Jump to content

nerijus2

Nariai
 • Pranešimai

  654
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie nerijus2

 • Rangas
  Patyręs dalyvis

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  medziokle, zvejyba

Miestas

 • miestas
  Čekonys

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nerijus2

  Zymeto Kuro Kaina

  Mano nuomonė tokia, nesvarbu kad mažas ūkininkas nesamdo darbuotojų, bet mažieji išlaiko labai nemažai įmonių, ir jų vadybininkams uždirba pinigus, kuras tepalai detalėsir t.t. nieks apie tai neužsimena, kitas dalykas mažas ūkininkas, šeimos ūkis, aš manau kad toks ūkis turi būti na iki 200ha gal mažiau, kur dirba šeima, na gal koks samdomas eksra metu, o 500 hatai koks čia ūkininkas, tai jau bendrovė.
 2. nerijus2

  droninborg

  Pas mane buvo toks variantas, perkinso variklis modelio nepamenu, pažiūrėk 17psl. jei toks interkuleris, buvo prakiures interkuliario radiatorius, ten aušinasi oras antifryzu.
 3. nerijus2

  droninborg

  Pas mane pastatai rankena ant normal, prieki 12 gale 4mm.
 4. na bet kuriuo atvėju jeigu negali laiku atsiskaityt, o pas mus kiek kalbėjau visiems skolingi, vadinasi įmonė nepatikima. Kultūringas būtų vadovas iš kitų savo įmonių permestų pinigų AK grūdams kad su ūkininkais atsiskaitytų.
 5. Zilvis55 gal valstiečių partijai priklausai, nes man jau antras mėnuo vėluoja, galvoju gal padėtu partijon istojus
 6. nerijus2

  Grūdu kainos?

  Nu šiemet agrokoncertas vėluoja, už vieną priekabą jau 2 mėn. matyt kažkaip reiks bandyt parašyt sąskaitą delspinigiams.
 7. nerijus2

  droninborg

  dėl vėjalkos tai jau buvo rašyta, parsisiunčiau iš kinų rph meter ir jungiklį atsivedžiau į kabinetą, labai gerai, vėją vidui matai ir pasireguliuot gali
 8. nerijus2

  droninborg

  Sveiki, gal kam teko ardyt tokį interkulerį?
 9. Sveiki, gal kas žino kablio varžtų išmatavimus ir kietumą ?
 10. nerijus2

  droninborg

  truputi įgrežiau ir epoksidke kur iš dviejų švirkštų.
 11. Patys suomių ūkininkai(bent jau mano pažystami) antti labiau vertina
 12. Na bent jau aš kur naudoju(skolintą, nes naujas 600e. ) įsukamą ventiliatorių tai jis skirtas pūsti, bent jau pagal konstrukcija, nes jis tokio tipo kaip aruodiniai ventiliatoriai.
 13. nerijus2

  droninborg

  kai mažos apsukos pypsi ir dega variklio apsukų lemputė. Daviklis nebūtinai blogas, gali būti laidai fiškė, pradžiai pabandyk sukeist su veikiančiu. Tik lemputė signalizavimui manau blogai, jei nepypsi tai neatkreipsi laiku dėmesio ir pipiec diržams, tada geriau iš kinų dėt daviklius kur apsukas rodo tai jei kokie diržai pradės buksuot matysis kad apsukos krenta.
 14. nežinau ar pavyks apart iki to laiko balos stovi, pašalus tai apsiartu, ir nežinia koks ruduo bus, neramu kad pasėsi o pavasarį teks atsėt
 15. nerijus2

  droninborg

  kėderi išjungi ijungi ir pypsi, paspaudi visus iš eilės ir nutyla, durniuoja tie davikliai ir pas mane, bet gerai kai veikia
×
×
 • Create New...