Jump to content

Visureigis prie ukio


Karo1is

Recommended Posts

10 valandas ago , Išradėjas said:

Dekui uz,, pamokymus,, bet gal juos pasilik savo,, dedems,, kur su dzipais vazineja.

Visada prasom. Jei tamsta isizeidei - cia pacio problema, ne vienas is naujo mokinasi vaziuoti kai nusiperka visureigi ir ne viena esu ismokes kaip is "siknos" isvaziuoti su automatu. 99 proc. kai jau reikia virves ir traktoriaus - "nepagalvojau" kad taip gali nutikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , Išradėjas said:

Dzipas tik mechanine,neisivaizduoju kitaip,automata reikia naudoti pagal tam tikras taisykles o su tom taisyklem nevisada issoksi is balos.

Aštuoniasdešimt nuošimčiu sėdimu būna tada kai yra neteisingai pasirinkta pavara.Taigi automatas tuom ir yra pranašesnis už mechanine.Ir ypač tie kurie supranta jo darbo specifika baloje geresnio automobilio neisivaizduoja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia vienam automatas, kitam paprasta muštauka. viskas čia gerai. Bet kuriuo atveju visur pravažiuojančio automobilio nebus. O ūkyje darbų yra. Tai vat, aš išvedžiau tokią logiką. Kol dar buvo galima surasti gyvu rėmu ir kėbulu NP 3.3 trumpą versiją. Tol manau tas visureigis buvo tikras ūkio visureigis. Dabar galvoju, kad kokį pirmą ar antrą MP surasti. ( patrulio kėbului kapiec ) Ir važiuos jis dar ilgai ilgai ūkio reikalais. O jau kažkur kitur nuvažiuoti, tai geriausia bus lengvasis, gražius Subarus gamina dabar, Volvo xc ir pan. Nežinau, kaip kiti, bet aš didelio malonumo nejaučiu su TLC100 važiuodamas magistraliniais keliais, na ne tas jausmas kaip su lengvaja ir taškas.

Aišku, kad yra gražių ir labai patogiu naujų visureigių. ( nustebino naujasis Isuzu ) bet kai man reikia maltis po Vilnių kas dieną, tai sėdėdamas kamštyje dailiai nužiūrinėju Toyota Prius, ir jau jaučiu kokia auto bus sekanti miesto režimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 minutes ago, grazbek said:

O aš turiu jau desimt metu nissan navara ir esu ja jau nepatenkintas nes svaistiklis islindo pries pora menesiu pro karteri.dabar misliju kaip ji atgal ikisti ir ja isleisti i marcias.Macius ji visko tik asfaltu beveik nevaziavo.

O kokia iki to švaisiklio nuomonė apie ja buvo, kaip važiuoklė laiko, kiek pravažiavus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pralekiau su ja kazkur apie 400tukst. Laukais ir pievom.kiek zinau ne vaziuokles ju problema o varikliai megsta sintetinius tepalus ir siaip opus remontam.Man laikė tik pikta - pravariau technine apžiura ir še tau devintinės švaistiklis iskrito pro karteri.per desimt metu sankabos diskas su diskatorium keistas,linges buvau sulauzes du kartus nu kaip ir viskas na dar amortizatoriai karta keisti stabdziu kaladeles priekiniai stabdziu diskai,kryzmes kardano kaip ir viskas.tiltai greidziu dezes neuzmusami savartynuose paklauskit dazniausiai juose nera skardu ir variklio daugiau visko papigiai turi gali rinktis ir deretis iki metalo lauzo kainos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

13 valandas ago , dzipas said:

Visada prasom. Jei tamsta isizeidei - cia pacio problema, ne vienas is naujo mokinasi vaziuoti kai nusiperka visureigi ir ne viena esu ismokes kaip is "siknos" isvaziuoti su automatu. 99 proc. kai jau reikia virves ir traktoriaus - "nepagalvojau" kad taip gali nutikti.

Jokios abydos,cia diskusija:orcs-cheers:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

23 valandas ago , grazbek said:

Pralekiau su ja kazkur apie 400tukst. Laukais ir pievom.kiek zinau ne vaziuokles ju problema o varikliai megsta sintetinius tepalus ir siaip opus remontam.Man laikė tik pikta - pravariau technine apžiura ir še tau devintinės švaistiklis iskrito pro karteri.per desimt metu sankabos diskas su diskatorium keistas,linges buvau sulauzes du kartus nu kaip ir viskas na dar amortizatoriai karta keisti stabdziu kaladeles priekiniai stabdziu diskai,kryzmes kardano kaip ir viskas.tiltai greidziu dezes neuzmusami savartynuose paklauskit dazniausiai juose nera skardu ir variklio daugiau visko papigiai turi gali rinktis ir deretis iki metalo lauzo kainos.

galva neneša, kaip pievomis ir laukais galima 400t. km. nuvažiuoti?

pamenu, 300t per septynis metus pravažiavau, bet tai buvo Ukrainos, Lenkijos, Skandinavija.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas protas nugalėjo - išsirinkau dyzelį. Viską ką reikia savininkas jau sutvarkęs, kėbulas idealus, agregatai veikia kaip priklauso. Tiltai su vari-lock, šiandien kaip reikia su savininku išbandėme karjere - likau sužavėtas mašinos galimybėmis :) Kaina gal kiek kanda, bet manau verta. Palikau užstatą, o savaitgalį imsiu .

 

http://autoplius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-2-7-l-visureigis-2003-dyzelinas-5254859.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

24 minutes ago, Dr.Zoidberg said:

Sveikas protas nugalėjo - išsirinkau dyzelį. Viską ką reikia savininkas jau sutvarkęs, kėbulas idealus, agregatai veikia kaip priklauso. Tiltai su vari-lock, šiandien kaip reikia su savininku išbandėme karjere - likau sužavėtas mašinos galimybėmis :) Kaina gal kiek kanda, bet manau verta. Palikau užstatą, o savaitgalį imsiu .

