Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

On 2021-12-05 at 16:13, agronoms pranešimas:

Šiaip beveik viskas tiesa,tik trijų manau tikrai nereikia.O šiaip žemės ūkio veikla,kaip sakė kolega Voras,pokeris.Gali laimėti padaręs vieną tręšimą tinkamu laiku,gali daug ir prarasti,jei gamta sudurniuos.Bet ..tai pokeris ir šuniška nuojauta...

Na dalinti į 3 aš norėčiau, nes pirmąjį tręšimą atlieku anksti kol dar pašąla. Nes kitu atveju reikėtų labai ilgai laukti kol išdžius dirvos (vakarinėje pusėje kritulių dažniausiai netrūksta) ir arba vėluočiau arba viską tektų suversti per 1 kartą. Nes aš ne iš tų kurie maknoja po laukus iki ašių su barstytuvais ne prie širdies tokia veikla. :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu šalininkas vieno stipraus tręšimo, tačiau teko padiskutuoti su vienu protingu žmogumi kuris išmušo mane iš vėžių totaliai.

Sako tręšk salietra  .....

Negaliu rašyti kada, pats dar nebandžiau. O jei tai tiesa? Nutylėsiu, tokiais metais kai šitiek kainuoja N negalima žmonėm padėti taupyti. :icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , voras pranešimas:

Esu šalininkas vieno stipraus tręšimo, tačiau teko padiskutuoti su vienu protingu žmogumi kuris išmušo mane iš vėžių totaliai.

Sako tręšk salietra  .....

Negaliu rašyti kada, pats dar nebandžiau. O jei tai tiesa? Nutylėsiu, tokiais metais kai šitiek kainuoja N negalima žmonėm padėti taupyti. :icon-smile:

Protingi zmones apip…st    moka, kvailesni tokiu sugebejimu neturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, voras pranešimas:

Esu šalininkas vieno stipraus tręšimo, tačiau teko padiskutuoti su vienu protingu žmogumi kuris išmušo mane iš vėžių totaliai.

Sako tręšk salietra  .....

Negaliu rašyti kada, pats dar nebandžiau. O jei tai tiesa? Nutylėsiu, tokiais metais kai šitiek kainuoja N negalima žmonėm padėti taupyti. :icon-smile:

O tai tipo ant įšalusios ar sniego neesi tresias? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vistiek reikes dalint ta azoto norma, taip nebus kad pradesi trest nuo veliavinio. pradzioje nieko nedavus varpa islys 5-6 segmentu ir nepritemsi paskui per grudo mase iki derliaus normalaus. As pats tiesiog mazinsiu porcijas, o tresiu kaip visada tris kart. Beje daug kas nuo veisles priklauso, skagenas ir anksti viska gaves klase tures, o pvz etanai nesudavus ant veliavos gali ir 2kl ant ribos but

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, gediminaske pranešimas:

Na bet labai suvelinus trešimą azotu, pats žinai kokio dydžio derlius būna.... Bet šiaip įdomi teorija tavo užsiminta... 

Pažystamui buvo pardave barstytuva nes ten nebekažkas likę ir laukė naujos ir taip užvėlavo kad pirmajy trešimą darė gegužės pradžioje tiek rapsas tiek kviečiams. Ir kiek pamenu kviečių derlius nesiskyrė nuo kaimyniniu laukų 8+t ėjo. Tai vat ir galvoji kada pavasari tikslinga atiduoti azotą o gal kaip tik pasitrešk per balandžio mėn nelabai svarbu kada ir tu visntiek i minusa neisi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, ignas.d pranešimas:

vistiek reikes dalint ta azoto norma, taip nebus kad pradesi trest nuo veliavinio. pradzioje nieko nedavus varpa islys 5-6 segmentu ir nepritemsi paskui per grudo mase iki derliaus normalaus. As pats tiesiog mazinsiu porcijas, o tresiu kaip visada tris kart. Beje daug kas nuo veisles priklauso, skagenas ir anksti viska gaves klase tures, o pvz etanai nesudavus ant veliavos gali ir 2kl ant ribos but

Šiemet etana E 1 2kl. Daugiausiai 1. Ant vėliavos nededam papildomai, klasiu nesivaikom.kad pasigirt prieš kaimyna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Vilius pranešimas:

Pažystamui buvo pardave barstytuva nes ten nebekažkas likę ir laukė naujos ir taip užvėlavo kad pirmajy trešimą darė gegužės pradžioje tiek rapsas tiek kviečiams. Ir kiek pamenu kviečių derlius nesiskyrė nuo kaimyniniu laukų 8+t ėjo. Tai vat ir galvoji kada pavasari tikslinga atiduoti azotą o gal kaip tik pasitrešk per balandžio mėn nelabai svarbu kada ir tu visntiek i minusa neisi

Nu tai nuspręsta. Reik pasilikt kažkiek bandymam ir tręšti suvėlinus, ir taip pora metų. Matysim kas su kuo valgoma.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-12-08 at 19:42, voras pranešimas:

Esu šalininkas vieno stipraus tręšimo, tačiau teko padiskutuoti su vienu protingu žmogumi kuris išmušo mane iš vėžių totaliai.

Sako tręšk salietra  .....

Negaliu rašyti kada, pats dar nebandžiau. O jei tai tiesa? Nutylėsiu, tokiais metais kai šitiek kainuoja N negalima žmonėm padėti taupyti. :icon-smile:

Pas ji kitoks principas (zinom pas ka) , yra teorija apie visai kyta pasauli . Jis teisus , galima ir dar drastiskiau bet cia jau asmeniskai.:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...