Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 2 minutes , tadasjo pranešimas:

Galima placiau apie poseli? As pansiai taip pat deliojuos sejomaina tik karta poselyje numatws ridika su garstycia.

O i tem tai mieziu lauke rapsai paseti po skutimo noraginiu. Buvo dvi veisles ir viena dar javapjutes metu zaloki siaudai buvo, galejo turet itakos rapsui tas? Kur sausi ir isdziuve kitos veisles mieziu siaudai buvo javapjutes metu viskas ok su rapsu

Jei sėjomaonoj rapsai, tai geriau kryžmažiedžių posėlio nedaryt dėp tų pačių ligų platinimo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, tadasjo pranešimas:

Galima placiau apie poseli? As pansiai taip pat deliojuos sejomaina tik karta poselyje numatws ridika su garstycia.

O i tem tai mieziu lauke rapsai paseti po skutimo noraginiu. Buvo dvi veisles ir viena dar javapjutes metu zaloki siaudai buvo, galejo turet itakos rapsui tas? Kur sausi ir isdziuve kitos veisles mieziu siaudai buvo javapjutes metu viskas ok su rapsu

Kasinėjom laukus su šakėm rapsai sėti panašiom dienom, bet kolegas du kart mažesnis ieškojom bėdos . Abiejų po skutimo noraginio sėti mano žemė kvepia, pas jy kvapas žemės nekoks pūvantys šiaudai stukrūros dirvoj nėra. Ir tas rapsas toks užvarges. Manau einu teisinga linkme ir mano galva bakterijos padeda, kai jos naudojamos tada , kada reikia;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Vilius pranešimas:

Kasinėjom laukus su šakėm rapsai sėti panašiom dienom bet kolegas du kart mažesnis. Abiejų po skutimo noraginio sėti mano žemė kvepia, pas jy kvapas žemės nekoks pūvantys šiaudai stukrūros dirvoj nėra. Ir tas rapsas toks užvarges. Manau einu teisinga linkme ir mano galva bakterijos padeda ;)

Viskas priklauso nuo to, ar dirvožemį aerobinėm ar anaerobinėm sąlygom laikai. Be deguonies dėk ką tu nori

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, dumoju pranešimas:

Viskas priklauso nuo to, ar dirvožemį aerobinėm ar anaerobinėm sąlygom laikai. Be deguonies dėk ką tu nori

Tai sakau. Reik pradėt šnekėt apie žemės dirbimo niuansus. Manau tinkama sėjomaina žemės dirbimas ir bakterijų nereikia (bet dėl greitesnių rezultatu aš naudoju, nepigu bet....)

Prieš gerus 10metu plugas ir lygintuvas buvo rojus tik kažkodėl žemės dirbimas ėjo vis sunkyn ir to gėrio jokio.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Kasinėjom laukus su šakėm rapsai sėti panašiom dienom, bet kolegas du kart mažesnis ieškojom bėdos . Abiejų po skutimo noraginio sėti mano žemė kvepia, pas jy kvapas žemės nekoks pūvantys šiaudai stukrūros dirvoj nėra. Ir tas rapsas toks užvarges. Manau einu teisinga linkme ir mano galva bakterijos padeda, kai jos naudojamos tada , kada reikia;)

Nera ir pas tave strukturos. Duodu ranka nukirst. Siandieninis matomas rezultatas gali buti ilgamecio tresimo rezultatas. Viliui kiek pamenu 400 npk buvo norma. Ir dar vienas pastebejimas, keliu dienu sejos skirtumas jei dygimui salygos palankios reiksme turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , min-de pranešimas:

Nera ir pas tave strukturos. Duodu ranka nukirst

Aš isvis, negaliu skaityt tokiu paistalu . Pasirodo ziurek jau teisinga linkme eina. Pernai dar are viska ir apie skutima net nemaste, siemet pradejo skusti ir jau strukturos ir kvapai atsirado afigieni. Nu cirkai b... :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , edviuks pranešimas:

Aš isvis, negaliu skaityt tokiu paistalu . Pasirodo ziurek jau teisinga linkme eina. Pernai dar are viska ir apie skutima net nemaste, siemet pradejo skusti ir jau strukturos ir kvapai atsirado afigieni. Nu cirkai b... :) :)

Pajūris nesupras..cia... na ten Jonisky kaip Čialebinske...vyrai rimtai dirba ..rimtai trešia..rimtus derlius ima..ir beabejo rimtai struktura keičia.:music-rockon:.. o gal jis bakteriju influenseris?:icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Gunia pranešimas:

Pajūris nesupras..cia... na ten Jonisky kaip Čialebinske...vyrai rimtai dirba ..rimtai trešia..rimtus derlius ima..ir beabejo rimtai struktura keičia.:music-rockon:.. o gal jis bakteriju influenseris?:icon-mrgreen:

uz tai jonisky didziausios zemes kainos,nes jie pauosto,jei kvepia moka belekiek:icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, min-de pranešimas:

Nera ir pas tave strukturos. Duodu ranka nukirst. Siandieninis matomas rezultatas gali buti ilgamecio tresimo rezultatas. Viliui kiek pamenu 400 npk buvo norma. Ir dar vienas pastebejimas, keliu dienu sejos skirtumas jei dygimui salygos palankios reiksme turi.

