Jump to content

Kiek ir kur gali kainuoti ta pati detalė


arimas

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
Prieš 8 valandas, tadasg pranešimas:

Reiktų Lexionui 6 m. vario kederiui skardų po sraige, ypač vidurinės po pirštais. Gal kas galite dėvėtas ar naujas už žemišką kainą pasiūlyti? Prikabinu foto su išmatavimais. Tel: 860005629

received_2045586862417506.jpeg

Dek naujas, žiemą būtum pirkęs originalias su 30% nuolaida dabar jei nori pigei teks pas skardininkus lankstytis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ukdavidas pranešimas:

Dek naujas, žiemą būtum pirkęs originalias su 30% nuolaida dabar jei nori pigei teks pas skardininkus lankstytis

Daug ką žiemą nusipirkau o apie šią vietą nepagalvojau bei pamiršau. Nauja kaštuoja arti 700 europietiška vienetas. Ir jei gudriau nesugalvosiu, teks įsigyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...
  • po 7 mėnesių...
Prieš 7 valandas, yogop pranešimas:

Sveiki, gal kam teko restauruoti kombaino  smulkintuvo ašį? Nuėjo šlicai ir ant ašies ir ant skriemulio. Gal žinot kas užsiima remontu? Nes nauja ašis puse kombaino kainuoja

Pas gerą tekintoja: aptekina skriemuli  ir  ašį ištekina ivore , kurią  ivirini į skriemuli. Isfrezuoja  griovelius šponkei .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais reikia kažką nupirkt, kai kaina nerūpi, bet nežinia kur gauti. Prireikė laumėterio germiui guolyklos varžto, buvau Panevėžyje, hebra skambina, - reikia. Lytagra - ten lentynoj pasižėk... žodž nėra, varžtų pasaulis - pavartė kaip čiabuvis veidrodėlį, bet neturim; pro šalį wurth'as, užlekiu - turim, bet reikia sutarties, stoviu blt per ištiestą ranką nuo to varžto, sakau duok - neduoda. Jau išvažiuojant specagra, iš nevilties kaip sako. Imk kiek nori... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jevgenijus pranešimas:

Kartais reikia kažką nupirkt, kai kaina nerūpi, bet nežinia kur gauti. Prireikė laumėterio germiui guolyklos varžto, buvau Panevėžyje, hebra skambina, - reikia. Lytagra - ten lentynoj pasižėk... žodž nėra, varžtų pasaulis - pavartė kaip čiabuvis veidrodėlį, bet neturim; pro šalį wurth'as, užlekiu - turim, bet reikia sutarties, stoviu blt per ištiestą ranką nuo to varžto, sakau duok - neduoda. Jau išvažiuojant specagra, iš nevilties kaip sako. Imk kiek nori... 

tas varztu pasaulis, tai kiek ko reikejo, nieko negalejo pasiulyt, tai galetu jau ir pavadinima pasikeist. Wurthe tai lyg ir galima pirkt ukininkui, tik kortele sumoket reikia ir saskaita israso. 
Man su mtz buvo situacija, kad reikejo kuro bako pludes, tai perskambinau kruva visokiu firmu, nieks neturi, ko gero net nebegamina tokiu niekur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , Tomas01 pranešimas:

tas varztu pasaulis, tai kiek ko reikejo, nieko negalejo pasiulyt, tai galetu jau ir pavadinima pasikeist. Wurthe tai lyg ir galima pirkt ukininkui, tik kortele sumoket reikia ir saskaita israso. 
Man su mtz buvo situacija, kad reikejo kuro bako pludes, tai perskambinau kruva visokiu firmu, nieks neturi, ko gero net nebegamina tokiu niekur.

Bingo! Tai aš jam taip ir pasakiau. Persivadinkit į "Medvarščių pasaulis". Tik tiek kad nesuprato... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...