Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  686
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Visas nario Eduardas paskelbtas turinys

 1. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Vienas is minusu kad jasic telpa tik 5kg vielos, karta niekur negaves 5kg nusipirkau 15kg. Kadangi mazai tampau ta jasica, tai pasidariau laikiklį ant kempo viršaus.
 2. Eduardas

  T-150

  Prabanga remonta daryt kai reikia dirbt, laiku atlikti z.u. darbai daugiau pelno atnesa nei tas tepalas kainuoja. pyliau m10g2k, dabar naujai grupei pilsiu 10w40 pusiau sintetini.
 3. Eduardas

  T-150

  Man pati pirma tokia mintis kilus buvo kad gal oro filtrą sutraukė, ar ką, nes dieną dulkančią durpę lėkščiavau, bet oro filtas grazus, tik neseniai keistas
 4. Eduardas

  T-150

  Kurėsi vos pasukus. Pavaryti žiedai, stūmokliai kai kurie išmaltais tarpžiedžiais, poros gilzių paviršius korėtas nuo rudžių, vienas vožtuvas nelygiu kraštu, vožtuvų riebokšliai sumedėję, po vožtuvais priaugę tepalo suodžių, todėl vožtuvai pilnai neužsidarinėjo + radau kur prie variklio kreiva zagluškė tepalą lauk varvino.
 5. Eduardas

  T-150

  Lizdai visi sveiki. Vanduo neprabega, tik labai smulkiais lasiukais sunkiasi. Kelis jau pritryniau, tie dabar vandens nepraleidzia. Isskyrus viena, turbut bus pagrindinis kaltinamasis
 6. Eduardas

  T-150

  Mano patirties stoka - geltoni vožtuvai, tai dirbantys normaliai, juodi - blogai. O šiaip per kolektorių pyliau vandenį, tai tik du vožtuvai nevarvėjo. Teks pritrint šiek tiek, patys vožtuvai nesudilę, tiks tie patys. Prie to paties keičiu grupę, stūmokliai skirtingi sumesti, kai kurių tarpžiedžiai išsiplakę vos ne 1mm. Visa laimė indeklai nauji sudėti. Ant įsiurbimo vožtuvų salnykai dedasi, bet senieji kieti kaip stiklas. Dėl purkštukų nežinau, siurblį tikrino - geras, jei kuris purkštukas pūliuos matysiu viską sudėjęs, juos išimt nesunku. Gaila detalių sekmadienį negaliu gaut..
 7. Eduardas

  T-150

  Bedirbant staiga apsipylė dūmais, atsirado šnypštimas ir pradėjo šaudyt per kaminą. Nuėmus galvas vaizdas toks: Čia pirmas ir ketvirtas cilindrai. Kaip suprantu, bus vožtuvas pasikabinęs ir neužsidaręs? Tokiu atveju užtenka vožtuvą prasukt, kad suodžiai prasivalytų, ar reikia normaliai vežt vožtuvus šlifuot? Tarpinių nepramušė niekur. Variklis iki šio gedimo valgė tepalą 5ltr/100ltr kuro. Laukiu jūsų nuomonių
 8. Eduardas

  MTZ hidraulis

  Ne karvę kainuoja nusipirkt manometrą, pasijungt prie sistemos ir pasitikrint slėgius. Nereiks forume tada burt iš kavos tirščių.
 9. Eduardas

  kokius led zibintus rinktis?

  Pabandžiau ant kombaino LED šviesų užklijuot geltoną-švelniai oranžinę plėvelę iš ebay, nes nuo tos ryškiai baltos šviesos akys pavargsta.. Kairiau su plėvele, dešiniau orginaliai. Pirmas įspūdis geras, matysim kaip darbo metu pasiteisins.
 10. Eduardas

  grudu valomosios

  Sveiki. Ką manot apie tokią valomąją? Lyg dotnuva tokią naudoja, jei neklystu. Kaži kaip susitvarkytų su žoletais ir drėgnais grūdais?
 11. Eduardas

  Ka manot apie Dronningborg 7000H?

