Jump to content

Interneto tiekėjas Jūsų sodyboje


Gabris

Recommended Posts

Ir vel.... vis kazkam uzkliuni kad turi bent kazkiek daugiau ha nei dauguma.  Dar niekas (bent jau mano kraste) nesinaudoja, viskas tik planuose ir tik stendas kolkas kabo. Neaisku kiek ir kam reiks moket. Ar uzteks 20lt ar reiks daugiau nei tavo mineti 60. Kolkas ir as moku daugiau net nei 60 jei ka. Kai bus ivestas ir aisku kas ir kaip tada galesim ir diskutuot apie si geri/blogi.

Jo reik tiem didiesems atjungt telefonus, uzdraust internetu naudotis, nes greitai uzvaldys Lietuva jei neapribosim laisves. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane omnitel konekt, po 17e moku, ryšys puikus. įtariu kai įves šviesolaidinį pigiau nebus :icon-mrgreen:

Jeigu tau internetas reikalingas tik forumui,delfiui ir bankui tai gerai ir omnitelis. Bet jeigu svarbūs dar kai kurie parametrai, o ne tik downloado greitis, tai omnis nervingai rūko už kampo :) Nors gal jau dabar viskas į gerą pasikeitė ?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Sveiki! Turėjom omnitel, mokėjom 49Lt. Greitis buvo geras, kol neviršiji ,,neriboto" 10Gb limito, o tada jau kapai, praktiškai nieko negali daryt. Tada pamatėm tele2 pildyk, 1Lt-2Gb (parai). Ryšys, greitis, kaina- pasaka. Bet, po kiek laiko pasidarė 1Lt-1Gb. Dar galima buvo kentėti. Dabar 1Gb-1,89Lt. Jau per brangu. Tikriausiai teks rašytis sutartį su tele2, 47Lt-15Gb, po to greitis mažinamas iki maždaug 0,5Mb/s.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Kažin kuo čia tie didieji nusipelnę, kad jiems tokia laimė ? Pvz, per mano żemę eina rain'o optika, o aš sėkmingai teo krečiu po 60 litų per mėnesį... Kaip ir visur - teisybės pilna.

Įdomu kaip bus su tais ūkiais prie kurių prives RAIN optiką.Operatoriai,kad ir TEO, paslaugas pateiks be problemų.Bet kas mokės skaidulos nuomą

http://www.placiajuostis.lt/documents/SM_isakymas_del_PI_tarifu_2015.pdf

       Viską sudėjus, paslaugos kaina gaunasi adekvati savikainai-tai yra pakankamai didelė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 3 savaičių...

Turiu tele2 kur 15gb , paraso sms kad isnaudojau duomenu kieki ir bus ribojamas greitis, bet neriboja :icon-mrgreen:

jo kol kas neriboja,bet matomai kol nepasiūlys plano su daugiau GB. omnis irgi iš pradžių nlb ribodavo kol natsirado naujų planų, tada tų 10GB tik pusi mėn pakakdavo, tai teko jiems padėkoti ir atsisveikinti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Pasmus i vienkiemi taip pat atvede sviesolaidi apie 2015-06-06 viska pabaige bet tiekejo iki siol nera ,kartais atvaziuoja eltel (klojusi kabeli firma)uzraso ant kabelio koki skaiciu ar kokio zemes savininko dar sutarties reikia sako negalim priduoti,gal jau kas turite tiekeja kas nors idomu kokie ikainiai bus ir koki tiekeja jus galvojete rinktis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasmus i vienkiemi taip pat atvede sviesolaidi apie 2015-06-06 viska pabaige bet tiekejo iki siol nera ,kartais atvaziuoja eltel (klojusi kabeli firma)uzraso ant kabelio koki skaiciu ar kokio zemes savininko dar sutarties reikia sako negalim priduoti,gal jau kas turite tiekeja kas nors idomu kokie ikainiai bus ir koki tiekeja jus galvojete rinktis?

 

Plačiau papasakokite nuo kada čia į vienkiemius optiką vedą? nes aš irgi esu ant kryžkelės dėl interneto poreikių tenkinimo ir nelabai yra ką rinktis apart mobilaus interneto operatorių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Veda veda eltel, pas mus kaime irgi jau atvede, tim tiek kad idomiai, tik i viena sodyba, kuri yra kaimo kraste, nu vienkieniai pas mus, tai zada vest ir pas kita ukininka kitam kaimo gale, ir kaip suprantu, pas abu juos statys wimax antenas ir jei noresim galesim bevieliu greitu ir neribojamu internetu naudotis, tik kaina kiek aiskino zada kad bus apie 20€menesiui. Mc blogiz as pats is kupiskio rajono tai musu kraste tai jau atvesta bet nesujungta dar nieks pas ta kaimyna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jo kol kas neriboja,bet matomai kol nepasiūlys plano su daugiau GB. omnis irgi iš pradžių nlb ribodavo kol natsirado naujų planų, tada tų 10GB tik pusi mėn pakakdavo, tai teko jiems padėkoti ir atsisveikinti :D

 

As irgi turejau omni, bet pakolkas tele2 neriboja. O kaip jezuslt rase kad 20euru menesin tai gali susikist ta interneta  :icon-twisted:   Nebent naudos turi  :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...

Nelabai supratau bet alternatyva yra nusipirkus yranga 3g-4g  ir naudotis arba bites -tele2-omnitel paslauga ir viskas -privalumas isidedi i kompiuteriuka i nors i kita lt krasta veikia visur .https://lt.wikipedia.org/wiki/4G

reikalinga iranga palikanti 3G -4G rysi  va toki http://www.modemas.lt/lte-modemai/4g_3g-modemas-huawei-e3372s

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip su duomenų naudojimu, čia kiek iš operatoriaus penkiese tiek moki?

Apie šviesolaidi į ūkininko sodyba esu girdėjęs kad per ES fondus veda tik nzn kaip ir ką padaryt.

Esmė tokia susistatem kameras, norim matyt per internetą jokio telefoninio laido nėra.

meniniam filmam sodybos siusti netiks nes gali trukineti duotuoju laiku ir gali but brangu .. 

norint ziuret issiuntimo greitis didelis ..stato vifi antenas ..pvz tokias http://rysiostiprinimas.lt/galingiausia-wifi-antena-DELIBERANT-APC%202S-20

susijungia su namais ar ineto platintoju 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Teo internetas, bent jau pas mane, sugeba palaikyti išsiuntimo greitį (tiesa vienai firmai nepavyko jo išgauti, nepapulkit ant šitų išgamų "MIKROZONA"). Ant gyvenamo namo ir ūkio kiemo centro yra pakabintos wifi antenos ir išdėliotos kameros (tarp namo ir kiemo, nėra kabelio), matai vaizdą name per tv, na arba įrašus ir jau paskui bet katram krašte, kur yra internetas, gali žiūrėt tiesiogiai, kad ir per telefoną, mobiliais duomenim. Tiesa, tas išsiuntimo greitis galėtų būti didesnis, nes būna, kad biškį patrukčioja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...