Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 3 savaičių...
On 2021-02-23 at 22:44, agronoms pranešimas:

Tik pliurpale tokia tema turi buti,šiandien vasario 23...

Ok .... bla bla bla bla visi zinom agrsoriaus kariuomenes diena ,kurioje tarnavo sena karta , jie svencia. 

Gime klausimas:o tie kas tarnavo Lietuvos kariuomeneje ,ar svencia .Neskaitant tu kurie niekur netarnavo ,bet visas sventes zino per vietine parduotuve ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-02-19 at 12:19, KAZE pranešimas:

Neradau atskiros temos,tai čia: kokius elektros tiekėjus esate pasirinkę?Kas metams į priekį pigiausiai parduoda.Pats esu Elektrum Lietuva klientas .Bet dabar kaina kyla smarkiai,tai ...Pasidalinkit žiniomis.

Matai kaina kyla pas visus, bet kad žinot kiek ir kur tai reik skaičiukų kokių jog palyginimas gautūsi.

Aš buvau Ignitis su planu Namai plius Tarifai buvo: Dieninis 0,131 eur /kWh, Naktinis 0,087 eur/kWh ir abonentinis - 6 eur/mėn.

Dabar likau Ignitis - planas Dinaminis. Tai tarifai:    Dieninis 0,1466 eur/kWh, Naktinis 0,1225 eur/kWh.

Štai tokia rinka.  Irgi rodos labai daug padidėjo todėl ieškau kitų galimybių kur pereit, bet kad nebūt ant meškos užbėgta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Inžinierius pranešimas:

Matai kaina kyla pas visus, bet kad žinot kiek ir kur tai reik skaičiukų kokių jog palyginimas gautūsi.

Aš buvau Ignitis su planu Namai plius Tarifai buvo: Dieninis 0,131 eur /kWh, Naktinis 0,087 eur/kWh ir abonentinis - 6 eur/mėn.

Dabar likau Ignitis - planas Dinaminis. Tai tarifai:    Dieninis 0,1466 eur/kWh, Naktinis 0,1225 eur/kWh.

Štai tokia rinka.  Irgi rodos labai daug padidėjo todėl ieškau kitų galimybių kur pereit, bet kad nebūt ant meškos užbėgta.

O tai Elektrum Lt ne pigiau nei Ignitis?Aš tik neapsisprendžiu ar likti su fiksuota kaina ar rinktis kintančią .Pernai  kintanti,tai vidutiniškai truputi virš šešių centų.Dabar  Nord Pool Spot biržoje smarkiai kyla,pernai metų pradžioje kilo t.p.,bet ne tiek daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, Augunstas pranešimas:

Ok .... bla bla bla bla visi zinom agrsoriaus kariuomenes diena ,kurioje tarnavo sena karta , jie svencia. 

Gime klausimas:o tie kas tarnavo Lietuvos kariuomeneje ,ar svencia .Neskaitant tu kurie niekur netarnavo ,bet visas sventes zino per vietine parduotuve ?

Lygtai  kažkada gromuliojom apie tą šventę.Bent man susidarė įspūdis ,kad labiausiai jos nemėgsta tie,kurie netarnavo jokioje kariuomenėje ir kažkurį savo šoną prie valdžios šildo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, KAZE pranešimas:

Lygtai  kažkada gromuliojom apie tą šventę.Bent man susidarė įspūdis ,kad labiausiai jos nemėgsta tie,kurie netarnavo jokioje kariuomenėje ir kažkurį savo šoną prie valdžios šildo.

Kuom ji išskirtinė netarnavusiems "jokioje kariuomienėje"ar gulintiems prie valdžios pečiaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, wydas63 pranešimas:

Tik tuom , jog negali jos pakęst pasąmonės lygmeny  :icon-mrgreen: , a daugiau tai tikrai niekom  :eusa-think: .

