Jump to content

Interneto tiekėjas Jūsų sodyboje


Gabris

Recommended Posts

Man irgi idomu butu ar bent kazkiek kompensuotu uz sviesolaidzio atvedima, nes uz maziau nei kilometro eina rain linija. O 4g tai neaisku ar isvis jis kadanors bus, nes 3g tik vienas operatorius tesiulo ir tai nevisada pagauna ji, o ir siaip telefonu rysys prastas, nes sodyba pagal visu operatoriu zemelapius rysio aprepties paribiuose.. Gal uz 10-15 metu kazkas ir pasikeis su mobiliosiom technologijom, bet iki to laiko nesinori su 800kB/s sedeti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie sviesolaidi galiu tik pasvajot. Modema nusipirkes tai isbandziau mobilius tiekejus.Dabar tele2 pasiemes neterminuota (47lt/men) tai sparta iki 7Mb/s jie virsijus 15G spartos nemazina nors raso kad turetu mazint iki 500Kb/s. Omnitelis iskart virsijus sumazindavo iki 100Kb/s :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu daug draugu ir pazystamu is teo. Tai net ir man reik duot savo sviesolaidy bei savo jegomis dasivesti iki sodybos . o atstumai skaicuojasi ne nuo artimiausio sviesolaidzio bet nuo jo sujungimo. Nes del kiekvieno norincio i magistrale negali prideti sujungimu nes krenta greitis ir reik stiprintuvus statyti. Tevam sviesolaidis pro nosy praeina 250-300metru o artimiause stotis 2-2.5km. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia galima rasti sąrašą kur bus tiesiami kabeliai:

http://www.placiajuostis.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=93&Itemid=46〈=en

 

 

 

PRIP projekto metu prie šviesolaidinio RAIN tinklo bus prijungta apie 400 žemės ūkio institucijų ir organizacijų, gamybos ir perdirbimo įmonių, kaimo bendruomenių bei stambiausių žemės ūkių ir juose įrengiami šviesolaidiniai įvadai. Nuo šių įvadų ryšio operatoriai galės toliau vystyti savo infrastruktūrą ir įrengti įvadus privatiems namų ūkiams

 

 

Esmė, kad kažkam įves gerą internetą nemokamai, o prie tų įvadų privatūs namų ūkiai galės laisvai jungtis kaip ir prie kitų RAIN kabelių - susimokėdami dešimtis tūkstančių litų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atstovas firmos, kuri įvedinės, nurodė, kad pavardes atrinko žemės ūkio ministerijoje, kokiu būdu, tai cher žino. pas mane atstovas atvažiavo ir klausia, ar sutinku, sudėjau parašus, po metų atvažiavo pakabino stendą, pavasarį turėtų pradėt įvedinėt

Pas mane irgi tas pats. Kiek skaitinejau poto, tai sis internetas kolkas stambesniems ukininkams, bendruomenes namams visokiems ir organizacijoms, Pent jau cia kur gyvenu tai ukiam kur virs 100ha taip supratau. Viska remia ES 100%. Ateityje (naujam programiniam laikotarpi) tinkle ples ir prijungs naujus vartotojus. Avest tai atves linija bet kokie tiekejai poto galimi bus ir kokios salygos tai taip ir nesugebejo isaiskint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažin kuo čia tie didieji nusipelnę, kad jiems tokia laimė ? Pvz, per mano żemę eina rain'o optika, o aš sėkmingai teo krečiu po 60 litų per mėnesį... Kaip ir visur - teisybės pilna.

Ir vel.... vis kazkam uzkliuni kad turi bent kazkiek daugiau ha nei dauguma.  Dar niekas (bent jau mano kraste) nesinaudoja, viskas tik planuose ir tik stendas kolkas kabo. Neaisku kiek ir kam reiks moket. Ar uzteks 20lt ar reiks daugiau nei tavo mineti 60. Kolkas ir as moku daugiau net nei 60 jei ka. Kai bus ivestas ir aisku kas ir kaip tada galesim ir diskutuot apie si geri/blogi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvestu  ta nelemta sviesolaidi  i didesnius miestelius ir juose pastatytu normalias antenas, nereiktu klot kilometru iki  ukiu  viskas butu bevieliu, geros  antenos toli traukia ir manau viskas butu igyvendinta zymiai greiciau  ir dau daugiau vartotoju butu nei kad daba suplanuota. Daugiau vartotoju  kaina butu tikrai gera ir nereiktu uz kelis MB moket kosmoso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Namuose teo, rinkinys 3, gaunasi 29e, ūkyje tik internetas, ten kažkas apie 10e. Nusiskundimų nėra, greitis labai geras, o dar ir išmaniąją televiziją gaunu, ko nepasiūlo kiti. Tas Rain turbūt irgi nebus, kad užteks 10e, taip kad nėra ko svajot, apie ne svajones.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...