Jump to content

Eduardas

Nariai
 • Pranešimai

  797
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Visas nario Eduardas paskelbtas turinys

 1. Eduardas

  irankiai

  Pažįstamas prekiauja stebėjimo kamerom, tai dabar naujos turi lazerinius infroraudonųjų ledus, mačiau kaip naktį, už kelių šimtų metrų esantį namą optika pritraukia, gali laisvai matyt į kurią pusę ketė žiūri. Kažin ar ko nors tokio sukombinuot neišeitų.
 2. Eduardas

  irankiai

  Na jei paprastam pažiūrėjimui, manau užtektų tos kur prie išmaniojo jungiasi. Ypač jei banda, tai ir iš toliau matysi kur vaikšto raudonas plėmas. Aišku reiktų pasibandyt pradžioj, ar už kilometro matysi. Aš turiu seek thermal XR, tai jei lauke ne per karšta, gyvūnai matosi gerai. Mokėjau 200e. Jei toks nematys, tai tada tik medžiokliniai lieka.
 3. Eduardas

  irankiai

  Kad baisiai galingo reiks, o ir akumo mašininio kaži ar tampysi. Geriau infroraudonuju kamera nusipirkt
 4. Na jei tampai vien priekabas šimtais km, tai kam tau tas hidraulis.
 5. Nežinau, reik brėžinius žiūrėt, kaip ten ardosi. Tik dabar negaliu. Gal pats internete gali rast.
 6. Jei nieko neišeis, tepalą išleisk ir nuo siurblio nuėmęs tepalo alkūnę pažiūrėk ar sukas su starteriu truputį suktelėjus. Jei dantys būtų nugriaužti, manau išgirstum. Gal ta siurblio įjungimo svirtelė visai parėjo ir dantračių nesujungia, jei sakei išmetinėjo. Kai atjungi ir įjungi užkurtam, turi sudžergžt.
 7. Jie abu toj pačioj pusėj, viens viršuj, kits apačioj. Bandyk dar kartą, būna atgal sudėjus vėl šiukšlę pagauna.
 8. Kurį vožtuvą išsukai? Apsauginį, kur ant sriegio reguliuojas, ar pagrindinį, kur dviem varžtukais prisukta?
 9. Taip, garantija baigta, siūlo pirkt naują. Dar kelis programuotojus apskambinsiu, gal galima ką suburt. Maždaug žinau kuriam kampe gedimas, bet mano per maža patirtis su CAN bus protokolu..
 10. Sulky dx30+ 2017 m. kai paleidinėjo, kompo pultelis kažko pūliavo, pakeitė nauju (jau kilo įtarimas), nuo to išbarstyta viso 29t ir pultelis vėl užlinko. Pultelis sandarus, viduje nei dulkių nei drėgmės, tik nedidelė schemutė su paprastu mikroprocesorium. Pultelio kaina - 620eur+pvm...
 11. Kai gavom naują mtz, atėjęs kaimynas sakė "kiek rasi varžtų - daveržk". Taip ir dariau, tik naujam į vidų neįlysi paveržt, todėl tie ir atsileido..
 12. Pas mus irgi ten varyt pradėjo, tai laukia skyrimas. Pagal knygą ta lenta prisukta varžtais nuo sankabos pusės ir už jos tarp bloko turi būt tarpinė per visą plotį.
 13. Eduardas

  droninborg

  O koks tarpas mentelių ir sieto? Su sausais bet koks gerai veikia, bet jei pasidarai(atrestauruoji), kad tarpas apačioj būtų 5-7mm, tai ir žalios masės kiek gavęs neužsikiša. Pačios valomosios plokštės naujos daug kainuoja, tai nieks nekeičia, o tik valomają išmeta. Aš privirinu kieto metalo, tai laiko 2-3 sezonus ir valo gerai.
 14. Eduardas

  droninborg

  Arba susitvarkyti, kad tinkamai veiktų..
 15. Todėl ir galvoju kad reik imt 30-40 ag galingesnį, nei reikia turimiems padargams, nes plėšant greit byra..
 16. O JD kokia dėžė, jei irgi pilna powershift tokios galios?
 17. Teko remontuot? Po kiek mth maždaug pareina? Ir kiek laiko po remonto? Viena ausim girdėjau, kad 7k dėžei užteko..
 18. Visko gali būt, bet kad viskas vienu metu pabirtų tai reik mokėt išsirinkt tokį mirštantį
 19. Per kiek laiko susidariau nuomonę, kad turint 30k ir norint 200+Ag reik pirkt už 20k, o likusius pasilikt džės kap. remontui
 20. Jei pakabinamą tai gal 4m. Volas žiedinis arba vamzdinis, priklauso ką darysi po lėkščiavimo.
 21. Prikabinamą ar pakabinamą? Koks volas pageidaujamas? Kokios žemės? Daug faktorių tai lemia.
 22. Eduardas

  T-150

  Tai dėl to neabejoju. Viskas ką galiu padaryt, tai dėt plonesnes varines tarpines, arba 1mm nutekint forsunkės dangtelį. Bet gal to visai nereikia, tiesiog reikia sužinot kaip gamintojo numatyta.
×
×
 • Create New...