Jump to content

koki traktoriu rinktis???


Johnas

Recommended Posts

Turbūt Aguonio atveju, jam vis tik ta jd 6175 geriausia būtu rinktis, nes ar šiaip ar taip ant tokio ploto bet kuris iš šitu yra silpnokas, valtra žinoma galingiausia, bet pagal svori tai panaši su kitais iš pasirinktų, bet jaučiasi didelis nepasitikėjimas gamintuoju, tuomet visa laika jausi diskomforta, kad ne ta pasirinko ir t.t. o jei dar ims ir suges,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , viktorass pranešimas:

Turbūt Aguonio atveju, jam vis tik ta jd 6175 geriausia būtu rinktis, nes ar šiaip ar taip ant tokio ploto bet kuris iš šitu yra silpnokas, valtra žinoma galingiausia, bet pagal svori tai panaši su kitais iš pasirinktų, bet jaučiasi didelis nepasitikėjimas gamintuoju, tuomet visa laika jausi diskomforta, kad ne ta pasirinko ir t.t. o jei dar ims ir suges,

Cia jei dirbi su vienu traktorium viska ar kaip jus ta galia skaiciuojat? Na yra dar keli traktoriai, kurie dirba tam tikrus darbus, sia bus naudojamas sejimui ir arimui su 5x5 tai manau pakaks. 

O del pasirinkimo tu tikrai teisus, kol rinkausi tai neramu buvo, kuri pasirinkti ir ar bus geras ir t.t kai nusprendziau JD ir kaina tinkama man ir spalva ir galia( manau) tikrai ramu ir net neabejoku gamintoju, kaip ir minejau yra JD 6125R tai per 3m nebuvo nei vieno gedimo, jokio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Aguonis pranešimas:

Cia jei dirbi su vienu traktorium viska ar kaip jus ta galia skaiciuojat? Na yra dar keli traktoriai, kurie dirba tam tikrus darbus, sia bus naudojamas sejimui ir arimui su 5x5 tai manau pakaks. 

O del pasirinkimo tu tikrai teisus, kol rinkausi tai neramu buvo, kuri pasirinkti ir ar bus geras ir t.t kai nusprendziau JD ir kaina tinkama man ir spalva ir galia( manau) tikrai ramu ir net neabejoku gamintoju, kaip ir minejau yra JD 6125R tai per 3m nebuvo nei vieno gedimo, jokio. 

Skaičiuojam visaip, kiekvienas pagal save, bet čia kažkas rašė, o kaip bus po kokiu 4-5 metu, ar neprireiks 6 metru sėjamosios ar 4 metru skutiko, tai ta turėjau galvoje 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , viktorass pranešimas:

Skaičiuojam visaip, kiekvienas pagal save, bet čia kažkas rašė, o kaip bus po kokiu 4-5 metu, ar neprireiks 6 metru sėjamosios ar 4 metru skutiko, tai ta turėjau galvoje 

Tai su laiku viskas ir keiciasi. Pas mane pakankamai nesenas ukis 4m, tai per toki laika viska supirkti, kas geriausia ir galingiausia nelb eina, iki visko reikia uzaugti palaipsniui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Aguonis pranešimas:

Cia jei dirbi su vienu traktorium viska ar kaip jus ta galia skaiciuojat? Na yra dar keli traktoriai, kurie dirba tam tikrus darbus, sia bus naudojamas sejimui ir arimui su 5x5 tai manau pakaks. 

O del pasirinkimo tu tikrai teisus, kol rinkausi tai neramu buvo, kuri pasirinkti ir ar bus geras ir t.t kai nusprendziau JD ir kaina tinkama man ir spalva ir galia( manau) tikrai ramu ir net neabejoku gamintoju, kaip ir minejau yra JD 6125R tai per 3m nebuvo nei vieno gedimo, jokio. 

Del tu gedimu nebuvimo tai geriau mth rasyk o ne metus. Nes vieni per tris metus gali 600mth isukt, o kiti 6000mth.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Zilvis55 pranešimas:

Plugui minimum 150 gal norejai parasyt.

4 m. Sejamai su dirbimu minimum 180. Sejam su 180ag tiek su freza tiek su rapidu. Ne vienu atveju nera galios pertekliaus. O dar turint galvoj kad nauji arkliai panasus i asilus tai 200-230ag reiktu rinktis 5x5 plugui ar rapidui su dirbimu.

keista, kad 180 Ag nepakanka 4m sėjamajai su įdirbimu, čia greičiausiai dirvos esmė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Aguonis pranešimas:

As geriau turesiu patikima technika ir miegosiu ramiai, o komplektacija nera prioritetas, kuo tokiau pribumbasu tuo daugiau gedimu. Aisku jei iseitu R rinkciauso, bet dabar manau tikrai geriau iz MF.