Aišku nėra struktūros, kad pilnai dirbtu strip till. Aš tik einu link to;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, edviuks pranešimas:

Aš isvis, negaliu skaityt tokiu paistalu . Pasirodo ziurek jau teisinga linkme eina. Pernai dar are viska ir apie skutima net nemaste, siemet pradejo skusti ir jau strukturos ir kvapai atsirado afigieni. Nu cirkai b... :) :)

Kaip ir apie tavo terano kaltus pora sezonu  atidirbai dar dažai like ant kaltu.

Turiu nemažai lauku jau kur 3 m plugo nemate. Pernai tik rapsui ariau.

Ark toliau nėr čia ka ir bediskutuot ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Vilius pranešimas:

Kaip ir apie tavo terano kaltus pora sezonu  atidirbai dar dažai like ant kaltu.

Turiu nemažai lauku jau kur 3 m plugo nemate. Pernai tik rapsui ariau.

Ark toliau nėr čia ka ir bediskutuot ;)

Dažai iš vidines puses net ir metant i metala like buna . Čia is kurios puses pažiuresi. :) Ne toje temoje apie kaltus diskutuojame. Sunkiai priimate mano išreikšta nuomone . Nenorėjau įžeisti, tiesiog man pasirode jog jusu nuomone keičiasi perdaug greitai ir jus pats jai prieštaraujate  :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, edviuks pranešimas:

Dažai iš vidines puses net ir metant i metala like buna . Čia is kurios puses pažiuresi. :) Ne toje temoje apie kaltus diskutuojame. Sunkiai priimate mano išreikšta nuomone . Nenorėjau įžeisti, tiesiog man pasirode jog jusu nuomone keičiasi perdaug greitai ir jus pats jai prieštaraujate  :) 

Paprasčiausiai nestoviu vietoj ;)  Bet diskutuot neverta.

Tema apie žiemini rapsa gi. Gali.moderatoriai.pratrint tuos.vėjus 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, edviuks pranešimas:

Aš isvis, negaliu skaityt tokiu paistalu . Pasirodo ziurek jau teisinga linkme eina. Pernai dar are viska ir apie skutima net nemaste, siemet pradejo skusti ir jau strukturos ir kvapai atsirado afigieni. Nu cirkai b... :) :)

Zmones bent kaska bando daryti ir sipranta ko nori ir ka daro . Ale ukinininkams baigtis jau nulemta . Kalbu is europos saliu praktikos. Arba dirbi kaip priklauso ir naudojesi naujausiomis technologijomis arba zemes ukis tau tik hobis is kurio garantoju kad nepragyvensi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera jau taip blogai ir arimas:

Balandos tik nepaimtos. Dalis rapso seta i arima, dalis i skutima. Dregmes buvo minimaliai. Kazkokio "VAU" skutime nepastebejau. Siai dienai setas i arima mano akiai graziai ziurisi. Skutime tose vietose kur daugiau pabiru rapsas prastokas.

Nuotraukoje skirtingos veisles. Seta sejamaja su freza. Arimas:

20190921_124712.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Zilvis55 pranešimas:

Nera jau taip blogai ir arimas:

Balandos tik nepaimtos. Dalis rapso seta i arima, dalis i skutima. Dregmes buvo minimaliai. Kazkokio "VAU" skutime nepastebejau. Siai dienai setas i arima mano akiai graziai ziurisi. Skutime tose vietose kur daugiau pabiru rapsas prastokas.

