Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, Witalikas pranešimas:

Pernai pabandziau, antra karta trumpyti. Nuo kontroles skirtumo nemaciau. Daugiau nezaidziu

pas mane vienas margas laukas, po pirmo purskimo dar kiti tik dygsta...manau buciau visiskai be reguliatoriaus apsiejes siais metais (sekla linijine)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-09-19 at 23:37, Vilius pranešimas:

Per daugel metu sudeginom savo dirvožemius. Pildami besaikius trašų kiekius, daugkartiniai fungicidų ir t.t purškimai. Ir kai atėjo sausros parodė, kad dirvožemis nepajėgus užauginti augalo be lietaus. Nėra šiltnamio salygu nebeturim derliu. Nieko kas eis teisinga kryptim išbris iš to liūno ;)

Viliau, kiek metų pili besaikius trąšų kiekius, gal net gali įvardint tuos kiekius ?

Nebūkit reklamos aukos, dabar kas netingi tas p..sa protą apie tą dirvožemį.

Amoniakinio vandens jūros išpiltos, simazin, atrazin ir kt š privaryta buvo ir ką, dykumoj gyvenam?

Saikas ir laikas tik tiek. Kuris čia iš jūsų pilat be reikalo? Žodžiu grybų karas

Sacharoj niekas žemės net nedirba ir fungicidų nenaudoja, bet derliaus nėra, spėk kodėl? Sufleruoju - nėra lietaus!

Kur pasauly be lietaus derliai auga?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , voras pranešimas:

Viliau, kiek metų pili besaikius trąšų kiekius, gal net gali įvardint tuos kiekius ?

Nebūkit reklamos aukos, dabar kas netingi tas p..sa protą apie tą dirvožemį.

Amoniakinio vandens jūros išpiltos, simazin, atrazi ir kt š privaryta buvo ir ką, dykumoj gyvenam?

Saikas ir laikas tik tiek. Kuris čia iš jūsų pilat be reikalo? Žodžiu grybų karas

Sacharoj niekas žemės net nedirba ir fungicidų nenaudoja, bet derliaus nėra, spėk kodėl? Sufleruoju - nėra lietaus!

Kur pasauly be lietaus derliai auga?

Vargu ar būsi išgirstas ir suprastas. Kaip aš suprantu situaciją, tai žmonės daug metų pervertino arba savo galimybes arba žemės, kurią dirba ir po kelių sunkesnių sezonų pasidarė striuka, tai ir ieško naujų dievų. Pridėk visą "žiniasklaidos" keliamą psichozę ir gaunasi, kad once you try black, where is no way back....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nė nesiekiu būti išgirstas, mane tik stebina bandymas susieti nualintą dirvožemį su sausros padariniais.

Nė viena technologija be vandens nebus kažkoks išsigelbėjimas, arsi tu ar nearsi, kalkinsi ar ne, tręši salietrą ar dėsi senelio mėšlą, jokio skirtumo, gali nors laiva tų bakterijų išpilt ant viso joniškio, niekas nepasikeis, lietus yra lietus, o visa kitą tik ekonomikos žaidimai, labiau ar mažiau apsimoka, vienam verta kitam ne. Nedaugiau.

Nustokit būt teliukais, delfis parašė ir pz, ministerijoj papezėjo koks nuopeza ir pz, pažiūrėkit kas už.tų pezančių stovi, kodėl jie pezą ir ką peza. 

Beja, kalkinimas išvis yra valstybės reikalas. Asmeniškai aš už dirvožemį prisimsiu atsakomybę tada kai nuosavybė po mano sklypu bus į gylį iki pat branduolio, taip, tuomet aš atsakingas, o dabar mes turim tik popierių, ne nuosavybę. Tai lai valstybė ir rūpinasi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, voras pranešimas:

Aš nė nesiekiu būti išgirstas, mane tik stebina bandymas susieti nualintą dirvožemį su sausros padariniais.

Nė viena technologija be vandens nebus kažkoks išsigelbėjimas, arsi tu ar nearsi, kalkinsi ar ne, tręši salietrą ar dėsi senelio mėšlą, jokio skirtumo, gali nors laiva tų bakterijų išpilt ant viso joniškio, niekas nepasikeis, lietus yra lietus, o visa kitą tik ekonomikos žaidimai, labiau ar mažiau apsimoka, vienam verta kitam ne. Nedaugiau.

