Jump to content

zieminis rapsas

Recommended Posts

prieš 9 minutes , ukis123 pranešimas:

Taip, 1500000 sėklų tinka jei idialios sąlygos: dirbimas, ruduo, žiema. Bet aš kadangi seju į ražiena norma didinu, taip darydamas, antri metai nepasigailiu

Jei rapsai kas 4 metai ar dazniau dar reikia pridet savaiminius rapsus. Nezinau tikrai firmom butu naudinga irodinet kad reikia set tankiau, bet kazkaip to nedaro...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
  • Atsakymai 9k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Populiariausi pranešimai

Aš isvis, negaliu skaityt tokiu paistalu . Pasirodo ziurek jau teisinga linkme eina. Pernai dar are viska ir apie skutima net nemaste, siemet pradejo skusti ir jau strukturos ir kvapai atsirado afigie

Jau prasideda...  

Viliau, kiek metų pili besaikius trąšų kiekius, gal net gali įvardint tuos kiekius ? Nebūkit reklamos aukos, dabar kas netingi tas p..sa protą apie tą dirvožemį. Amoniakinio vandens jūros iš

Paskelbtos nuotraukos

prieš 42 minutes , T.Engineer pranešimas:

Maždaug 4. Pirmi metai sėjau ir busiu prisidirbes, nu bus matyt po savaitės reiks apžiūrėti. Voluoti prieš sėja

As vasarini buvau sukises 5-6cm ir tai buvo sausa tame sluoksni menesi laiko nedygo bet kur dregmes buvo lomose be vargo isdygo dar ziemini pasejau kaskas apie 5 cm maciau jau yra sudygusiu bet po lauka dar nejau pasiziuret

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...