Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas 2014-2020 m.


MTZokas

Recommended Posts

 Jei jau kartą deklaravai nesvarbu ką į jaunojo paramą negali pretenduot.

Ta suprantu, bet jei anksčiau kitas žmogus deklaravo 5DG ar kitais žolytės kodais, aš nupirkau iš jo sklypus (kaip šiandien žemėtvarkoje man pasakė), aš negaliu išarti žemės, o jei negaliu išarti, vadinasi negaliu ir į paramą eiti, kadangi ten įsipareigosiu arti. Nesuprantu ar čia jos nušneka ar čia kaip....Manau čia daugelis turi sklypus, kurie kažkada buvo deklaruoti žolytės kodais.

Juk nupirkti visada dirbamą lauką ypač sudėtinga, niekas jo ir neparduos. Lakstom, aiškinamės šitą klausymą, bet norėtųsi ir Jūsų nuomonės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ta suprantu, bet jei anksčiau kitas žmogus deklaravo 5DG ar kitais žolytės kodais, aš nupirkau iš jo sklypus (kaip šiandien žemėtvarkoje man pasakė), aš negaliu išarti žemės, o jei negaliu išarti, vadinasi negaliu ir į paramą eiti, kadangi ten įsipareigosiu arti. Nesuprantu ar čia jos nušneka ar čia kaip....Manau čia daugelis turi sklypus, kurie kažkada buvo deklaruoti žolytės kodais.

Juk nupirkti visada dirbamą lauką ypač sudėtinga, niekas jo ir neparduos. Lakstom, aiškinamės šitą klausymą, bet norėtųsi ir Jūsų nuomonės

Bandysiu nesikeikti, bet rimtai ta jum sake zemetvarkoje? Jie nesugeba pagal taisykles isaiskinti, kaip nusipirkti zemes, o dar pradeda aiskinti apie deklaravimo subtilybes. Dar reikejo pasiklausti apie zalinima...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone kazkokia savininkas keiciasi tai ir reikalavimai turi nebegalioti nes sklypas patenka jau i kita valda.

Aš ir taip įsivaizdavau ir ramus buvau, bet sumaišė žemėtvarką man čia viską.

Išiuntčiau ZUM, NMA užklausymus, ryt į Panevėžį ministrė atvažiuoja, lėksims - aiškinsimės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kur galeciau rasti info apie siu metu jaunuju ukininku isikurimo programa,salygas, ysipareigojimus ir pan.ar gal kas nors trumpai galetu papasakoti turim 14h zemes nuosavos dabar ant mamos vardo bet perrasytu laikom avis ir 6 karves noretumem zetoriu pirkti bet ydomu kaip ten kokia daly kompensuotu ir pan parasykite kas galite

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kur galeciau rasti info apie siu metu jaunuju ukininku isikurimo programa,salygas, ysipareigojimus ir pan.ar gal kas nors trumpai galetu papasakoti turim 14h zemes nuosavos dabar ant mamos vardo bet perrasytu laikom avis ir 6 karves noretumem zetoriu pirkti bet ydomu kaip ten kokia daly kompensuotu ir pan parasykite kas galite

Pasiskaitinet sia tema atidziai reiketu. Tiksliu taisykliu dar nera, bet turi greit pasirodyt nes jau uz menesio rinkt paraiskas prades. ar esat deklarave paselius savo vardu? jei taip- liudnos zinios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ausra perskaityk bent 4 ar 5 šios temos lapus atgal ir daug klausimų atkris, apie balus taip pat.

 

Caupas  - atsėt reikės tik DAUGIAMETES pievas kurios buvo kodu DG deklaruotos, o pievos ir ganyklos kur DP kodu tai jos i skaičiavimą neįeina.

Ir nesvarbu ar tu pirmas išarsi ar paskutinis, skaičiuos visos Lietuvos mastu tik tas DG kodu pievas ir kai ju sumažės 5% nuo bendro ploto pagal 2005 metus (jei neklystu kaip stojom į ES) tada ir visiems proporcingai reikės vėl atsėt jas. Ir nesvarbu kad ta pieva buvo kito vardu, bet dabar dirbi tu tai tau ir reiks atstatyt. Todėl aš visiems ir patardavau kad reikia deklaruoti ne daugiametes pievas, o pievas ir ganyklas iki 5 metų - su jom gali daryt ką nori.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdejau ,kad JU nebereikia turet nuosavos zemes.

Taip, esate teisus, JU programa nebus prirista prie zemes kiekio, tik nuo 5ha bus daugiau balu.

O kokia situacija įsikūriant kaip ūkininkui? Ar nebuvo pakeista, jog minimalus žemės kiekis turi būti 5ha, kai seniau būdavo 1ha ar kažkas panašaus? Mane taip informavo Kaune...

Ukiui ikurti uztenka ir 0,5 ha, bet tikrai ne 5 ha.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...