Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Robertas08 pranešimas:

Vycka, ar nagų nenusigrauši jei bus kviečiai virš 300,o tu tik tiek pasitręši?

Yra kaip yra salietra ėmiau po 722 su atidėjimu kaip kviečiai buvo 230 karo nebuvo tada buvo kita matematika bet dar ir dasipirkt staigiai  nėra o kol bus kaina kaip ant mielių kyla ateitis grudu kainos neaiski

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 17 valandų, Witalikas pranešimas:

Sniegas dzin, dar geriau jis. 
Manau pagrindas, kad isalo nebutu. 

Sniegas esmine dedamoji jei zeme nesulaiko trasu . Laikas parenkamas pagal tai kiek azoto turima dirvoje po ziemos , koks dievos trasu sulaikomumas , ar prasidejusi augalu vegetacija , kokia forma naudojamos trasos ir per kiek laiko jos tampa prieinamos augalui , oru prognoze , ko norima pelno at kad laukai butu grazus  . Viska ivertinus trasu efektivuma galma padidinti iki 20%. Naudoju KAS tai apie tresimus net negalvoju artiniausias 2-3sav . Npk naudojima anktiva pavasari netelpa i agronomines logikos remus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , vrimvydas pranešimas:

Kokia nauda dave sulfatas , kokio derliaus tikiesi , pokiek zadi duoti antra trecia ir ketvirta tresima .

pagal visas teorijas sulfatas padeda geriau azota isisavinti ir dar papildomai tarp sulfato yra azoto, derliu as dideliu nesivaikau 6t uztenka, pernai su isvardintu kiekiu salietros ir sulfato 6.5t/ha isejo ir visa azota per viena karta atidaviau. P.S siemet sulfato nebersiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Vilius pranešimas:

Ar efektyvu azota skaidyt i 3-4 trešimus? 

Su KAS manau (čia tik mano nepagrįsta nuomone) super variantas būtų padalinus į 4 ar 5 kartus... Tik tiek kad vežu minimas gaunasi stipresnis (kas tavo ir mano technologijoj nebėra labai priimtinas dalykas) ir kuro deginimas bei laiko gaišimas... Bet jei pasiekiamas geresnis rezultatas su beveik tom pačiom išlaidoms, kodėl gi ne.... Aš už

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...