Jump to content

Anekdotai...


Gunia

Recommended Posts

Susitinka du buvę seni draugai alkoholikai. Tas vienas žiūri, kad jo draugelis tvarkingai apsirengęs, susišukavęs ir negirtas… Tai sako.:

- Ei Jeronimai. Kaip… tu… taip sugebėjai ??? Aš tai… kai pradėjau… tai ir negaliu sustot.

- Žinai tokia trobą pas mus kaime prie sankryžos ? Tai ten koduoja. Ir nuo to laiko aš nebegeriu visai…

Nuėjo alkoholikas ten. Pasibeldė… Atidaro duris kampuotas bičas. Sako:

- ko?

- Koduotis noriu.

Tas prasisegė:

- Čiulpk…

- Ką ?

- Čiulpk sakau, kitaip neveikia…

Na ką darys žmogelis, gert jau kaip ir reikia mest, na galvoja, pabandysiu, tiek tos. Paėmė padarė ką liepiamas, o tada kampuotasis ir sako:

- Tai va… Pamatysiu dar kartą girtą – visas kaimas apie tai sužinos

- Laba diena, norėjau paklausti ar jūsų dukrą galima?

- Kad jos nėra namie…

- Ne, jūs nesupratot, ji tai pas mane, bet ar ją galima?

Grįžta vyras iš medžioklės namo į vienkiemį. Įeina vidun, šaukia žmoną, nori laimikiu pasipuikuoti - niekas neatsiliepia. Užsuka į miegamąjį, o ten - žmona lovoje guli ir kažkoks nuogas pilietis bando paskubom kelnes mautis. Pamatęs tarpdury vyrą, jis meta rūbus ir pasileidžia link praviro lango. Vyras - iš paskos, bet bėgdamas užkliūna už ant žemės besimėtančių rūbų, griūna, griūdamas dar mėgina griebti aną už kur papuola. Pavyksta sugriebti už tarpukojo - slidu! Tas išsprūsta, šoka pro langą ir pasileidžia bėgti nuogas laukais link miško. Vyras iš nevilties stveria šautuvą ir kala jam pavymui iš abiejų vamzdžių - pykšt, pykšt - abu kartus nepataiko. Sėda ant lovos krašto, susiima už galvos:

- Pala, tai kaip gi čia dabar gaunas? Aš jam ir b*bį nuvaliau, ir su saliutais išlydėjau?..

--------------------------------------------------------------------------------

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kur jau ir buvo šis, bet įdėsiu

85-erių metų senuko daktaras paprašė tyrimams atnešti spermos. Padavė stiklinį indelį ir pasakė:

- Jūs ramiai parsineškit namo ir atneškite rytoj analizams savo spermos.

Kitą dieną senukas prisistatė pas daktarą su tuščiu indeliu. Kai daktaras paklausė, kas atsitiko, senukas papasakojo:

- Žinot, daktarėli, pirmiausia mėginau dešine ranka - nieko... Paskui bandžiau kaire ranka - vis tiek nieko... Tada paprašiau žmonos, kad padėtų: jinai bandė dešine ranka, paskui kaire ranka - vis tiek nieko... Paskui mėgino burna - pirmiausia su dantimis, paskui išsiėmus dantis - vis tiek nieko. Mes netgi pasikvietėm kaimynę - ji irgi bandė: pirmiausia abiem rankom, paskui pažasty, paskui suspaudus tarp kelių - vis tiek nieko...

Daktaras buvo šokiruotas:

- Jūs dar pasikvietėt kaimynę?!...

- Aha, - atsakė senukas, - Bet taip niekas iš mūsų ir nesugebėjo atidaryt to prakeikto stiklainėlio...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Vasara, šilta naktis. Miega vyras su žmona.

Žmoną iš miegų pažadina po kambarį skraidančio uodo dūzgesys.

Ji žadina vyrą ir liepia nudaigoti tą skraidantį niekšą.

Vyras keliasi, begaudydamas uodą nusiveja jį į virtuvę.

Virtuvėje pasigirsta triukšmas, puodų bei stiklų žvangesys.

Staiga viska nutyla. Žmona su nerimu laukia vyro.

