Jump to content

Interneto tiekėjas Jūsų sodyboje


Gabris

Recommended Posts

Erdvės vsiems automatiškai padvigubino greiti, bet nepatingėkit pasiskambint, jie turi dar geresnes salygas nuo dabar esamų, t.y. dar dvigubai greitesnis, ir kaina mažesnė. Tik reikia paskambint. Jie to patys nesiūlo, nes kainą reik sumažint, tai neapsimoka jiems kol žmonės patys nepaprašo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Tai nejaugi iki šiol žmonės kabojo ant 128 kbps ??? Kiek litų tenka pakloti per mėnesį ?

Tai jau taip-128 kbps už 62 litus.Bet įdomiausia,kad yra tokių gudruolių,kurie pereina į teo,gauna 256 kbps už 51 litą ir sako,kad taip pigiau ir geriau,kai kiti tam pačiam kaime,tiek pat laiko esantys telecentro klientais turi 2Mbps už 47 litus.

Kai pasakė tą variantą,vos nuo kėdės nenugriuvau. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai nejaugi iki šiol žmonės kabojo ant 128 kbps ??? Kiek litų tenka pakloti per mėnesį ?

Tai jau taip-128 kbps už 62 litus.Bet įdomiausia,kad yra tokių gudruolių,kurie pereina į teo,gauna 256 kbps už 51 litą ir sako,kad taip pigiau ir geriau,kai kiti tam pačiam kaime,tiek pat laiko esantys telecentro klientais turi 2Mbps už 47 litus.

Kai pasakė tą variantą,vos nuo kėdės nenugriuvau. :D

Tai pala, pastave planas vienkiemis? ar kaip ten, nieko nebesuprantu, nes atsivertęs erdves kiek pastebėjau tai yra keli planai tik man neaišku ką galima gaut vienkiemyje ir ko ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na man pakėlė iki 1Mbps...po 125kbps stebuklas :eusa-dance::eusa-clap:

Tai nejaugi iki šiol žmonės kabojo ant 128 kbps ??? Kiek litų tenka pakloti per mėnesį ?

prieš 4 metus tas 128kbps buvo tikras stebuklas kaime :) ..jokiu kitu šansų nėra iki šiolei...Omnitelio nebus gero ryšio teo uz kokiu 5km tik..mokame 47lt...dabar 1Mbps ir vėl stebuklas.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1055310103.png

dabar kaip tik ant dienu baigesi sutartis su teo.Skambinau pasiteiraut ka siulo,tai pasiule telefono planui ir interneto planui nuolaida,po 20% pratesiant sutarti 2 metams.Galiu pasikiaist ir planus nuolaida galios,tie patys 20%:wink:Galvoju apie''optimalu plius'' 8Mb visur jei tik leis technines galimybes,5 dienu begyj bus aisku.O gal uztektu ir dabartinio plano 4Mb/s visur,ka manot? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1055310103.png

dabar kaip tik ant dienu baigesi sutartis su teo.Skambinau pasiteiraut ka siulo,tai pasiule telefono planui ir interneto planui nuolaida,po 20% pratesiant sutarti 2 metams.Galiu pasikiaist ir planus nuolaida galios,tie patys 20%:wink:Galvoju apie''optimalu plius'' 8Mb visur jei tik leis technines galimybes,5 dienu begyj bus aisku.O gal uztektu ir dabartinio plano 4Mb/s visur,ka manot? :eusa-think:

Paskaityt spaudai, naujienoms, pažiūrėt youtube, ar dar kam pilnai užtenka ir 2mb, kam tokio greito jei jis brangesnis? Paprastiem mirtingiesiems nelabai reikalingas, nebent super duper žaidimus kokius žaist, tada gal ir reiktų
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai pala, pastave planas vienkiemis? ar kaip ten, nieko nebesuprantu, nes atsivertęs erdves kiek pastebėjau tai yra keli planai tik man neaišku ką galima gaut vienkiemyje ir ko ne.

Planas E2,su nemenka nuolaida už lojalumą.

pas mane ir iki 2mb/s, 47lt/men :)

uz lojaluma.

kitus jungtis gryna nesamone. bites net nepasileido, kaimyno omniconect irgi buvo juodas stabdis, tik jam pliusas, kad valdiskas (del laval).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 metus tas 128kbps buvo tikras stebuklas kaime :) ..jokiu kitu šansų nėra iki šiolei...Omnitelio nebus gero ryšio teo uz kokiu 5km tik..mokame 47lt...dabar 1Mbps ir vėl stebuklas.. :D

Gi žinau, nes pas mane ar ne 3 metus atkabojo šitas stebuklas už 62 lt/mėn. Užtat pirmai progai atsiradus plėšiau sietką nuo stogo ir pasijungiau Teo. Tai daba turiu va ką už tuos pačius 62 Lt.

1056006709.png

Čia Lietuvoje, o čia užsienyje

1056009463.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane TeoZebra nuo 17val veikia iki 8val ryto svenciu ir iseiginemis dienomis neribotai moku 25lt. per menesi greitis 100Mbps

100 Mbps tik tavo kompiuterio tinklo plokštė su DSL modemu susijungia, o realų duodamą greitį gali pasimieruoti http://www.speedtest.net ... daugiau 1 Mbps gali ir nebūt

Nebutinai. Gal ten optika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...