Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  699
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Visas nario Eduardas paskelbtas turinys

 1. Eduardas

  T-150

  Visada taip, kol pravažiuoji kelis km, padangos užsistovi. Padangas kombainui pirkau pigesnes, tai ir su tom taip pat.
 2. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Skydelio tamsumo reguliatorius yra paprastas rezistorius. Jei išsidevėjo gali mirguot. Pabandykit pasikeist
 3. Eduardas

  T-150

  Kartais kyla mintis pafilmuot daugiau ką remontuoju ar gaminu, bet realiai kas drįsta pats remontuotis, jau turi šiokį tokį supratimą ar bent moka pasiieškoti info. O youtubėj rusiškai info tikrai yra daug, tai pats išsamiau filmuočiau nebent tik dėl lietuvių kalbos, bet dabar to poreikio nematau. Gal kada, kai jau pats jaunesnius vadinsiu jaunimu, o ne vaikais, kada bus mažiau mokančių rusų
 4. Eduardas

  T-150

  Stūmoklio piršto įvorę švaistiklyje reikia reibuot naują įpresavus, nes žalvarinė ir ten reikia precizinio tikslumo. O vožtuvo įvorė storasienė ir metalinė (špižinė?), ją įpresavus nieko panašaus neatsitinka, nes ir taip ji turi ~100 mikronų laisvumo tarp vožtuvo, tepalui patekti. Esmė tame, kad naujos darytos belekaip, be centro ir dar įstrižai. Naujų važiuojant indikatorių turiu, kreivų nepirksiu.
 5. Eduardas

  T-150

  Augustinai, manau nelabai supratai ką aš rašiau.. Bet tiek tos. Mano pastebėjimas/patarimas visiems būtų (ką daug kas jau manau ir taip žino) - pirkdami detales prieš jas naudojant visada pirmiau atidžiai patikrinkit ką nusipirkot, nes pastaruoju metu labai dažnai pasitaiko brokuota produkcija.
 6. Eduardas

  T-150

  Mhm, jei kiekvieną kartą taip priženijus per 0.1 - 0.25mm į šoną, tai po kelių remontų reiks visa galva keist arba rimtai restauruot, t.y. daryt naujas įvores vožtuvų lizdams.. Su normaliom dalim nureiberiuoji max 0.05mm į šoną, kam daryt nesąmones. Užprašiau kito pardavėjo, kad atvežtų dalių, jei ir ten bus taip, imsiu DTuko kreipiančiąsias, jų vidus 11mm, ir vešiu patikimam tekintojui, kad padarytų tiesiai.
 7. Eduardas

  T-150

  Apsidirbus kitus darbus grįžau prie variklio remonto. Įsigijau frezą vožtuvų lizdams reiberiuoti, supresavau naujas vožtuvų kreipiančiąsias. Pažymėjau lizdus markeriu ir pabandžiau brūkštelt reiberiu, žiūriu, kažkas ne taip, netikiu, kad tiek galėtų būt išdilę. Ištraukiau atgal naujas kreipiančiąsias ir štai ką radau...
 8. Eduardas

  MTZ80 ausinimo sistema

  Man buvo panasiai, matesi lyg burbuliuoja, buvau net galva emes, galvojau kompresija varo, bet buvo po ismetimo kolektorium tarpine blogai iskirpta ir pro uzsalimo dangteli vare dumus i vandeni.
 9. Eduardas

  MTZ variklio remontas

  Musu mtz su tokiu "skilusiu" stumokliu jau virs 2000mth dirba gal kai darysiu kapitalini ir desiu turbina tada pakeisiu.
 10. Eduardas

  T-150

  Ant išmetimo vožtuvų dėl dujų slėgio ir taip mažai tepalo patenka, uždėjus gumeles bus sausa labai ir dils dar greičiau
 11. Eduardas

  T-150

  Mano variklis Jamz, tai buvo tepaliniai žiedai ir vožtuvų kreipiančiosios sudilę bei gumelės ant jų sukietėję. Daug tepalo per vožtuvus patenka. Jei darbas laukia, galima laikinai vien vožtuvų gumeles pakeist galvų nenuėmus. Atsuki stūmoklį viršun, kad vožtuvas neįkristų ir taip pakeiti po vieną. Dedasi tik ant įsiurbimo vožtuvų. Nežinau ar tai tinka orginaliam motorui
 12. Eduardas

  kieto kuro katilo pasirinkimas

 13. Eduardas

  kieto kuro katilo pasirinkimas

  paprastas siurblys (ar dar geriau kur su vandeniu valomas) + sandarus kibiras su vandeniu. Šlanga į kibiro dugną, šlanga iš kibiro viršaus ir pelenai lieka vandeny
 14. Eduardas

  I ka atkreipti demesi perkant KEMPA.

