Jump to content

Interneto tiekėjas Jūsų sodyboje


Gabris

Recommended Posts

  • po 1 metų...

tie TEO šūdžiai taip užpykdė...atrodo lyg gyventumėm tarybiniais laikais...2 dienas neturėjau interneto... taip sakant gavosi taip kad patobulino telefonų stotį į skaitmeninę o aš dabar mokėsiu už internetą keliais litais daugiau nei mokėjau ir turėsiu net 6 kartus mažesnį :icon-exclaim: interneto greitį rimtai sakytum pievos bet taip yra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tie TEO šūdžiai taip užpykdė...atrodo lyg gyventumėm tarybiniais laikais...2 dienas neturėjau interneto... taip sakant gavosi taip kad patobulino telefonų stotį į skaitmeninę o aš dabar mokėsiu už internetą keliais litais daugiau nei mokėjau ir turėsiu net 6 kartus mažesnį :icon-exclaim: interneto greitį rimtai sakytum pievos bet taip yra...

Tai siunti juos ant 3 raidžių ir pasirenki kitą tiekėją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esmė kad jau senai naudojausi TEO laidiniu telefonu ir jų „Bazinis internetas“ mėnesinis mokestis visada buvo 21,49+PVM.internetas veikia visą parą.

Tada gavome laišką iš TEO kad telefonų stotis bus pakeista į skaitmeninę.Kažką stotyje jie "pakrapštė" ir kelias savaites jau vietoje 0,256 Mb/s buvo net 3-3,5 Mb/s.Kaina buvo ta pati.

Dabar šią savaitę paskambino iš TEO kad į namus atvažiuos,buvau išvykęs tai juos priėmė tėvukas.Tie jam pakišo kažkokį popiergalį pasirašyti,pakeitė telefono aparatą lygiai tokiu pat tik kitos spalvos :icon-exclaim: Išjungė mano seną rauterį ir pajungė naują.pasakė kad internetas atsiras rytoj.Tai ir prasidėjo cirkai...skambinu kitą dieną kodėl dar nėra interneto-aiškina kad tas jūsų "senas" planas yra toks kad nauja stotis nepriima ir jums teks pasikeisti interneto planą.Sako bus 0,9Lt brangiau bet greitis didesnis net 2 kartus :icon-exclaim: Sako mokėjot 48Lt,dabar mokėsit daugiau.Paaiškinu kad mokėjau 21,49+pvm už internetą.Laukiu...paskui skambinu pažįstamam iš TEO ir jis pataria rinktis planą "Startas" ten deklaruoja iki 2Mb/s ir kaina 29,90Lt.Galvoju trauk perkūnai tegul bus 2Mb/s(už 29,90Lt) vietoj nesenai buvusių 3-3,5 Mb/s(už 21,49+PVM).

Pagaliau dar po paros laukimo pajungia internetą,pasimatuoju zebra.lt greičio matuokle-ogi rodo kad priėmimo greitis tik 0,5-0,6Mb/s kai visiškai viskas išjungta.

Esmė kad ne aš vienas likau be interneto-kaime pilna žmonių kurie liko tokioje padėtyje kad TEO visiškai nusispjauti į klientus ir vienašališkai nutraukia interneto tiekimą,įdomu ar nepamirštų to interneto mėnesinio mokesčio nepriskaičiuoti...ar negalėjo pranešti žmonėms kad bus tokia situacija,pasiūlyti planus ir t.t. :icon-question:

Pasitikrinau laidinio TEO telefono išklotinę ir nežinau ar juoktis ar verkti :D Kažkada skambinau į vmvt o jie pasirodo "CSC TELECOM" NP klientai tai kad kodas ir Panevėžio(turiu planą "Neribotas" kad TEO tinkle visoje Lietuvoje nemokamai) tai ne tik kad žmogų suklaidina bet ir sugeba taip apgauti kad tarp 2 skambučių bet neįvykusių pokalbių (skambinta 13:50:26 ir 13:50:29)tai išklotinė rodo kad per tas 3 sekundes tarp neįvykusių pokalbių iš tikro įvyko pokalbis :icon-exclaim: ir jis tesėsi net 5 minutes ir 37 sekundes :icon-exclaim: ir priskaičiuota jau 1,32Lt.

Tada bandau skambinti TEO Klientų aptarnavimas mokamu telefonu 1817,deja malonus balsas pasako kad "tokio numerio nėra". :D

Cirkai neblogi :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Monopolistas, tskant, nieko nepadarysi. Tikėkimės, kad pagerins tau ryšio greitį... Duoda jie baikų su tuo internetu. Man kažkada irgi skambina "lapė" iš teo ir maloniu balsu siūlo pasikeisti turimą DSL modemą į naują, nes senasis neva tai nepalaikys ADSL II standarto... Ir primokėti ten reikės visai nedaug (nebepamenu kiek). Pagooglinu. Senasis modemas, pasirodo, sėkmingai palaiko visus standartus, tik reikia išmesti teo į jį įsiūtą programinę įrangą ir vietoj jos įrašyti gamintojo originalią. Ką sėkmingai padariau ir jau trejetas metų, kaip modemas sukasi ;) Bet tokio pobūdžio mulkinimo pilna kiekvienam versle, jeigu klientas nesusigaudo, jam galima "prigydyti" bet ką :icon-confused:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

turiu Balticum interneta keleta metu ,bet prieš 3 mėnesius jie modernizavos atvažiavo pastatė antena perjungė kabeli , ir prasidėjo vargai rišys prastas buvo paskambinau į balticuma meistras atvažiavo ta pačia diena antenos blokeli pakeite rišys normalus tapo maždaug po menesio dingo internetas visai tai iš balticumo meistrai tik po 3 dienu pasirodė ,patvarkė, dabar ketvirtadieni vakare dingo intikas tai i balticuma penktadieni paskambinau . tai meistrai dar nepasirodė visa laimė kad internetas šiandien pirmadieni stebuklingai atsigavo. Jaučiu kad reiks mest balticumo interneta ir rinktis erdves arba omitelio, nes daugiau nėra iš ko rinktis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
nu bet koks lievas tu erdviu internetas,- kraupu! sutrikimai kiekviena diena po daug kartu! nors nera kito pasirinkimo, baigsis sutartis reikes atjungti. anksciau buvo mikrovisata, per tris metus buvo vienas gedimas, gaila kad nutrauke bevieli transliavima.

Keista, tačiau kol turėjau erdves (kokius gal 3 metus), gedimus buvo galima ant pirštų suskaičiuoti. Tik kad stabiliai lėtas, tai faktas. Matyt kai pakėlė greitį, pradėjo įranga dažniau kabinėtis. Arba tinklą praplėtė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Svarbiausia yra, kas kam interneta naudoja, kas daug narso ar siunciasi - svarbus download. Online zaidimams svarbiausia ping. Pas mane erdves, kazkoks eilinis bazinis pasiulymas, uz 47 lt. , man uztenka viskam. Kaip draugelis kompjuterastas sako, dazniausias geros greitaveikos priesas yra ne kas kitas, o pats vartotojas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...