Jump to content

vilkas

Nariai
 • Pranešimai

  392
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie vilkas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Alytus

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. vilkas

  Mano Zveris :)

  O ne greičiau būtų tą krovinį, kuris telpa į karutį, tiesiog pėščiam su karučiu nuvežt, negu kabint, važiuot, atkabint... ?
 2. vilkas

  beda su aukstos itampos laidais

  O kuo žiūrėjot ir kuo galvojot kai pirkot sklypą? Pirkti sklypą po aukštos įtampos laidais.... Manau teisingiausias sprendimas būtų to sklypo atsikratyti. kitame ir statyt lengviau ir sveikatai mažiau kenks. Jei ten 10 kV, tai dar velniai nematė, bet jei daugiau, tai gali ir kokį smegenų vėžį su laiku įsigyt.
 3. Ne aš pirkau, įstaiga pirko sniegui stumdyt iš kiemo. Pirktas Džeiranoje.
 4. Aš turiu. Jau 3 metai. Kolkas labai patenkintas.
 5. Tai gal dar modifikacijos yra? pas mus su reversu.
 6. Toli važiuoti. Šiaip paimčiau, jei starteris likęs būtų.
 7. O koks jo stovis? kas likę neiškomplektuota? Kokia kaina?
 8. vilkas

  Volvo 800 ... 1130

  Nu tikrai gražus darbas. O kodėl savo traktoriaus savadarbio neparodai? Nors ir seniai daręs, bet vis tiek vertas dėmesio kūrinys.
 9. Gal pas ką yra užsilikęs normalus bendiksas šiam sutvėrimui?
 10. O kaip elksploatuojasi Ferrari F-40? Kokie gedimai, kiek valgo? Nu man labai įdomu. ..... Negi nieks neturit ir negalit nieko atsakyti? ..... Nu nepaplitę Lietuvoje tokie traktoriukai, tikriausiai niekas iš čia esančių ir neturi. Greičiausiai oficialiai jų į Lietuvą nieks ir neveža, nes tikriausiai praktiškiau yra kokį japoną nusipirkti.
 11. vilkas

  mtz generatorius

  Dar nepamirškit, kad kas daro pats sau, nemoka jokių mokesčių, o jei kažkas daro oficialiai, t.y. su visais dokumenatis, garantijom ir t.t., tai jam dar reikia išlaikyti patalpas, buhaltere, mokėti mokesčius ir t.t. Grubiai skmaičiuojant - kiek žmogui lieka grynais sau, lygiai tiek pat reikia sumokėti valstybei. Taip kad čia visi pigumai ir baigiasi. Pigiai gali padaryti tik koks pažįstamas krapštukas, kuris vakarais kažkur garažiuke krapštosi.
 12. vilkas

  mtz generatorius

  O kaip isivaizduoji nebranginyka? Kiek teko su elektra terliotis, tai is savo patirties galiu pasakyti, kad visa elektra pilnai pervedziot, tai ko gero savaite reiketu prasikrust. Aisku nekalbu apie paprasta pilno komplekto gamykliniu zgutu pakeiti ma. Bet abejoju ar kurnors pavyktu tokius nupirkt. Kiek manai galetu viena darbo diena kainuoti?
 13. O kas sakė kad jie visada buvo blogi? Aš ant jo tikrai nepiktas. Savo laiku tikrai tai buvo vienintelis pasirinkimas ir buvo gerai kad turėjom. Visa tiesa apie geruma/bloguma gimsta kai pradedi lyginti su kažkuo kitu. Aš tik norėjau pasakyti, kad dabat yra daug geresnių variantų. Ir jei žmogus ieško pirkti, aš to nesiūlyčiau daryti. Už tuos pinigus galima nupirkti geresnį variantą. Ne tarybiniai laikai juk, yra iš ko rinktis. Nebent nostalgija kankina
 14. Pas mus istaigoje yra 320.4 su frontaliniu ir buldozeriu. Kolkas naudojom tik sniegui stumdyti. Is pagrindiniu privalumu, lyginant su senesniais 320 modeliais as matau didesnius galinius ratus 20", ankstesniuose buvo tiek priekiniai, tiek galiniai 16". Dar yra labai svarbus dalykas reversas, kuris dirbant tokius darbus labai praverčia.
×
×
 • Create New...