Nustokit būt teliukais, delfis parašė ir pz, ministerijoj papezėjo koks nuopeza ir pz, pažiūrėkit kas už.tų pezančių stovi, kodėl jie pezą ir ką peza. 

Beja, kalkinimas išvis yra valstybės reikalas. Asmeniškai aš už dirvožemį prisimsiu atsakomybę tada kai nuosavybė po mano sklypu bus į gylį iki pat branduolio, taip, tuomet aš atsakingas, o dabar mes turim tik popierių, ne nuosavybę. Tai lai valstybė ir rūpinasi. 

Kai kurie turi net ne nuosavybes popieriuka, o panaudos sutarti..... tai nezinau ant kiek reikia tureti pinigu kad su tokiu popiergaliu galetum sau leisti idealiai priziureti dirvozemi. Aiksu nesakau kad tokiu atveju reikia varyti mono kulturas ar rapsa kas du metus - taciau net teoriskai ir net praktiskai eini peilio asmenimis. O yra ir kaimynu ar gretimo rajono zemdirbiu kurie "gano" tavo idirbta zeme ir mielai perimtu kartu su visomis bakterijomis, simbiozemis, grybienomis ir t.t. Ir kai tu tokiam nuomininkui pasakai kad jo zemej "augini" humusa, taikai technologijas tausojancias dirvozemi - jam tik skrandzio sultis sukeli - viskas sako ok - mano zeme bus brangesne.... Kai 100 proc. zemes nuosavybe bus tu kurie ja dirba - bus ir tausojimas ir kooperacija ir "mir i druzba". Kol to nera, kol pastovi klerku ir ministeriju vaduku kaita su kiekvieno "pavasario nauja strategija 5 mietams i prieki iki rudens" - nieko nebus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, voras pranešimas:

Viliau, kiek metų pili besaikius trąšų kiekius, gal net gali įvardint tuos kiekius ?

Nebūkit reklamos aukos, dabar kas netingi tas p..sa protą apie tą dirvožemį.

Amoniakinio vandens jūros išpiltos, simazin, atrazin ir kt š privaryta buvo ir ką, dykumoj gyvenam?

Saikas ir laikas tik tiek. Kuris čia iš jūsų pilat be reikalo? Žodžiu grybų karas

Sacharoj niekas žemės net nedirba ir fungicidų nenaudoja, bet derliaus nėra, spėk kodėl? Sufleruoju - nėra lietaus!

Kur pasauly be lietaus derliai auga?

Normos pas mane ne joniškiečio lygio. 140-170vm azoto trašų npk fiziniu svoriu  200-300kg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Minduksx pranešimas:

O gal pirmoj foto dirva nelaiku dirbta, perdziuvus dėl to netolygiai sudyge. Nu tai į ką čia kreiptis, kas per firma ar mokslininkas koks ir kiek už tą receptą sumokėt? 

Kas ten žino kaip su ta fotke neaišku kada daryta ir kas pasėta. Bet matosi kad blogai. Pas liaka kreiptis :D :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemokamas receptas-paukščių mėšliuko kas metai po 10t. Organika, mikrikai, NPK, susiźiurėti ph ir PK kiekius ir santykius, sėjomaina.

Prieš 1 valandų, Agronomas12 pranešimas:

Aišku, kad receptas yra. Tik viskas yra šiais laikais mokama. :)

Klausimas ar žemė nuosava ar nuomos terminas pakankamai ilgas, nes gerai įtręšto sklypo daug kas norėtų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Virgis. pranešimas:

Nemokamas receptas-paukščių mėšliuko kas metai po 10t. Organika, mikrikai, NPK, susiźiurėti ph ir PK kiekius ir santykius, sėjomaina.

Klausimas ar žemė nuosava ar nuomos terminas pakankamai ilgas, nes gerai įtręšto sklypo daug kas norėtų. 

Sekmės tik palinkėsiu. :)

screen_dc0e0fce8925abb6_1561970952926.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...