Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

Prieš 19 valandų, WYCKA/ pranešimas:

Kurem kraste cia cirkas paliko ta klauna :doh:

Greičiausiai ne klaunas ,o kontaktus renkantis.Rašo sumą iš lubų kad paskambintų net tie kas turi ilgalaikias .... Arba nekilnojamojo turto makleris kad turėtų ūkininkui parodyti kokia dabar" rinkos kaina".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , PArty pranešimas:

Greičiausiai ne klaunas ,o kontaktus renkantis.Rašo sumą iš lubų kad paskambintų net tie kas turi ilgalaikias .... Arba nekilnojamojo turto makleris kad turėtų ūkininkui parodyti kokia dabar" rinkos kaina".

Bet per tokius skelbimus kiek buna vargo kol zemes savininkas ateina i prota prisiskaito poto riecia kad jam po tiek mokek

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, Juodas pranešimas:

https://www.nma.lt/index.php/naujienos/ismoku-dydziai-vienoje-vietoje/19537

pagrindine+pirmieji+zalinimas+didelio nepalankumo vietoves.

Na cia kad tiek gaut kaimynui neiseis atiduot sienaut nes noredamas gaut nepalankias turi turėt atitinkama kieki gyvuliuuu.l realiai nieko neveikdamas max 190-200 EUR UZ HA.  Kai metai geri kaimynai uz dyka irgi nesienauja. Tad dar realiau 150-160 nes sienautoja reikia samdyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 3 minutes , Robertas08 pranešimas:

Po 220 ir aš nusiteikęs mokėt jei laukas netoli nuo ūkio ,normali žemė ir netrikampis. 

Pasvajojai ir gana nekelk kainos poto prisiskaito savininkai reke pilna gerkle kad kaina toke girdejo bent pas mane aplinkuij pestynes juodos apie didesny plota issinuomot tik sapnuos ziurai kad tik pacio kas nepajimtu nes aina naglai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Pasvajojai ir gana nekelk kainos poto prisiskaito savininkai reke pilna gerkle kad kaina toke girdejo bent pas mane aplinkuij pestynes juodos apie didesny plota issinuomot tik sapnuos ziurai kad tik pacio kas nepajimtu nes aina naglai

Po 200 visi moka pas mus,žemės geros,esu išsimaldaves du laukus po 12ha kitam rudeniui jei niekas nepakels po 220. , nes dabar gauna po 200. Cia konkurencija ir man nėra daug prie išmokų po 40 eurų dadėt. O jūs nemokėkit,nekelkit,likit vietoj ir tikėkitės kad kas iš draugiškumo pasiūlys žemės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Robertas08 pranešimas:

....Cia konkurencija ir man nėra daug prie išmokų po 40 eurų dadėt. O jūs nemokėkit,nekelkit,likit vietoj ir tikėkitės kad kas iš draugiškumo pasiūlys žemės :)

... na Tamsta ūkinyks , matyt sugabus , ir gali sau leist dar ne tokių "fintų" :eusa-think: , a daugumoj tai 'vargo pi....ukliai' (atleisk , man Viešpatėliau :eusa-shifty:)   . Patys vargst ir kitus vargin , varytų į norvegus silkių skust geriau , po kojom nesipainioję .:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , wydas63 pranešimas:

... na Tamsta ūkinyks , matyt sugabus , ir gali sau leist dar ne tokių "fintų" :eusa-think: , a daugumoj tai 'vargo pi....ukliai' (atleisk , man Viešpatėliau :eusa-shifty:)   . Patys vargst ir kitus vargin , varytų į norvegus silkių skust geriau , po kojom nesipainioję .:D

Taip taip,visi vargsta,į minusą dirba ir dreba kad žemės savininkas nepaprašytų daugiau eurų nes ir taip minusas :)  Tiem kam brangios nuomos,pagalvokit,ką veiktumėt be tų žemių kurias dabar nuomuojat :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Robertas08 pranešimas:

Taip taip,visi vargsta,į minusą dirba ir dreba kad žemės savininkas nepaprašytų daugiau eurų nes ir taip minusas :)  Tiem kam brangios nuomos,pagalvokit,ką veiktumėt be tų žemių kurias dabar nuomuojat :)

Pats jaučiasi esi taip pat žemiu savininkas, ir bandai čia savo žemėm kaina pasikelti, nes tik visiškas debi..s gali tokias nesamones rašinėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, wydas63 pranešimas:

Robertas , teisingom kryptim mąstai ... , tad greit sulauksi milžiniško palaikymo iš 'ceho kolegų'  :D  :D

Oo kas belieka,tėtis ne mano mastymu mastė,todėl dabar aš  turiu atsikovot ką dirbt... :) o palaikymo tai bus neabejoju,laukiu laukiu.... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , viktorass pranešimas:

Pats jaučiasi esi taip pat žemiu savininkas, ir bandai čia savo žemėm kaina pasikelti, nes tik visiškas debi..s gali tokias nesamones rašinėt.

Taip,turim 40ha nuosavos,kurių pusė pirkta "prie euro",turbūt supranti ka reiškia ši frazė.  Man labai patinka tie kur žali traktoriukai kieme ir nė hektaro nenusipirkę.   O mano manymu reik žiūrėt ,kad būt ką dirbt,o geležų visada  spėsim prisipirkt jei bus ką dirbt.P.S. ne apie Tave,apskritai kalbu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Robertas08 pranešimas:

Po 200 visi moka pas mus,žemės geros,esu išsimaldaves du laukus po 12ha kitam rudeniui jei niekas nepakels po 220. , nes dabar gauna po 200. Cia konkurencija ir man nėra daug prie išmokų po 40 eurų dadėt. O jūs nemokėkit,nekelkit,likit vietoj ir tikėkitės kad kas iš draugiškumo pasiūlys žemės :)

Duok tu man toki zemes savininka kuris 20 e kad daugiau gaus zeme perleis normalus savininkai bent pas mane kraste pirma derasi su tuo kuris dyrba jo zeme nebegioja nuo vieno prie kito bet spek kas poto daros kuris bando permust nuoma samagu nebuna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Duok tu man toki zemes savininka kuris 20 e kad daugiau gaus zeme perleis normalus savininkai bent pas mane kraste pirma derasi su tuo kuris dyrba jo zeme nebegioja nuo vieno prie kito bet spek kas poto daros kuris bando permust nuoma samagu nebuna

Man giminaičiai. Seniau tėvulis po 180 nedavė,dabar permušiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Tai va darbar ir aisku su eiliniu taip neislosi maldauk nemaldaves ir pats nuomininkams pasakes kad visada pirma derames su manim nes vis atsiranda drasos bandyt permust kokem

Nu tai kiti moka daugiau 20 eurų ir neverkia,kad nieko neišeina. O jūs toliau zyskit kaip nuo ha lieka tona kviečių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...