Patikimumas labai svaru, bet nepamirštam, kad servisas ne ką svarbesnis. "John Deere" servisas tikrai aukštumoj, dirba 24x7, problemų nėra, bet ir kainuoja tokios paslaugos, neduog dieve garantiniu metu gedimas negarantinis, o ir po garantijos baisu kitus meistrus kviesti.

Pažįstamui filtrą 1 keitė, tai 1000 euru kainavo pakeitimas, užtruko 15-20 min.. Atvažiavo per valanda, bet kaina, taip galima tik iš serviso gyventi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Nomas pranešimas:

Patikimumas labai svaru, bet nepamirštam, kad servisas ne ką svarbesnis. "John Deere" servisas tikrai aukštumoj, dirba 24x7, problemų nėra, bet ir kainuoja tokios paslaugos, neduog dieve garantiniu metu gedimas negarantinis, o ir po garantijos baisu kitus meistrus kviesti.

Pažįstamui filtrą 1 keitė, tai 1000 euru kainavo pakeitimas, užtruko 15-20 min.. Atvažiavo per valanda, bet kaina, taip galima tik iš serviso gyventi.

Koks filtras uz tokia kaina? DPF?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, Zilvis55 pranešimas:

Cia tik is tos serijos kad genda visi. Net ferrari.

Kodel visi iesko su MAN varikliu (jei tik imanoma pagal gamybos metus)? Todel kad Deutch nera patys geriausi.

Butu negendantys, ivabaltei serviso nereiketu turet. Tik tiek.

Tai kad visuose deutz varikliai stovi, tik senuose 930, ir drb 1000 serijoj ir naujoj 9 serijoj vel Man varikliai bus... o man bent jau patinka, kad servisas sukalbamas, 930 leido ir dėvėtų detalių atvežt ir naujas iš kitur nusipirkt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , M&M pranešimas:

Tai kad visuose deutz varikliai stovi, tik senuose 930, ir drb 1000 serijoj ir naujoj 9 serijoj vel Man varikliai bus... o man bent jau patinka, kad servisas sukalbamas, 930 leido ir dėvėtų detalių atvežt ir naujas iš kitur nusipirkt :)

Ne tik 930 man variklis. Tu moki tu ir vezi kokias nori detales. Va tik idomu kaip sukalbamas butu jei del tu devetu detaliu kaltes tarkim ivyktu koks didesnis gedimas. Spek kas kaltas butu? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Zilvis55 pranešimas:

Ne tik 930 man variklis. Tu moki tu ir vezi kokias nori detales. Va tik idomu kaip sukalbamas butu jei del tu devetu detaliu kaltes tarkim ivyktu koks didesnis gedimas. Spek kas kaltas butu? :)

Tai iškart sutarėm, kad detalėm ne iš jų garantijos nebus, tik abejoju labai ar i doju taip galėčiau nuvežt ;)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, wildfire pranešimas:

Koks filtras uz tokia kaina? DPF?

Nepamenu, tik nustebino pasakymas, kad tai normali kaina. Pagal mane brangiausias filtras neturėtu siekti 200 Eurų, nu max 300 Eurų ir tai čia kaina užlenkiau, nes pagaminimas nuo 0,10 iki 50 Eurų priklauso kur gamina ir koks filtras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Nomas pranešimas:

Nepamenu, tik nustebino pasakymas, kad tai normali kaina. Pagal mane brangiausias filtras neturėtu siekti 200 Eurų, nu max 300 Eurų ir tai čia kaina užlenkiau, nes pagaminimas nuo 0,10 iki 50 Eurų priklauso kur gamina ir koks filtras.

Paklausk butent koki filtra keite, o poto stebekis kainom. O dabar tai vbs agentura primeni. 

Kiek pirkes jd filtru dojuj kainos plius minus panasios kaip ir kitu markiu orginalus filtrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Nomas pranešimas:

Pažįstamui filtrą 1 keitė, tai 1000 euru kainavo pakeitimas, užtruko 15-20 min.. Atvažiavo per valanda, bet kaina, taip galima tik iš serviso gyventi.

Jei per daug įkyrėjo su savo garantiniais reikalavimais, tai uždeda dalį išlaidų ant aptarnavimo (ne pirma ir ne paskutinė įmonė taip daro). Kitaip sunku įsivaizduoti koks ten auksinis filtras už tokią sumą, nebent į tą auksinį jd :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Nomas pranešimas:

Patikimumas labai svaru, bet nepamirštam, kad servisas ne ką svarbesnis. "John Deere" servisas tikrai aukštumoj, dirba 24x7, problemų nėra, bet ir kainuoja tokios paslaugos, neduog dieve garantiniu metu gedimas negarantinis, o ir po garantijos baisu kitus meistrus kviesti.

Pažįstamui filtrą 1 keitė, tai 1000 euru kainavo pakeitimas, užtruko 15-20 min.. Atvažiavo per valanda, bet kaina, taip galima tik iš serviso gyventi.

Nuli vieną per daug parašei. pasitaiko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...