Jump to content

zieminis rapsas

Recommended Posts

• Atsakymai 9k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Aš isvis, negaliu skaityt tokiu paistalu . Pasirodo ziurek jau teisinga linkme eina. Pernai dar are viska ir apie skutima net nemaste, siemet pradejo skusti ir jau strukturos ir kvapai atsirado afigie

Jau prasideda...  

Viliau, kiek metų pili besaikius trąšų kiekius, gal net gali įvardint tuos kiekius ? Nebūkit reklamos aukos, dabar kas netingi tas p..sa protą apie tą dirvožemį. Amoniakinio vandens jūros iš

Paskelbtos nuotraukos

prieš 51 minutes , Arunas S pranešimas:

Ar labai blogai jai issisejo per maza norma rapso? Veisle visby, pagal maiselio svori turejo buti 3.5, o issisejo 2.7 :( ant virsaus seti nenoriu.

P.s lygiuojuosi i 2.5-3 t derliu

tai kad man mercedesa rekomenduoja seti 2.6 kg suku galva kaip iki tiek sumazint sejama :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
prieš 50 minutes , Arunas S pranešimas:

Ar labai blogai jai issisejo per maza norma rapso? Veisle visby, pagal maiselio svori turejo buti 3.5, o issisejo 2.7 :( ant virsaus seti nenoriu.

P.s lygiuojuosi i 2.5-3 t derliu

Viskas bus gerai. Juk anksti pasetas uzteks. As seju  ne 3ha o 3,5ha maisiuka. Ir taip pernai per tankus buvo

Nuoroda į pranešimą
Prieš 3 valandas, Brukshnys pranešimas:

O kaip tokia problema.. per 1000ha sejimo su vederiu dar taip nebuvo. issisejo ukines andersono seklos po 10kg/ha. Per biodrili pries tai buvo dobilai seti ir matyt blogai susikalibravau. Kazkur apie 20ha pasejau. Kaip praretint reiks? :D

Bandyk su ekologinem aketelem kai tik isdigs pratarukt. Kazkiek turetu ispest rapso ir praretes

Nuoroda į pranešimą
prieš 56 minutes , dzipas pranešimas:

Liko expiro maisiukas (3 ha norma), antradieni sesiu dariot veisle, jeigu truktu kazin sumaisius expiro - koks kokteilio efektas butu? Ar geriau palikt kiek nepaseta, o sekla kitiem metams?

Nieko ten nebūtų, kad ir ankstyvumas skirtūsi, esu maišęs, tiesiog paskutinį lauką nusikuli jei nevienodai bręsta. Aišku nieks nerekomenduoja taip daryt

Nuoroda į pranešimą

Vienais metai man sejamajai rotorius buvo susiknises, tai norma čiut net ne triguba išėjo. Nepastebejau nes rapsa visa buvau susipyles, pasėjau apie 20 ha ir kompas rodo jog nebera.. 

Ir ka. Rezultate byrėjo virš 6 t. Nors tais metais visiem panašiai byrejo. 

Klausymas kas būtų buve jei būčiau pasejes tokia norma kokia reikėjo.. 

Nuoroda į pranešimą
Prieš 2 valandas, Raimis45 pranešimas:

Vienais metai man sejamajai rotorius buvo susiknises, tai norma čiut net ne triguba išėjo. Nepastebejau nes rapsa visa buvau susipyles, pasėjau apie 20 ha ir kompas rodo jog nebera.. 

Ir ka. Rezultate byrėjo virš 6 t. Nors tais metais visiem panašiai byrejo. 

Klausymas kas būtų buve jei būčiau pasejes tokia norma kokia reikėjo.. 

pernai pirmame lauke didesne norma pasejau nustatinedamas, (gal. 4kg. gavosi, seklu skaiciaus nepasakysiu) veliau sumazinau...paskutiniame lauke vel padidinau, nes reikejo paprasciausiai isseti...rezultatas toks, kad pirmame lauke (1,5 ha)  i lexion 460 bunkeri netilpo,  apie 5t. / ha gavosi. paskutiniame laukelyje, apie 70 aru. gavosi 70 proc.+ bunkerio...tai irgi virs 5t/ha. likusiuose laukuose  3-3.5 t/ha. siemet 7 maisus rapso ant 19 ha pasejau, nors turejo gautis 21 :)

Nuoroda į pranešimą
Prieš 18 valandų, mwex pranešimas:

pernai pirmame lauke didesne norma pasejau nustatinedamas, (gal. 4kg. gavosi, seklu skaiciaus nepasakysiu) veliau sumazinau...paskutiniame lauke vel padidinau, nes reikejo paprasciausiai isseti...rezultatas toks, kad pirmame lauke (1,5 ha)  i lexion 460 bunkeri netilpo,  apie 5t. / ha gavosi. paskutiniame laukelyje, apie 70 aru. gavosi 70 proc.+ bunkerio...tai irgi virs 5t/ha. likusiuose laukuose  3-3.5 t/ha. siemet 7 maisus rapso ant 19 ha pasejau, nors turejo gautis 21 :)

9 maišai 20ha

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...