Jump to content

Pliurpalas


Augunstas

Recommended Posts

prieš 26 minutes , KAZE pranešimas:

Tankai,patrankos ...na man įdomiau ar daug yra tokių,kurie nepaprašė iki  paramos kaip nukentėję nuo to kovido?

Šiuo metu nebegaliu reikštis Lietuvos politikos klausimais, bet dėl covid geriausiai nubyrės visai ne tiems kurie prašė paramos ir iš tiesų nukentėjo ar visai ne. Spalio 25 bus aišku. 

Aš pvz. jaučiuosi nukentėjęs. Uždarė baseiną ir visi sveiko gyvenimo planai šaibom, o stresas tai liko, su kuriuo kovojant patyriau išlaidas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, KAZE pranešimas:

Ar esat kas nerašę Užimtumo tarnybai prašymo

As nerasiau , nes dirbau gavau pajamu oficialiai . Supratau ,kad galejo prasyt kas nedirbo . O laikant gyvulius ,kada gali nedirbti ,nebent jei turi koki kumeti bet vistiek veiksmas vyksta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, KAZE pranešimas:

Persiprašau,neaiškiai parašiau.Ar esat kas nerašę Užimtumo tarnybai prašymo ?Prašymą reikėjo parašyti iki praeito mėnesio vidurio.Tada į sąskaitą keturis mėnesius po 257 eurus.Aš apie tai .

Aš registravausi, bet atseit kažką ne iki galo padariau. Nors ir saskaitos nr viską įvedžiau... labiausiai patiko ta dalis, kad nieko daryti nereikia, jei priklauso tai ir gausi. Kai paskambinau kodėl negavęs, sako neprisiregistravai, o registracija baigės prieš dvi dienas. Žodžiu esu jaunas ir durnas, nes nepavyko...tai ką vyresniems daryt...ar čia specialiai taip nusiplovė...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, jevgenijus pranešimas:

Užtat kaip viskas sutvarkyta, o kokios gamyklos ir oligarchų nėra...

https://youtu.be/FI8iVT3lJjk

Nu ponas Direktoriau , fake news .  Is nukentejusiojo veiksmu ,jam pasiseke -kad omonovcai jo nenusove ,o turejo momenta .Kadangi jis vaziavo dideliu greiciu i juos .Nevykes ten jo maniovras .

Dabar naujas ejimas gali buti, ES bulbom padarys bevizi rezima .Atvaziuos jusu laukti traktoristai ,siaip normaliai rusiskai kalba (suprantamai )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Augunstas pranešimas:

Nu ponas Direktoriau , fake news .  Is nukentejusiojo veiksmu ,jam pasiseke -kad omonovcai jo nenusove ,o turejo momenta .Kadangi jis vaziavo dideliu greiciu i juos .Nevykes ten jo maniovras .

Dabar naujas ejimas gali buti, ES bulbom padarys bevizi rezima .Atvaziuos jusu laukti traktoristai ,siaip normaliai rusiskai kalba (suprantamai )

Tai tuos mūsų  bėemvistus kur stotelės šienauja, pagal tave reiktų akmenimis užmėtyti? Nei aš laukiu tu traktoristų nei aš ką.  Atvirkščiai, kai atsikratyt bent vieno iš turimų? Ir Gerb. HomoSavieticus, fake news išvertus iš jums nežinomos užsenietiškos kalbos yra melagingos žinios, o jei tamsta kušlas ir nematai pirmų 40s, tai ką aš žinau, ne akinių čia reikia :D

Beje kaip ten ta sunkioji backos pramonė ir kolūkiai, normaliai ten? Hahah

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Tai tuos mūsų  bėemvistus kur stotelės šienauja, pagal tave reiktų akmenimis užmėtyti? Nei aš laukiu tu traktoristų nei aš ką.  Atvirkščiai, kai atsikratyt bent vieno iš turimų? Ir Gerb. HomoSavieticus, fake news išvertus iš jums nežinomos užsenietiškos kalbos yra melagingos žinios, o jei tamsta kušlas ir nematai pirmų 40s, tai ką aš žinau, ne akinių čia reikia :D

Beje kaip ten ta sunkioji backos pramonė ir kolūkiai, normaliai ten? Hahah

Prie ko bmwistai ???  Man grynai tas pats ,kaip jie ir su kuo , bet pramone nemaza ir joje dirbanciu.Vat as noreciau ramiai dirbt ,o ne galvot kuom cia baigsis(laukt pavieskos) Dabar pradejo viduriuot kad  uzpult gali amerikosai pabradej, nes tipo nuo sienos 15 km .Turbut matei kokie draugiski rusai amerikosam .  O pats tiki kad nuvers Lukasenka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Augunstas pranešimas:

Prie ko bmwistai ???  Man grynai tas pats ,kaip jie ir su kuo , bet pramone nemaza ir joje dirbanciu.Vat as noreciau ramiai dirbt ,o ne galvot kuom cia baigsis(laukt pavieskos) Dabar pradejo viduriuot kad  uzpult gali amerikosai pabradej, nes tipo nuo sienos 15 km .Turbut matei kokie draugiski rusai amerikosam .  O pats tiki kad nuvers Lukasenka?

Nu jooo....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Augunstas pranešimas:

....................  Man grynai tas pats ,kaip jie ir su kuo , bet pramone nemaza ir joje dirbanciu.Vat as noreciau ramiai dirbt ,o ne galvot kuom cia baigsis(laukt pavieskos) ..........................