Na mano žmonos broliui ji bus išskirtinė buvo iškviestas į policija už šokius PC ir gavo bauda .Sakė daugiau gyvenime nebekels vėliavos prie namo .Aš jam sakau -Tu nenusimink Lukošenka savo tauta auklėja lazdomis o tave pauklėjo " demokratiškai"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , virgis807 pranešimas:

Na mano žmonos broliui ji bus išskirtinė buvo iškviestas į policija už šokius PC ir gavo bauda .Sakė daugiau gyvenime nebekels vėliavos prie namo .Aš jam sakau -Tu nenusimink Lukošenka savo tauta auklėja lazdomis o tave pauklėjo " demokratiškai"

:grin: ...Virgi , sakyč laimės kūdykis tas tavo švogeriuks , ba lietuvišką demokratiją nuo Lukošenkos auklėjimo lazdom , nekažin kur toli dar nuklampojus :eusa-think: , tą reik visad tūrėt maumeny :eusa-naughty: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, virgis807 pranešimas:

buvo iškviestas į policija už šokius PC ir gavo bauda

Nu tvarka turi buti ,jei visi bus ,,isskirtiniai,,  bus burdakas .jei sveikai mastant> juk tas karantinas ne is lempos- o zmonem ,nes yra tokiu kurie netiki .pvz neskaitant patriarcho,vaiksto be kaukes ir niekas nebaudzia.  

Dar kaip dauguma megsta issireiksti :nepatinka -vaziuoji kur patinka,rasai peticija arba pagauni koki tautos isrinktaji ir jam destai kas netinka.

........................................

Apie svente ,butent pavydas tiem -kurie neturi tokios sventes,ir dar ju nesikviecia svesti kartu. Man asmeniskai nei silta nei salta ,nuo to -kas ten ka svencia ps(neturiu to: homo,ruso-fobo sutrikimo)  beje ismoke butent ten- visus toleruoti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Augunstas pranešimas:

.......

Apie svente ,butent pavydas tiem -kurie neturi tokios sventes,ir dar ju nesikviecia svesti kartu. Man asmeniskai nei silta nei salta ,nuo to -kas ten ka svencia ps(neturiu to: homo,ruso-fobo sutrikimo)  beje ismoke butent ten- visus toleruoti. 

Ašai išvis neturiu jokių nusistatymų ..... , pagal mane tai visi turim teisę į savą požiūrį , kas nepatink davai spręndžiam pagal visuotinai priimtinas normas , vsio ir taškas . __________ Augunstai , reik staigiai kurt paramos fondą - Dr.Zoidberg ant galinių padangų susimest , kaip žiūrit į tokį pasiulymą ??? , mano 25eur. skaitykit jau ten  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:  . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , Bulvinykas pranešimas:

1918 vasario 23d. "didvyriškas" mūšis prie Narvos. Ciniškas melas. Švęskit toliau.

Kam taip toli lyst, uztenka to laikmecio kada sena karta pagal istatyma ,,bla bla,, eme i butinaja sovietine tarnyba,jei neisi busi nubaustas ir sedesi kalejime .Dabar tas pats tik mes laisvi. 

Apie mušius ,omonininkus ir visus kitus tarnaujancius ,nesvarbu kur -tau dave isakyma ,tu turi vykdyt.vado isakymas nesvarstytinas. 

visi jie nesvencia musio prie narvos,jie svencia tarnybos diena ,kuri paeme is ju (ne is taves ir manes ir kitu) 2 graziausius metus .(pvz vasara ,saulute sviecia uz tvoros betonines mergos klykauja o pats dralini kazarma arba suoliuka ,vuo tada -tokia skani ta gamta ir laisve .)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Augunstas pranešimas:

Kam taip toli lyst, uztenka to laikmecio kada sena karta pagal istatyma ,,bla bla,, eme i butinaja sovietine tarnyba,jei neisi busi nubaustas ir sedesi kalejime .Dabar tas pats tik mes laisvi. 

Apie mušius ,omonininkus ir visus kitus tarnaujancius ,nesvarbu kur -tau dave isakyma ,tu turi vykdyt.vado isakymas nesvarstytinas. 

visi jie nesvencia musio prie narvos,jie svencia tarnybos diena ,kuri paeme is ju (ne is taves ir manes ir kitu) 2 graziausius metus .(pvz vasara ,saulute sviecia uz tvoros betonines mergos klykauja o pats dralini kazarma arba suoliuka ,vuo tada -tokia skani ta gamta ir laisve .)

Tai ir tegul švenčia  kiekvienas savo išėjimo į kariuomenę dieną. O ne kruvinų budelių išgalvotą datą. Kuri jau trečią pavadinimą turi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...