Jump to content

Visureigis prie ukio


Karo1is

Recommended Posts

Patinka kampuoti ir su lingem dar jeep cherokee XJ is tu butu.Kaina mazesne nei tu nesamoniu kur auksciau kolega isvardines, bet reik surast nesupuvusy. Normalesnis ir kainuos apie 2000 euru. nors tiek nematau uz ka moket. 

Uz savo grand cheroke 1998m idealaus stovio pries 8metus kai dzipai dar nebuvo taip visiems idomus mokejau 7500LT, dabar jis tiek pat kainuoja. Ne sunkiai ir daugiau gauciau.

Mano svajone siokia tokia dabar tai Land Rover Defender nes ir kampuoti patinka. Bet sitie uazikai su blekine panele ir abloskem brangus baisiai.

O jau tie su BMW varikliu ir skydeliu :angry-banghead:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkada turėjau suzuki samurai su teisingom padangom, tai aš davažiuodavau iki užklimpusiu traktoriu. toks po medžiokle  ar kur neimanoma pravažiuot budavo puikus pagalbininkas ;) tik gaila jiem visi kebulai dažniausiai buna supuvę ir varikliai 1,3ltr benzininiai o jau su dyzeliu tai 3000e kaina už tą špingalietą 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

11 valandas ago , Dr.Zoidberg said:

Jeigu žinios teisingos, jų pastoviai visi varo ir priekiniam tiltui dažnai būna amen.

 

Gerai tas laivas, visko gali prisikrauti :) Žiūrėjau Land Cruizerius, ale kad kišenius gal tuštokas tokiems.... 1985 metų 8 k € , nu ką aš žinau... O man patinka būtent tie senieji, keturkampiai. Anuose ir tiltai tikri ir pakaba linginė - nu toks turi būti tikras 4x4 mano supratimu :)

Wj varo 95% galas ir 5% priekis, kai kuris ratas bando prabuksuot susiblokuoja abu tiltai. Priekiniam tiltui amen gal nebuna bet reduktorius tai pas daugeli kaukia. Pas mane kaukia numetus gaza, reikes bandyt guolius chvastoviko pakeist nes truputi jauciasi laisvumas. Bet siaip masina smagi ir ant asfalto ir laukuose. Ir komforto pakankamai pagal jų kainą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane zj.  Pabires galinis tiltas buvo. Ir kauke ir dantraciai sutruko.  Dabar naujai perrinkau.  Mano taip visada 4x4 junginet neina.  Ira tik laisvas ant razdatkes paletintojas ir pagreitintojas.  Yra varijantu su 5 padėčių razdatkem.  Bet benzinai visi bus man lyg.

Juokas ima kaip tech tikrina stabdzius tie neyjungia razdatkes ant N uzmina stabdzius tai kaip spjauna ta džipą lauk is tų  volu.  Rankiny tikrino paskui isileke garaže ir uzlupo.  Parase efektyvumas mazesnis nei 16% sakau mirtinas rankinis tika viska perrinkau,  kaip patikrinot?  Sako ratai neciuoze kai uztraukiau.  Sakau ka tu nori 2.5t ir rankinis uzblokuotu visus 4ratus nes cia visada suka ir prieky. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

....nurimo pižoniška tema. Sakau, gal pelėsį nuvalyti?

Tai gis va, gal jau ir girdėjote, gal dar ir ne. O reikalas toks:

Renkuosi palengva sau "kelių užkariautoją" ir gavau pora komercinių pasiūlymų, sakau - pasidalinsiu su jumis. Gal papeiksit, gal į protą atvesit.

Pirmas ( žmonai ) Sostena pasiūlė:

Land Rover T5 GRETA Limited edition. * bus leidžiami tik šiemet.

Pilkas perlas;

DK

Salonas muštas tikra ruonio oda su kailio inkrustacijomis.

Modelio išskirtinumas iš kitų tos pačios serijos automobilių - Privat Pilot funkcija ( automatinis automobilio vedimas iš Panevežio centro į Vilnių, Gedimino pr. pabaigą, iki kovo mėnesio bus adaptacija ir kitų rajonų centrus )

Kaina apie 47 000 eu.

Tik šiai dienai dar negali pasakyti kokia kompanija apsiims lizinguoti.