  Prisikūliau barkūno, bet dabar žaidžiu su trintuve, lukštenu.. Manau per valomają jei būčiau iš karto paleidęs būtų išlukštenę iš karto, nes kokius nedakultus kviečius ar miežius su akuotias gražiai sutvarko. Tik va tos skardos neturiu, kad tiktų barkūną lukštent. Reiks darytis kitiems metams, tik sakau gal kas nenaudojamą turi
 12. Eduardas

  Ka manot apie Dronningborg 7000H?

  Sveiki, kolegos. Gal kas turit, nenaudojat, ir nežadat naudot D7000 valomosios akliną skardą vietoj sieto? Mielai priglausčiau, jei kam nereikalingas.
 13. Eduardas

  Lėkštiniai skutikai.

  Valytuvai turėtų siekt ašį ir būt platūs, kad siektų volus ir neleistų prisimušt žemėms.
 14. Eduardas

  droninborg

  Spec klijai man jau nelaikė, buvo pats laikiklis išdilęs, tai aš primityviai, apvirinau ir ištekinau naują skylę guoliui
 15. Eduardas

  droninborg

  Gal per stipriai suveržei, obuolys sunkiai sukinėjosi, tai pirštas sau kelią laisviau pasidarė. Dar kai mažai kas turėjo Droniam detalių, aš sudėjau metalinius obuolius iš lytagros, gal claaso, tai laiko dar dabar, tik dirba garsiau šiek tiek, bet kabinoj užsidarius nesigirdi.
 16. Eduardas

  droninborg

  Man jie atsileisdavo ir paskui nutrūkdavo. Tai dėl mušimo sietuose, buvo viena guma išdilusi ir 2nr guolis malėsi vos vos. Susukau varžtus kietesnius, pakeičiau gumas, sutvarkiau guolius ir laiko.
 17. Eduardas

  droninborg

  Mano Perkins, bet manau ir Valmet tokį turės. Taip, ant tos, kur rankinė. Vienu varžtu viršui atsisuka dangtelis
 18. Eduardas

  droninborg

  Kuro filtrai tikrint. Aš tik šiemet atradau, kad ant pirminės pompos yra stambaus valymo sietelis, kuris buvo aklinai užlipęs...
 19. Eduardas

  Diskinis skutiklis Staltech

  Tai jei nori ir turi už ką, tai pirk tą 3.5m, po lėkštę iš šonų numesi ir tampysi su silpnesniu. Kai rudenį buvo šlapia, aš savam 4m skutikui po lėkštę su koja po vieną iš visų pusių nuėmiau, kad traktorius šlapioj žemėj lengviau tvarkytųsi.
 20. Eduardas

  droninborg

  Nusuki sparnuotę (6 varžteliai), paskui centrinį varžtą ir škyvas tavo. Tada matysi kame bėda. Radiatoriaus judint nereikia, škyvas špižinis, gal atitrūko kur.
 21. Eduardas

  kombainu reguliavimai

  Apsukų daugiau. Pas mane max 1450 įsuka, tai leidžiu 1350. Dabar apie pobūgnį: Jei būgnas neturi ką veikt (per didelis tarpas, mažai srauto), tai laužo šiaudus. Jei būgnui per sunku (per mažas tarpas, per didelis srautas - tavo atvejis), tai būgnas priplėšo varpų. Nebijok eksperimentuot, atleisk tarpą, kad pirma normaliai iškultų, o sietus jau paskui, dėl mažesnių šiukšlių atskirai reguliuoji.
 22. Eduardas

  Kiek ir kur gali kainuoti ta pati detalė

  Dar Krumplitas Vilniuj gamina. Padaro stipriau nei "originalas"
 23. Eduardas

  droninborg

  As starteri savo perkinso perrinkau ir sutepiau gal pries kokius 8 metus, tai po siandienai kaip bitute. Ten tokia kempine dedasi, kaip alsiuoklis, kad purvo nepatektu, svarbu kad gera butu.
 24. Eduardas

  droninborg

  O dalgė lengvai stumdosi? gal kur užkepę, kad lūžinėja?
 25. Eduardas

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  O pas mane šuliny šiandien vanduo baigėsi...
×