  Vienas is minusu kad jasic telpa tik 5kg vielos, karta niekur negaves 5kg nusipirkau 15kg. Kadangi mazai tampau ta jasica, tai pasidariau laikiklį ant kempo viršaus.
 15. Eduardas

  T-150

  Prabanga remonta daryt kai reikia dirbt, laiku atlikti z.u. darbai daugiau pelno atnesa nei tas tepalas kainuoja. pyliau m10g2k, dabar naujai grupei pilsiu 10w40 pusiau sintetini.
 16. Eduardas

  T-150

  Man pati pirma tokia mintis kilus buvo kad gal oro filtrą sutraukė, ar ką, nes dieną dulkančią durpę lėkščiavau, bet oro filtas grazus, tik neseniai keistas
 17. Eduardas

  T-150

  Kurėsi vos pasukus. Pavaryti žiedai, stūmokliai kai kurie išmaltais tarpžiedžiais, poros gilzių paviršius korėtas nuo rudžių, vienas vožtuvas nelygiu kraštu, vožtuvų riebokšliai sumedėję, po vožtuvais priaugę tepalo suodžių, todėl vožtuvai pilnai neužsidarinėjo + radau kur prie variklio kreiva zagluškė tepalą lauk varvino.
 18. Eduardas

  T-150

  Lizdai visi sveiki. Vanduo neprabega, tik labai smulkiais lasiukais sunkiasi. Kelis jau pritryniau, tie dabar vandens nepraleidzia. Isskyrus viena, turbut bus pagrindinis kaltinamasis
 19. Eduardas

  T-150

  Mano patirties stoka - geltoni vožtuvai, tai dirbantys normaliai, juodi - blogai. O šiaip per kolektorių pyliau vandenį, tai tik du vožtuvai nevarvėjo. Teks pritrint šiek tiek, patys vožtuvai nesudilę, tiks tie patys. Prie to paties keičiu grupę, stūmokliai skirtingi sumesti, kai kurių tarpžiedžiai išsiplakę vos ne 1mm. Visa laimė indeklai nauji sudėti. Ant įsiurbimo vožtuvų salnykai dedasi, bet senieji kieti kaip stiklas. Dėl purkštukų nežinau, siurblį tikrino - geras, jei kuris purkštukas pūliuos matysiu viską sudėjęs, juos išimt nesunku. Gaila detalių sekmadienį negaliu gaut..
 20. Eduardas

  T-150

  Bedirbant staiga apsipylė dūmais, atsirado šnypštimas ir pradėjo šaudyt per kaminą. Nuėmus galvas vaizdas toks: Čia pirmas ir ketvirtas cilindrai. Kaip suprantu, bus vožtuvas pasikabinęs ir neužsidaręs? Tokiu atveju užtenka vožtuvą prasukt, kad suodžiai prasivalytų, ar reikia normaliai vežt vožtuvus šlifuot? Tarpinių nepramušė niekur. Variklis iki šio gedimo valgė tepalą 5ltr/100ltr kuro. Laukiu jūsų nuomonių
 21. Eduardas

  MTZ hidraulis

  Ne karvę kainuoja nusipirkt manometrą, pasijungt prie sistemos ir pasitikrint slėgius. Nereiks forume tada burt iš kavos tirščių.
 22. Eduardas

  kokius led zibintus rinktis?

  Pabandžiau ant kombaino LED šviesų užklijuot geltoną-švelniai oranžinę plėvelę iš ebay, nes nuo tos ryškiai baltos šviesos akys pavargsta.. Kairiau su plėvele, dešiniau orginaliai. Pirmas įspūdis geras, matysim kaip darbo metu pasiteisins.
 23. Eduardas

  grudu valomosios

  Sveiki. Ką manot apie tokią valomąją? Lyg dotnuva tokią naudoja, jei neklystu. Kaži kaip susitvarkytų su žoletais ir drėgnais grūdais?
 24. Eduardas

  Ka manot apie Dronningborg 7000H?

  Prisikūliau barkūno, bet dabar žaidžiu su trintuve, lukštenu.. Manau per valomają jei būčiau iš karto paleidęs būtų išlukštenę iš karto, nes kokius nedakultus kviečius ar miežius su akuotias gražiai sutvarko. Tik va tos skardos neturiu, kad tiktų barkūną lukštent. Reiks darytis kitiems metams, tik sakau gal kas nenaudojamą turi
 25. Eduardas

  Ka manot apie Dronningborg 7000H?

  Sveiki, kolegos. Gal kas turit, nenaudojat, ir nežadat naudot D7000 valomosios akliną skardą vietoj sieto? Mielai priglausčiau, jei kam nereikalingas.
×