Antras modelis, jau sau pačiam:

Cadillac Agro Liner SUV Limited

Pagailėsiu savęs aprašyti visus jame esančius komforto paketus, patys nutuokiate ką turi amerikiečiai....

Bet neapsisprendžiu kokią kuro rūšį rinktis?

Atstovai siūlo dvi hibridinių variklių naujienas:

- varomas skystomis mineralinėmis trąšomis;

- ir  varomas biriomis mineralinėmis trąšomis;

Šitų malonių funkcijų kainos daug maž tokios pačios, ką rinktis?

p.s. apie kainą garsiai neskelbsiu, jei kam smalsu, prašau į pm.

O jei neapsispręsiu, tada griebsiu savo seną svajonę. Toyota Tundra.

Kiek ir kuo esu bevažiavęs, geresnio auto už Tundrą visais atžvilgiais manau niekas daugiau nebesukurs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 minutes ago, kestoxs said:

Pradžioj galvojau gal rimtai pinigų turi, nu bet kaim žmonai range rover  su greta jame, geriau sau imk.

matai kai išeina, žiūrėjau, žiūrėjau, iš vienos pusės, iš priekio žiūrėjau. Ta Greta man per graži ir nors tu ką.

Visaip su Sotena kalbėjau, sakau galiu ir baltos spalvos Roverį imti ir benzinas bus gerai. Tik kad Gretos nebūtų. Nu negraži ji man. Sakau gal kokį modeli su Leonavičiūte turit, net nesiderėčiau dėl kainos. Ne, sako. Arba Roveris su Greta arba Renault Duster.... .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O mane visai sudurnyjo test-drive'as su Jeep Grand cherokee WJ 4,8 L 190 kW. Nu velnias, raketa o ne mašina :)  Kuro naudoja , aišku, irgi kaip raketa. Ir iš daug ko girdžiu, kad jeigu JGC, tai benzinas ir būtinai galingas (tipo 4,0 L ir daugiau).  O aš ir pats visada labiau už benziną. Žodžiu, subalamutijo galutinai su pasirinkimu. O blogiausia, kad po to praskridimo visos kitos (mašinos)  jau atrodo belekaip bukos  ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

9 valandas ago , Dr.Zoidberg said:

O mane visai sudurnyjo test-drive'as su Jeep Grand cherokee WJ 4,8 L 190 kW. Nu velnias, raketa o ne mašina :)  Kuro naudoja , aišku, irgi kaip raketa. Ir iš daug ko girdžiu, kad jeigu JGC, tai benzinas ir būtinai galingas (tipo 4,0 L ir daugiau).  O aš ir pats visada labiau už benziną. Žodžiu, subalamutijo galutinai su pasirinkimu. O blogiausia, kad po to praskridimo visos kitos (mašinos)  jau atrodo belekaip bukos  ...

Panasiai pasakytum ir 2,7 crd pratestaves. Visa beda su dyzeliu kad turi keleta silpnu vietu: purkstuku komplikuotas isemimas ir pavaru dezes plata linkusi nusprogt ir brangi. Dar vairo stiprintuvo slanga daugumai leidzia. Bet sukimo momentas didelis ir rija salyginai mazai (man mieste 12,5 mazdaug).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , kinziulis said:

Panasiai pasakytum ir 2,7 crd pratestaves. Visa beda su dyzeliu kad turi keleta silpnu vietu: purkstuku komplikuotas isemimas ir pavaru dezes plata linkusi nusprogt ir brangi. Dar vairo stiprintuvo slanga daugumai leidzia. Bet sukimo momentas didelis ir rija salyginai mazai (man mieste 12,5 mazdaug).

Nagi , pakomentuok plačiau, kas per plata, kaip ten su varikliais reikalai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kurioje vietoje komplikuotas merso variklio purkstuko isemimas? nebent 5 kazkiek. Taip traukesi labai parastai ir lengvai. Aisku jeigu neapsileista ir neistikus juodoji mirtis. Bet kiek daznai purkstukus jums tenka imti kad yvardinat kaip minusa sunku isemima??

Apie slanga gal nezinau, bet vairo kalonele tai leidizia ir seip silpnos jos nors restoruojamos.