 

http://autoplius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-2-7-l-visureigis-2003-dyzelinas-5254859.html

Na va sveikinam,  iki baliaus sutvarkysi popierius ir per baliu aplaistys kolegos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Dr.Zoidberg said:

Sveikas protas nugalėjo - išsirinkau dyzelį. Viską ką reikia savininkas jau sutvarkęs, kėbulas idealus, agregatai veikia kaip priklauso. Tiltai su vari-lock, šiandien kaip reikia su savininku išbandėme karjere - likau sužavėtas mašinos galimybėmis :) Kaina gal kiek kanda, bet manau verta. Palikau užstatą, o savaitgalį imsiu .

 

http://autoplius.lt/skelbimai/jeep-grand-cherokee-2-7-l-visureigis-2003-dyzelinas-5254859.html

Sitas jau gan senai autopliuse kabojo, matyt visi bijojo, kad lt vazinetas. Savininkas kiek maciau is 4x4forum.lt. 

Kaip siaip ispudziai pavazinejus su WJ'tu? Nes ziuriuosi sau kazka ir pagal kaina sitie atrodo geras variantas. Uztenka dyzelines galios? Kaip asfaltu vaziuoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

26 minutes ago, armins said:

Sitas jau gan senai autopliuse kabojo, matyt visi bijojo, kad lt vazinetas. Savininkas kiek maciau is 4x4forum.lt. 

Kaip siaip ispudziai pavazinejus su WJ'tu? Nes ziuriuosi sau kazka ir pagal kaina sitie atrodo geras variantas. Uztenka dyzelines galios? Kaip asfaltu vaziuoja?

Savininkas mano pažystamo žmogaus draugas, taigi viso tie remontai, kurie surašyti skelbime yra tikri.  LT kad važinėtas tai taip, bet kad jis visas geras, nei supuvęs, nei apdaužytas. Įspūdžiai po pasivažinėjimo gilūs :D Kai bandžiau 4,7 benziną, tai patiko, kad rovė iš vietos kaip raketa. Dyzelis šitoje vietoje gerokai kuklesnis... Garsas salone nuo dyzelio irgi ne pats mažiausias. Ant asfalto jaučiamas šaltienos efektas, prie kurio reikia piprasti, kaip visi sako. Tai čia buvo minusai. Bet kai išvažiavom į žvirkelį, viskas pasikeitė į gerą pusę. Per duobes nesimėto, eina pakankamai minkštai ( nors dyzelio pakabos spyruoklės lyg ir kietesnės nei benzino). O va žvyro karjere tai prasidėjo :D  Ten padaryta kaip trasa tokia, su stačiais kalnais, su posūkiais, provėžom išmaltom ir t.t. Ant palėtintojo visur lipa nerealiai. Aišku reikia įskaičiuoti, kad dabar ten viskas įšalę ir sukibimas puikus. Ant purvyno jis elgsis kitaip, bet kiek išmėginau man užteko ekstrymo :) Kaip nekeista, bet dyzelio užtenka, net nepalėtinus pavaros traukia puikiai. Bendrai tai viskas super (išskyrus garsą po kapotu, vistiek norisi V8  vargonų :D ).  Pavažinėsiu, parašysiu kaip sekasi eksploatuoti. Žinoma, į kosmetiką reikės investuoti, nes visokių smulkmenėlių yra, bet pravažumui netrukdo. Perkant iš kokio turgaus tai perekūpas duos pavažiuot kur turgaus teritorijoje ir tu tikėk, kad ten veika tas ar anas. O čia išbandžiau tikrai iki galo ir su kaupu. Tai vien dėl to dėjau pliusą, kad žmogus nebando išsisukti nuo tikro pabandymo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu nisan king kaba 99 metu 78 kw, puiki masina tik kad baisiai surudijes remas, atvirino vyrai dab ok. Jie nei velnio netraukia, bet isjungus dumingumo reguliatoriu visai padorus auto pasidaro. I medziokle turiu jeep sheroke 05 metu 2.8l 120 kw sitas eina  puikiai, nebrangus nesupuves tik kieta vaziuokle. Be to ziema su cuper padangomis isitenku i 9 litrus, vasarinem padangom pakanka 7. Nissanas be 12 nevaziuoja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , voras said:

Dzipas tik mechaninis, lengvuske tik automatas. As pritariu išradėjui.

Neturiu as laiko nakti vaiksciot ir kliuti apziurinet kai traktorius misko linijom isvaziuoja ...

Zodziu varzybos varzybom o gyvenimas gyvenimu

Dekui uz uztarima o tai cia visi mane baigia akmenim uzmetyti,nors vienas zmogus kalba is praktikos.Gal kas is priestaraujanciu pasidometu kokia Vanago auto greiciu deze.Aisku mes nesportuojam bet kartais ir miske prireikia sportinio rezimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 valandą ago , Išradėjas said:

Bet pavaras jungineja Vanagas.... nu gal dar sturmanas.. tik pavaros junginejasi kaip mtociklo arba poversifto.

Sekvencine reikalinga sportui, kad greitai perjungti pavaras. Kazkur buvo rasyta kiek galima islosti laiko per kilometra greicio ruozo parasta deze pakeitus sekvencine, bet dabar nerandu. Pramogaujant, medziojant tas nereikalinga, o ir kaina kaip fend vario dezes lengvajai. Pirma pavara jungiasi su sankaba, likusios be. Pavaras jungia vairuotojas, sturmanas tai atlieka manau tik labai isskirtiniais atvejais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...