Tas su mėlynėmis ir nubrozdinimais gulasi į lovą. O žmona klausia:

- na, tai užmušei?

Vyras atsako:

- užmušt neužmušiau, bet sveikata pas jį jau nebe ta..... .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pora perliuku is realaus gyvenimo :D

Italija. savaitgalis. tautietis furistas, aikstelej skalbias, valgyt daros, karsta, issirenges iki puses. tik xapt kazkas uz subines, atsisuka - ogi diedas. na, tautietis jam bac i abrozdeli. pasirodo - pataike miesto prokurorui pyyyyyy......rui

taip sakant, per putes plauka vos nesedo...

kitas

lenkas ilsis. privaziuoja lengvike, gavrikas sako, tipo, nori 50 euru uzsidirbt? lenkas nu jo

tai duok paciulpt, tik va, gal pas mane vaziuojam, nusiprausi tipo. nuvaziavo - o ten dar 4 gavrikai. isdulkino lenka, ir ismete i miska nuveze :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lenkas ilsis. privaziuoja lengvike, gavrikas sako, tipo, nori 50 euru uzsidirbt? lenkas nu jo

tai duok paciulpt, tik va, gal pas mane vaziuojam, nusiprausi tipo. nuvaziavo - o ten dar 4 gavrikai. isdulkino lenka, ir ismete i miska nuveze :D

Užtai tas lenkas dabar Lenkijos premjerui, Europarlamentui skundžias, kaip jam Lietuvoj blogai, kaip jam vietos čia maža, ministro postų mažai duoda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Moteriška logika

Važiuoju autobusu. Reikia perduoti pinigus už bilietą. Šalia stovi mergina. Kaip į ją kreiptis - "tu" ar "jūs"?

Mąstau logiškai:

Šitas autobusas - ekspresas. Jeigu mergina neišlipo praeitoje stotelėje, vadinasi, važiuoja į mano mikrorajoną. Važiuoja su buteliu vyno, vadinasi, pas vyriškį. Vynas brangus, reiškia, važiuoja pas gražų vyrą. Mūsų mikrorajone yra du gražūs vyrai - mano vyras ir mano meilužis. Pas meilužį ji važiuoti negali, kadangi aš pati dabar pas jį važiuoju. Vadinasi, ji važiuoja pas mano vyrą. O vyras turi dvi meilužes - Juliją ir Marytę. Marytė šiomis dienomis išvažiavusi atostogauti.

-Julija, paduok pinigus vairuotojui!

Mergina (apstulbusi atsisuka):

-Iš kur jūs mane pažįstate???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Virsininkas isikvecia pameistri ir klausia

Klausik tu karsta dektine meksti

Pameistris ,,apsivemt slikstyne gi,kas tokia dar geria''

virsininkas

Na o prakaitotos merginos patinka

Tu ka juokauji virsininke sako pameistris ,kas su tokiom eitu kur .

Na va ,taip ir maniau Petrai,todel ir atostogas paciam ziema uzrasiau :D

21amziaus pabaiga .

Praniukas pribega prie mociutes ir atsisedes ant kelenu praso

,,Mociut padainuok savo jaunystes daina''

Na gerai sako mociute ir uzdainuoja

OP OP GANGNAM STYLE :D:D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila pas mane niekas su vynu neatvaziuoja :D

ko nieko nesakei? butume "sulini" padare" :D

o siaip, kada pirma syki i Bernkastels Kues miesteli Vokietijoj papuoliau, tai islipes is masinos norejau zakusona traukt, nes visas oras persunktas vynu :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ateina bičas į sexshopą ir sako:

- Na man gal bobos reiktų, na, guminės tipo...

Pardavėjas jam:

- O, taigi jokių problemų. Štai nauja partiją gavom, tiesiog super - pilnai

realistiškas kūnas, stena, draskosi, kandžiojasi... Nesigailėsi!

Kitą dieną visas išbalęs bičas pildo gražinimo popierius.

- Jus ką! Taigi ji stena!

- Nu stena...

- O ką nesidrasko? Nesikandžioja?

- Na taip, kandžiojasi...

- Tai kas ne taip?!

Bičas vos neverkdamas:

-Neduoda...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...