Jump to content

Visureigis prie ukio


Karo1is

Recommended Posts

Nutareme prie ukio isigyti visureigi. Nusiziurejome i Nissan Terano nuo 2000m. zinoma su dyzeliniu varikliu. Kaip manote ar jis vertas demesio? Jis bus naudojamas prie ukio, o ziema su juo vaziuosim visur. Ka patartumete jus?

visureigis puikus daiktas, tik svarbiausia , kad lauku apziura netaptu pasizvalgymu pro langa :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tėvas irgi jau antrą Terrano2 turi, jis tai džiaugiasi, bet aš asmeniškai tokio nepirkčiau. Apskritai į naujesnius Nissan, kai su Renault susijungė nežiūriu. :P

Kas dėl Terrano2, tai džipas kaip džipas, važiuoja jie. :) Beje, abiems iš vietos pirmas ir atbulinis bėgiai sunkiai jungiasi. Ir kiek teko girdėti jie tikrai turi problemų su greičių dėžėm, nepatvarios jos. Teisybės dėlei reikia paminėti, kad kalba eina apie 96 (2.7TD) ir 98 (2.7TDi) metų džipus, gal naujesniuose nebėra šios problemos.

Tiesa iš Dakaro ralio dalyvio teko girdėti, kad jei nori džipo ir keliais ir bekele važiuojančio, tai geresnio pasirinkimo už BMW X5 nėra. Pasak jo, X5 bekelėj mažai nusileidžia rimčiausiems Toyotos ar Nissan džipams, o keliais važiuot - išvis vienas malonumas. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei nori džipo ir keliais ir bekele važiuojančio, tai geresnio pasirinkimo už BMW X5 nėra. Pasak jo, X5 bekelėj mažai nusileidžia rimčiausiems Toyotos ar Nissan džipams, o keliais važiuot - išvis vienas malonumas. :icon-wink:

:) Nueik į 4x4forum.lt ir tai parašyk. Iš gautų plytų puikų namą pasistatysi. :D

Beje, dakaro sąlygos truputį kitokios nei statistinio fermerio laukuose...

Nu, čia surinkta mano info. Gal aš ir klystu..:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip ar taip reik rimtai paruost. Purvo padangos, didele prosvaisa. O tada tik blokiruotes ir kt. ziuret.

Plius. Kuo maziau elektronikos isikisimo i 4x4. :icon-mrgreen:

cia zmogus po laukus pavazinet nori ir i miesta gal pasokt kokios detales, tai nafig jam tos prosvaistos ir dumblo padangos... :icon-question::icon-question::icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir i miesta ir i lauka ir i medziokle labai gerai vaziuoja Land Rover Discovery. Ant trasos irgi labai gerai stovi.

Variklis BMW 2,5 l. kuro paima apie 7 l/100 km. Prie bet kokiu salciu iki siol dar visada uzsikurdavau. Tiltai blokuojasi ir ant pagreitinto ir ant paletinto atskirai, jokios elektronikos viskas kaip pas UAZ-ika. Ziema kai i miska nuvaziuoju norint islipt tai durelem sniega turi nusistumt kol atsidarai, rudeni uzklampines zinoma buvau. Per pazliugusia raziena variau ir teko ant tilto atsigult (tada iseitis tik viena - skambina kad traktoriu atvarytu).

Viena ju liga tai visiems isrudija bagazines dugnas, bet jis lygus tai ispjauni ir kita laksta uzdedi.

Niekam nieko nesiulau, bet savo nuomone issakau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...