Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  716
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Visas nario Eduardas paskelbtas turinys

 1. Eduardas

  T-150

  Sveiki, keisdamas gilzes radau lyg ir įtrūkimą tarp dviejų cilindrų, bet karterį vandens niekada nebuvo. Ar bandyt pašveitus tept šalta svarke ar hermetiku, ar geriau visai neliest, kol nevarva?
 2. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na Augustinai, tada ir reiktų rašyt, kad mimimaliam degimo lanko išlaikymui migas naudos mažiau galios, o ne visada. Todėl su migu ir lengviau skardas klepot. BET norint išlaikyt virinimo spartą ir siūlės storį vienodą, tiek mig, tiek mma galios reikalauja tiek pat
 3. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Aš jei su 1mm viela atsuku daugiau 22V tai ilgai laukt nereikia, kol 16A automatas išmes. Beje, turiu ir jums rekomenduoju nusipirkt, jei norit sroves tiksliau pamatuot, testerį su srovės matavimo žiedu, tai nereiks pardavėjais taip tikėt. Čia kaip generatorius kinietiškas, rašo 3500W, tik ko tais 1kW variklį vos pasuka kurį dar su ranka reikia įsukt. Dar rudenį įsijungiau Jasicą ant 50m neišvyniotos ritės 2.5mm^2 laido, kad skardeles kelias susegt, o paskui užsimiršęs sugalvojau skutiko kojas kelias suvirint. Tai dar laiku prisiminiau laidą pažiūrėt. Tiesų laidą dar buvo galima paliest, bet prie ritės užteko ranką tik prikišt, kad karštį pajust. Kelis laidus jau esu taip sudeginęs.
 4. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na va, pagaliau gera informacija iš tamstos. Dėl to reguliavimo vielos padavimo ir amperų, tai visi migai (bent dauguma) taip veikia, ten tų Amperų net nėra įvardįta, gali reguliuot tik vielos padavimą ir įtampą, o amperų duoda kiek gali. Aš kai rinkausi, man siūlė baltarusišką Oliver, bet nebuvau tokio girdėjęs, o ir sunkesnis, didesnis ir su tais pačiais parametrais tai pasilikau prie Jasic. Jų didžiausias minusai tai kieti plastikai, kurie nuo sukretimų skyla, bei pardavėjų keliama kaina, o šiaip virinau pasijungęs ir nuo 100m kabelio ir su elektros dingimais, ir per lietų, bet dar kolkas jokių problemų. Būtų įdomu išbandyt kitokių gamintojų pusautomačius, jei kas Utenos rajone turit, galėtume sutart.
 5. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na tai prašau, būkit informatyvus. Parodykit kur pirkot, kaip aparatas atrodo, jei yra galimybė, tai kaip viduriai atrodo. Dar geriausia video, kaip virina. Tada niekas prie jūsų nekibs. Mes net nežinom ar tikrai tą aparatą įsigijot, gal tik esat labai atkaklus vadybininkas, nes ankstesniuose jūsų postuose normalios informacijos lygus nulis. O paprastai čia taip rašo tik vadybininkai arba tie, kurie nori kažkuo pasireikšt prieš kitus, bet greičiau apsijuokia..
 6. Eduardas

  Tepalai technikai

  Buvau berner uzsakes, bet nezinau kaip kaina dabar
 7. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Na čia kaip sekasi kam surasti. Internetu dar galima pigiau nusipirkt, bet vietinėse 10-12 eur kainuoja. O elektrodus už 13 radau.
 8. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Anksčiau skaičiavau, kad kempu virint išeina pigiau, bet dabar kai balionus reik nuomot, dujos ir viela pabrango, tai kaži kaip. MMA - 5kg gryno 7018 elektrodų plieno ~ 23eur MIG - 5kg vielos 12eur + dujos ~3eur vielos ritei (CO2) + nuoma 5eur: (Baliono nuoma trim metam su akcija 100 eur, iš akies primetus, kad per tris metus suvirinam 100kg vielos, tai 1eur/1kg vielos) Čia grubūs skiačiavimai, bet jau kartais atsiprašau elektrodų numestų į kampą..
 9. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Gal ne visai į temą, bet papasakosiu apie pasirinkimą ir tą išgirtą Jasic. Daug Lietuvos ūkininkų naudoja vaderstad, lemken, horsh, staltech jei iš pigesnių ar kitus populiarius padargus. Tai atrodo tarsi visi reklamos prisiklausę, todėl pirkdamas naują specialiai neėmiau lemkeno ir paėmiau dalbo, kuris atrodo rimtas aparatas, tik ne toks populiarus. Dabar esu baisiai nusivylęs ir jaučiuosi kvailio vietoje, jau geriau būčiau nupirkęs du staltechus už tą kainą... Taip pat ir su Jasic, esam išbandę, todėl ir giriam, ir giriam ne mes vieni, jei norisi eksperimentuot su neišbandytais aparatais, prašom, bet nusivylimo atveju kaltinsit tik save.
 10. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Emailo postai panašūs į reklamą, gerb. Dr.Zoidberg, mūsų nuomonė sutampa.
 11. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Tai kam tau niekučiam 350A??? Tik bereikalingas svoris ir nepanaudoti eurai... Aš su 200A storas konstrukcijas susivirinu, o tvorom 160A sočiai.
 12. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Varo zmogus reklama, neverta kreipt demesio. Iesko kvailesniu, kurie patiketu jo sapaliojimais. Gautu bana uz reklama greiciau
 13. Eduardas

