Jump to content

Kaip tręšti žieminius kviečius


Svečias

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, JCB pranešimas:

Tai tegul veda mechanizmus, tavęs gi neliečia. Ar dėl kaimyno pergyni??

Liečia, ir kitus paliečia. Taip iškreipiamos konkurencinės sąlygos... Ir verslas gaunasi ne visai legalus, nes kažkas daro tai kas draudžiama... galima palyginti su mokesčių slėpimu arba nelegaliu darbu (pvz. statybos sekt.).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, darius5 pranešimas:

kas taip? skaiciuojam 25 vm azoto, 15 kalio, 10 fosforo, vienai tonai isnesamo grudu kiekio. ka dar neaisku, juk tiek prirasyta. geresnese dirvose kulsi daugiau tiek inesdamas, prastesnese- kaip dievas duos :D

 

prastesnėse dalyba iš dviejų derliaus atžvilgiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , AGROMAN pranešimas:

Liečia, ir kitus paliečia. Taip iškreipiamos konkurencinės sąlygos... Ir verslas gaunasi ne visai legalus, nes kažkas daro tai kas draudžiama... galima palyginti su mokesčių slėpimu arba nelegaliu darbu (pvz. statybos sekt.).

Nesuprantu tavęs...:confusion-scratchheadyellow: tai jeigu tave liečia, reiškia esi lygiai toks pats žulikas, kaip ir tas kurį išvadinai tokiu. O kaip ir minėjo, trąšų kainos tuoj išmokys tilpt į tas normas, man ir be to užteko suprasti darant bandymus, kad aukščiau bambos neiššoksi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , JCB pranešimas:

Nesuprantu tavęs...:confusion-scratchheadyellow: tai jeigu tave liečia, reiškia esi lygiai toks pats žulikas, kaip ir tas kurį išvadinai tokiu. O kaip ir minėjo, trąšų kainos tuoj išmokys tilpt į tas normas, man ir be to užteko suprasti darant bandymus, kad aukščiau bambos neiššoksi. 

Paaiškinu: per žulikus visiems gyvenimas apkarsta...

Aš orientuojuosi į 150 kg v.m. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , JCB pranešimas:

Nesuprantu tavęs...:confusion-scratchheadyellow: tai jeigu tave liečia, reiškia esi lygiai toks pats žulikas, kaip ir tas kurį išvadinai tokiu. O kaip ir minėjo, trąšų kainos tuoj išmokys tilpt į tas normas, man ir be to užteko suprasti darant bandymus, kad aukščiau bambos neiššoksi. 

Nesupratai minties. Jei tarkim visi laikytųsi to standarto,tai būtų gal mažiau grūdų,ko pasekoje gal būtų jie brangesni. Aš bent jau taip suprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Robertas08 pranešimas:

Nesupratai minties. Jei tarkim visi laikytųsi to standarto,tai būtų gal mažiau grūdų,ko pasekoje gal būtų jie brangesni. Aš bent jau taip suprantu.

Blogai supratai. LT kainos ne nuo musu priklauso. Ar daugiau kulsim ar maziau. 
Kanada ir Kazachstanas. Nepjaus gerai, tai ir kaina pas mus gera buna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Auguliss pranešimas:

duodu 120-130vm sudejus ir npk trasas kulu 6-6.5t ir man uztenka

Kai per vieną dieną apsisėji visus kviečius, tai yra realus rezultatas, ir objektyvus jei viską padarai tvarkingai ir turi daugiametę patirtį. Bent jau manęs tikrai nenustebinai su tokiais rezultatais...gaila, bet aš sėju ne vieną dieną kviečius, ir tuo nesu patenkintas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Andriusfeat pranešimas:

Kai per vieną dieną apsisėji visus kviečius, tai yra realus rezultatas, ir objektyvus jei viską padarai tvarkingai ir turi daugiametę patirtį. Bent jau manęs tikrai nenustebinai su tokiais rezultatais...gaila, bet aš sėju ne vieną dieną kviečius, ir tuo nesu patenkintas...

Gal visa mėnesi nesėji. Manau per savaite viska pasisėji tai i optimalius kviečiam terminus telpi tik nebeaišku prie tokių kataklizmu kokie yra optimalūs terminai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, JCB pranešimas:

Ir čia turbūt 35balas ir 6t vidurkis?? Jei taip, einam pas tave mokytis ūkininkaut.

plius minus 50 balu mano zemes 

 

prieš valandą, Andriusfeat pranešimas:

Kai per vieną dieną apsisėji visus kviečius, tai yra realus rezultatas, ir objektyvus jei viską padarai tvarkingai ir turi daugiametę patirtį. Bent jau manęs tikrai nenustebinai su tokiais rezultatais...gaila, bet aš sėju ne vieną dieną kviečius, ir tuo nesu patenkintas...

pats kaip ukininkas siemet antra sezona pabaigiau, bet visalaik atiduodu pavasari visa azota vienu kartu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Rapsui sutinku. Bet kviečiam per daug pirmu zahodu o ir tas 200vm  ne visados duos 9t derliaus gali blogais metais tas pačias 6kult

Tai ir rapso gali 1t kulti vietoi 4t/ha. Viskas nuo gamtos priklauso. 
O tresimai aklai nedaromi pas mane. Potencijalas yra ir gauna. Nera ir negauna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Tai ir rapso gali 1t kulti vietoi 4t/ha. Viskas nuo gamtos priklauso. 
O tresimai aklai nedaromi pas mane. Potencijalas yra ir gauna. Nera ir negauna

Šiemet vienam rapso lauke mačiau potencialą didžiausią lyginant su kitais bet tam laukui papildomai azoto nebedaviau  ir gavo mažesnę dozę ekspermento dėlei ir vis tiek mažiau treštas davė +-500-600kg didesnį derlių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...