016m pasirasyta paramos sutartis.Jei pvz. pirkau padarga,ir PVM saskaitoje buvo parasyta apmoketi tarkim iki 2017.12.01,o pirkimo-pardavimo sutartyje buvo parasyta,kad rastisku susitarimu apmokejima galima pratesti iki 3 menesiu.Nekibs del to NMA ir netaikys sankciju,jei sumokesiu per ta pratesta 3 menesiu termina ?
 23. ricardaas

  Dėl mėšlo ir srutų laikymo

  pas mane siuo metu,ir ateinancius kelis suplanuotos pletros metus meslas tikrai tilps igilintame tvarte.Bet as ziuriu i prieki,kad jei plesiuosi,ir kreiksiu zymiai daugiau,tai gal ateityje pravers meslo rietuve prie tvarto,nes dabar,kiek zinau,lauko rietuvese galima laikyti tik labai trumpai-tiek,kiek leidzia iskratymo terminas.Per ziema negalima palikti.
 24. ricardaas

  Dėl mėšlo ir srutų laikymo

  tai va butent,kad krituliu
 25. ricardaas

  Dėl mėšlo ir srutų laikymo

  kas is kolegu turite pasidare tirsto kraikinio meslo rietuves prie tvartu ? Kaip darote su srutomis ? Ar darote kokius srutu rezervuarus ?
×