Visiškai apolitiškas tipas  :eusa-think: , tik savaja skūra tesirūpini :icon-lol:  . ... kažkaip įtariu jog Tamstai ir Krymas pofig :icon-rolleyes:  , a bent žinai kam "priklauso" ??  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, wydas63 pranešimas:

savaja skūra tesirūpini :icon-lol:

Prie klaviaturos galima daug ka ,,,,,.... ir taip ir anaip   ..  o kai gauni kvietima i karinius mokymus ir buni baudziamas jei neateini ,pradedi kitaip galvot. 

Prisiminiau tokia skrajota fraze , beje kazkada sostineje : auksciau bambos neisoksit .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 11 valandų, Augunstas pranešimas:

Prie ko bmwistai ???  Man grynai tas pats ,kaip jie ir su kuo , bet pramone nemaza ir joje dirbanciu.Vat as noreciau ramiai dirbt ,o ne galvot kuom cia baigsis(laukt pavieskos) Dabar pradejo viduriuot kad  uzpult gali amerikosai pabradej, nes tipo nuo sienos 15 km .Turbut matei kokie draugiski rusai amerikosam .  O pats tiki kad nuvers Lukasenka?

Ne nu sakai nevykusiai užmanevravo...  Visa ta pramonė, kurią taip šlovini senai yra dotacinė, plius užstrigusi laikė, be jokios perspektyvos. Apie kolūkius išvis kalbos nėra, aišku ne visi jie nuostolingi, bet kaip gyvena paprastas kolukietis?

Yra vienas sektorius, labai pelningas, pasaulinio masto, su fantastiškom perspektyvom, kuris dėl Lukos nesusigaudymo kas tas iš vis yra, gavo progą laisvai vystytis. Kuris puikiai iliustruoja tiesioginio valdymo ir laisvos rinkos skirtumus. Ir kuris bus pirmas naikinamas jei atsiras sajungine valstybė. Apie ką aš čia? 

Ir jei puls tai ne dėl to kad mes kažką padarėm ar kad kažko nepadarėme. Laikas įsikalti tai į galvas. Ir kokia tau gali paviestkę atsiust? Apsilankymui pas proktologą, pagal prevencinę programą? Ir aš nerimaučiau :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, wydas63 pranešimas:

iš įdėjinės nei iš praktinės pusės

idejine - kai,nuejau ten nemaza dalis nepatenkintu kad trukdo gyvent su savo zaidimais , visi nuopelnai nubraukti ).................. :icon-confused:

praktine -tas darinys turetu but toks kaip mokomoji auklejimo priemone jaunimui , ir kad nebutu paskui patranku mesa 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , jevgenijus pranešimas:

Apie kolūkius išvis kalbos nėra, aišku ne visi jie nuostolingi, bet kaip gyvena paprastas kolukietis?

Liaudis noretu kito diktatoriaus ,nes tas atsibodo . o ne rulyt i vakarietiska sistema .Jie patys supranta ir mate Ukrainos scenariju . Visa jegos struktura pavaldi Lukai ir niekas jo neisduos . Integracija i Rusija dabar reali nes liaudziai rodoma kad va Americosai kitaip uzpuls ir atims sali .

Pagal vairuojamas ,,inomarkas,,  turetu neblogai gyvent .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Augunstas pranešimas:

Liaudis noretu kito diktatoriaus ,nes tas atsibodo . o ne rulyt i vakarietiska sistema .Jie patys supranta ir mate Ukrainos scenariju . Visa jegos struktura pavaldi Lukai ir niekas jo neisduos . Integracija i Rusija dabar reali nes liaudziai rodoma kad va Americosai kitaip uzpuls ir atims sali .

Pagal vairuojamas ,,inomarkas,,  turetu neblogai gyvent .

I ką atsakymu ne sugalvoji tai tiesiog praleidi :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , Augunstas pranešimas:

idejine - kai,nuejau ten nemaza dalis nepatenkintu kad trukdo gyvent su savo zaidimais , visi nuopelnai nubraukti (galvojau ir karini bilieta ismest i siuksliu deze cia pat kariniam komisar ,pasilikau atminciai,oficialiai pameciau ) :icon-confused:

praktine -tas darinys turetu but toks kaip mokomoji auklejimo priemone jaunimui , ir kad nebutu paskui patranku mesa 

Nu kai prieina laiks tarnaut , auklėt gal ir per vėlu  :icon-rolleyes: . A vat mativacija - "пускай мы умрем , но и пиндосы сдохнут ! " , čia reik kaikam gerai pasistorot , kad taip motyvuotus karius tūrėt . Tokie vojenbilieto į šiukšlinę nemes ir nesitikėkim , su VAZ važinės bet nepasiduos ...  :mrgreen:   :mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , jevgenijus pranešimas:

Klausiau apie ekonomikos sektorių, dažnai vadinama Baltarusijos stebuklu... Kas čia nepatogaus? 

Visa produkcija vaziuoja i Rusija ,kai ka atsiveza pas mus . Imones valstybines ,pelnas nepelnas sulyginamas is valstybes dotaciju. Pati Rusija kai kur ruko del gamyklu . Siai dienai jei nemeluoja IT sunesa nemazai i biudzeta

 350px-Tree_map_export_2009_Belarus.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...