Nuotraukoje skirtingos veisles. Seta sejamaja su freza. Arimas:

20190921_124712.jpg

Gyveni brolyti sia diena ir tai jau irodyta . Nera arimas blogai nesigincioju tesiog arent tu paemi nauja balta lapa ir vel piesi derliu . Bet lapai baigsis nesvengiamai . Tai jau nutiko usa , pietu eu . Ten jau tokias zemes parduoda po 3k$

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Vilius pranešimas:

Beprasmiška Rimvydai. Nori pasidalint idėjom, kad gal bamdom kitaip ir ateity bus nuo to tik geriau.. nesupranta liaudis,  savo bandymus teks pasilikt sau... :)

Jei cia man abu taikot tai skaitykit kas parasyta atidziau. Turim ir terano fx. Puse lauku seta i arima, puse i skutima (kaikurie laukai jau ne pirma kart is eiles). Zodziu bandymai vyksta: stebuklu nepastebeta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Zilvis55 pranešimas:

Jei cia man abu taikot tai skaitykit kas parasyta atidziau. Turim ir terano fx. Puse lauku seta i arima, puse i skutima (kaikurie laukai jau ne pirma kart is eiles). Zodziu bandymai vyksta: stebuklu nepastebeta.

Skaitai kolega ir ne viska iki galo...  yra visas darbų kompleksas ne tik turiu noragini ir jau pas mane eina viskas geryn ;)

Kaip ir sakiau beprasmiška pirma sakiny paskaito o kas toliau ne . Sėkmės darbuose

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Vilius pranešimas:

Skaitai kolega ir ne viska iki galo...  yra visas darbų kompleksas ne tik turiu noragini ir jau pas mane eina viskas geryn ;)

Kaip ir sakiau beprasmiška pirma sakiny paskaito o kas toliau ne . Sėkmės darbuose

Tu mano zemes neuostei :D,kaip dirbu irgi nezinai...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, vrimvydas pranešimas:

Gyveni brolyti sia diena ir tai jau irodyta . Nera arimas blogai nesigincioju tesiog arent tu paemi nauja balta lapa ir vel piesi derliu . Bet lapai baigsis nesvengiamai . Tai jau nutiko usa , pietu eu . Ten jau tokias zemes parduoda po 3k$

Anglijoje vienam lauke 10 metų kviečiai augo, derlius 10+ ir nemažėjo, tai kad žemė žemei nelygi ir sėjomainai ir dirvos įdirbimo būdui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Energijos tvermes desni prisiminkit. Vien derliui 3 zieminiu kukturu kvieciu rapsu mieziu ir dar pupu ar zirniu naudoju virs 100vnt sklypuku. Ir ka matau geru zemiu regione as daug metu tik skutu ir seju, kitas kaimynas aria, net kartais luitu prisidaro, kitas dar kitaip dirba. Ir visi tame kraste turim gerus derlius ir 7 ir 9 tonas kartais pakuliam.... ir kvieciu pirmi metai 9 paskui 8 paskui treciais vel 9 gavau. Taip gavosis kad viena lauka 3 metus sejau kvecius. Energijos tvermes desnis sako kad energija is niekur neatsiranda ir nedingsta. Gerose zemese nedarant dideliu nesamoniu visaip dirbant bus geras derlius. O prastose jau reikia stengtis, bet jei smelis, nieko ten nepadarysiu. Amazonej viskas zaliuoja, nes is afrikos sacharos vejai sunesa derlingas dulkias:)))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Virgis. pranešimas:

Anglijoje vienam lauke 10 metų kviečiai augo, derlius 10+ ir nemažėjo, tai kad žemė žemei nelygi ir sėjomainai ir dirvos įdirbimo būdui.

Tai kad girdėjęs nuo 7-8 metų kad ten  viskas normalizuojasi,susigyvena ir gali kad ir šimtą metų augint tą patį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, linas78s pranešimas:

Tai kad girdėjęs nuo 7-8 metų kad ten  viskas normalizuojasi,susigyvena ir gali kad ir šimtą metų augint tą patį.

Zemkej lyg kazkoks panasus bandymas atlikinejamas. Daug metu i ta pati laukeli vien kvieciai ir kvieciau. Bet cia jau placiau reik klaust pas zinancius tiksliau kaip ten kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-09-20 at 10:54, Vilius pranešimas:

Minimalus žemės dirbimas, penkialaukė sėjomaina+posėliai plius bakterijos ir trašų bei chemijos mažinimas kardinaliai ;)

Kaip ten sako pasidarius namu darbus po 2-3m claydonas.

Su noraginiu varei iki dugno  - labai minimalus dirbimas. Sėjomaina tavo, tai kažkas iš serijos canola-snow-canola. Kurią iš tų kultūrų užauginsi be chemijos ir tręšimo? Ir vyšnia ant torto - claydonas. Jei su juo sėsi posėlį, tai viskas ok, bet jei važiuosi į tą posėlį sėt, tai pranešk, atlėksiu su puodu popcorno cirko pažiūrėt. Apie tai, kad per metus laiko jau matai pokyčius, aš išvis patyliu, atrodytų, kad mes čia visi pirmą dieną po purvą braidom.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...