  kieto kuro katilo pasirinkimas

  Štai kaip. Perdarymas pasiteisino, tik minusas, kad variklis per stipriai traukia, todėl gale žarnos, dėl didelio oro srauto, vandenyje susidaro oro kišenė, iš kurios dalis pelenų ištrunka ir keliauja į filtrą. Kai filtras lengvai užsineša, sumažėja trauka ir tada siurbia normaliai. Reiks dar vidinę žarną kiek galima storesnę uždėt, kad oro srautas sumažėtų.
 14. Eduardas

  irankiai

  Pigiausią nusipirkau už 30eur ir perdariau, kad įpylus vandens filtro neužneša taip greit. Reik viduj šlanga į dugną nuvesti ir dar kokį skydą po filtru padaryt, kad vandens ant filtro netašytų. Dabar po iurbimo košę išpili, paskalauji ir psio. Tik jau vartyt nelabai galima. Tiesa švogeris turi didelį mandrą karcher siurblį, tai tas gerai dirba, bet kaina kokia..
 15. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Jau rašiau anksčiau, geras aparatas, tik plastikai kietoki, megsta lužt kur užkliuvus.
 16. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  As jei su 1mm viela nustatau daugiau 22V ilgai saugiklis nelaiko. Elektrodais virinant dar nebuvo ismete saugikliu, naudoju ok48 4mm elektrodus kai reikia. Jasic mig 200
 17. Eduardas

  T-150

  Visada taip, kol pravažiuoji kelis km, padangos užsistovi. Padangas kombainui pirkau pigesnes, tai ir su tom taip pat.
 18. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Skydelio tamsumo reguliatorius yra paprastas rezistorius. Jei išsidevėjo gali mirguot. Pabandykit pasikeist
 19. Eduardas

  T-150

  Kartais kyla mintis pafilmuot daugiau ką remontuoju ar gaminu, bet realiai kas drįsta pats remontuotis, jau turi šiokį tokį supratimą ar bent moka pasiieškoti info. O youtubėj rusiškai info tikrai yra daug, tai pats išsamiau filmuočiau nebent tik dėl lietuvių kalbos, bet dabar to poreikio nematau. Gal kada, kai jau pats jaunesnius vadinsiu jaunimu, o ne vaikais, kada bus mažiau mokančių rusų
 20. Eduardas

  T-150

  Stūmoklio piršto įvorę švaistiklyje reikia reibuot naują įpresavus, nes žalvarinė ir ten reikia precizinio tikslumo. O vožtuvo įvorė storasienė ir metalinė (špižinė?), ją įpresavus nieko panašaus neatsitinka, nes ir taip ji turi ~100 mikronų laisvumo tarp vožtuvo, tepalui patekti. Esmė tame, kad naujos darytos belekaip, be centro ir dar įstrižai. Naujų važiuojant indikatorių turiu, kreivų nepirksiu.
 21. Eduardas

  T-150

  Augustinai, manau nelabai supratai ką aš rašiau.. Bet tiek tos. Mano pastebėjimas/patarimas visiems būtų (ką daug kas jau manau ir taip žino) - pirkdami detales prieš jas naudojant visada pirmiau atidžiai patikrinkit ką nusipirkot, nes pastaruoju metu labai dažnai pasitaiko brokuota produkcija.
 22. Eduardas

  T-150

  Mhm, jei kiekvieną kartą taip priženijus per 0.1 - 0.25mm į šoną, tai po kelių remontų reiks visa galva keist arba rimtai restauruot, t.y. daryt naujas įvores vožtuvų lizdams.. Su normaliom dalim nureiberiuoji max 0.05mm į šoną, kam daryt nesąmones. Užprašiau kito pardavėjo, kad atvežtų dalių, jei ir ten bus taip, imsiu DTuko kreipiančiąsias, jų vidus 11mm, ir vešiu patikimam tekintojui, kad padarytų tiesiai.
 23. Eduardas

  T-150

  Apsidirbus kitus darbus grįžau prie variklio remonto. Įsigijau frezą vožtuvų lizdams reiberiuoti, supresavau naujas vožtuvų kreipiančiąsias. Pažymėjau lizdus markeriu ir pabandžiau brūkštelt reiberiu, žiūriu, kažkas ne taip, netikiu, kad tiek galėtų būt išdilę. Ištraukiau atgal naujas kreipiančiąsias ir štai ką radau...
 24. Eduardas

  MTZ80 ausinimo sistema

  Man buvo panasiai, matesi lyg burbuliuoja, buvau net galva emes, galvojau kompresija varo, bet buvo po ismetimo kolektorium tarpine blogai iskirpta ir pro uzsalimo dangteli vare dumus i vandeni.
 25. Eduardas

  MTZ variklio remontas

  Musu mtz su tokiu "skilusiu" stumokliu jau virs 2000mth dirba gal kai darysiu kapitalini ir desiu turbina tada pakeisiu.
×