Nors patrulio ir grand cheroke nelyginciau patrulis tikrai geriau.

Sako chrysleris prastai suzenino merso varikly su savo deze. Automato nesu bandes tik mechanika su 2.7l

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

38 minutes ago, MBLORINSER said:

Kurioje vietoje komplikuotas merso variklio purkstuko isemimas? nebent 5 kazkiek. Taip traukesi labai parastai ir lengvai. Aisku jeigu neapsileista ir neistikus juodoji mirtis. Bet kiek daznai purkstukus jums tenka imti kad yvardinat kaip minusa sunku isemima??

Apie slanga gal nezinau, bet vairo kalonele tai leidizia ir seip silpnos jos nors restoruojamos.

Nors patrulio ir grand cheroke nelyginciau patrulis tikrai geriau.

Sako chrysleris prastai suzenino merso varikly su savo deze. Automato nesu bandes tik mechanika su 2.7l

 

Taigi kad ir deze ten merso, pas ML 270 ta pati stovi. Purkstuku isemimas komplikuotas ketvirtas ir penktas. Reikia arba skyle pjaut ties valytuvo kronsteinu arba leist zemyn varikli kokia 20cm. As rinksiuosi pjaut.  del purkstuku nebutu bedos jei butu nauja masina, dabar mes kalbam apie iki 2004 metu kuriu rida virs 200000.o purkstukai butent ir raso kad laiko apie tiek km. O saibas varines yra nuomone  apskritai keist kas 50000 km kad nebutu juodosios mirties gresmes :)  O plata stovi po begiu riciagu,isemimas nesunkus tik nuo 300€ atlenkt uz ja reikia. Jei klaida P2210 tai jau beveik garantija plata.  http://jeepswj.com/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kad wikipedia sako ka kita del deziu. kazka maisot. Purkstukus emiau didesniu problemu nesudare. Va bedos MB Vitui turejau kai teko is juodos mirties istraukti purkstukus ir dar kai nusisuko vienas purkstuko varztas. Dabar neatsimenu kada mersas rekomenduoja keisti saibas. bet po keliu tukstanciu po pakeitimo reikia perverzti. ir aisku naudoti naujus varztus. bei keramikiny salidola istepti purkstukus kad jie lengvai issitrauktu. Procesas issamiau cia http://mb1.lt/showthread.php?t=11156&page=2

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Plata atrestauruoja 100 euru padejau, bet vargstu su stiprintuvo slangute nupirkus leido, pasigaminau 18 atmosferu prakiuro po 200 km. dabar gavau is gaisrininku kur atlaiko 50 bar. bus matyti, nes keista, kad prakiuro nes jos galas vienas su kamutu tvirtinasi.  wj manau vienas geriausiu pravazume jei su varilock  quadra drive deze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

3 valandas ago , MBLORINSER said:

kad wikipedia sako ka kita del deziu. kazka maisot. Purkstukus emiau didesniu problemu nesudare. Va bedos MB Vitui turejau kai teko is juodos mirties istraukti purkstukus ir dar kai nusisuko vienas purkstuko varztas. Dabar neatsimenu kada mersas rekomenduoja keisti saibas. bet po keliu tukstanciu po pakeitimo reikia perverzti. ir aisku naudoti naujus varztus. bei keramikiny salidola istepti purkstukus kad jie lengvai issitrauktu. Procesas issamiau cia http://mb1.lt/showthread.php?t=11156&page=2

Greiciu deze pas 2,7crd stovi mb 722.6 W5A580 tiksliai zinau, tikslinausi pagal vin

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

4 valandas ago , aladinas said:

Plata atrestauruoja 100 euru padejau, bet vargstu su stiprintuvo slangute nupirkus leido, pasigaminau 18 atmosferu prakiuro po 200 km. dabar gavau is gaisrininku kur atlaiko 50 bar. bus matyti, nes keista, kad prakiuro nes jos galas vienas su kamutu tvirtinasi.  wj manau vienas geriausiu pravazume jei su varilock  quadra drive deze

O varilock neužšąla prie šalčio,nes aš pastebėjau,kad kai tik šalta ant posūkio staigaus lėtai judant jaučiasi,kad ratai praciuozia,o kai šilčiau,to nesijaučia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...