Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

prieš 27 minutes , tadasjo pranešimas:

Ir kurios tos reikalingos yra o kurios ne? Ir cia tik su rapsu ta darai ar ir kvieciuose naudoji kazkokias bakterijas?

Biologija nauduojama neatsizvelgent i paseli . Cia juk ne vaistukai ar trasa . Biologijos naudojimana taip :indentifikuoji probleme , issikeli tikslus , susidarai strategija ,pasirenki bakterijos tipa , inesi bakterija , pamaitini bakterija , nenaikini bakteriju  , po kokiu 3-5 metu gauni noreta rezultara , mazini bakteriju norma . Ismetus nors viena punkta neverta net prasideti nes bus pinigai i bala tiksliau i dulkes .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, vrimvydas pranešimas:

Biologija nauduojama neatsizvelgent i paseli . Cia juk ne vaistukai ar trasa . Biologijos naudojimana taip :indentifikuoji probleme , issikeli tikslus , susidarai strategija ,pasirenki bakterijos tipa , inesi bakterija , pamaitini bakterija , nenaikini bakteriju  , po kokiu 3-5 metu gauni noreta rezultara , mazini bakteriju norma . Ismetus nors viena punkta neverta net prasideti nes bus pinigai i bala tiksliau i dulkes 

Tik susideliot statregija ir pasirinkt bakterija jau kitas klausimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, vrimvydas pranešimas:

Biologija nauduojama neatsizvelgent i paseli . Cia juk ne vaistukai ar trasa . Biologijos naudojimana taip :indentifikuoji probleme , issikeli tikslus , susidarai strategija ,pasirenki bakterijos tipa , inesi bakterija , pamaitini bakterija , nenaikini bakteriju  , po kokiu 3-5 metu gauni noreta rezultara , mazini bakteriju norma . Ismetus nors viena punkta neverta net prasideti nes bus pinigai i bala tiksliau i dulkes .

Yra tokia menka beda, kad tarpusavyje  bioenergy pardaveju nuomones skiriasi ir saziningesni pripazista kad dar mokosi arba ka blogai anksciau patarinejo...., kad sitos bakterijos yra trumpaamzes ir ju veikla per kelis men pasibaigia, tai nera perspektyvu kad bus galima atsisakyti ir tiketis tokiu paciu rezultatu. Idomu ar apgalvotai pasirinktos tokios kurios negali kelis metus dirbt, ar yra kazkokiu niuansu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauji vėjai, naujos mados.

Įkišiu snapą ir aš, nenaudoju jokių bakterijų ir žemės nedirbu, bet rapsas tikrai stipresnis nei foto. Nemanot, kad bakterijų bumas  prasidėjo, nes kažkas už mus sugalvojo kaip pašalinti simptomus, bet ne problemą. Aš už problemos šalinimą, ne simtomų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , voras pranešimas:

Nauji vėjai, naujos mados.

Įkišiu snapą ir aš, nenaudoju jokių bakterijų ir žemės nedirbu, bet rapsas tikrai stipresnis nei foto. Nemanot, kad bakterijų bumas  prasidėjo, nes kažkas už mus sugalvojo kaip pašalinti simptomus, bet ne problemą. Aš už problemos šalinimą, ne simtomų.

O kokia yra problema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip nustatem kad mires? Ph pk, humusa mokam matuot, dar sliekus paskaiciuojam, ar kas pries bakterijas, nekalbu kad po bakteriju yra tyre ta dirvozemio gyvybinguma? Kas man atrodo teisinga kad verta maziau investuot ir forsuot. O tuos darbus kuriuos darom reikia max kokybiskai ir laiku atlikti, nes paskui buna visoki perpurskimai ar persejimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, voras pranešimas:

Nauji vėjai, naujos mados.

Įkišiu snapą ir aš, nenaudoju jokių bakterijų ir žemės nedirbu, bet rapsas tikrai stipresnis nei foto. Nemanot, kad bakterijų bumas  prasidėjo, nes kažkas už mus sugalvojo kaip pašalinti simptomus, bet ne problemą. Aš už problemos šalinimą, ne simtomų.

Tiesiogine seja gal jau taikot? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, paulius radvila pranešimas:

Yra tokia menka beda, kad tarpusavyje  bioenergy pardaveju nuomones skiriasi ir saziningesni pripazista kad dar mokosi arba ka blogai anksciau patarinejo...., kad sitos bakterijos yra trumpaamzes ir ju veikla per kelis men pasibaigia, tai nera perspektyvu kad bus galima atsisakyti ir tiketis tokiu paciu rezultatu. Idomu ar apgalvotai pasirinktos tokios kurios negali kelis metus dirbt, ar yra kazkokiu niuansu

Pradekime nuo to kas yra bakterija ir kaip jos dauginasi. Pagal pacio teorija pas tave zemeje jau senai nera nei vienos bakterijos. Taip motinine bakterija mirsta bet ukininko ir yra reikalas pamaitinti ir sukurti tinkamas salygas dauginimuisi. Bakterija yra greiciausiai besidauginantis organizmas . Taip kad jei mirsta panavezines mis ir kitos . Dar galiu pasakyti kad daromi isgivenemaumo ir dauginimosi bandymai tik dar near rezultatu po kiek laiko galma mazinti norma . Nei viena firma kita to nedaro. Zodziu eilinis vadybininku konkurencinis triukas kaip apstumti ukininka Reikia kalusyti moksliukuir nepriklausomu agronomu ypac is uzsienio kurie uz dyka nieko nesako ... daug esu girdejes ir apie koncetruotas ir lede bakterijes  ir dar kitokes bet patylesiu . Idealiu near ir reikia rinktis mazesni blogi. Ir dar apmastimui-nusipurskem fungicida ir jis po savaites neveikia tai normalu o kad bakterija po ilgesnio laiko uzlinksta kartais del ukininko kaltes tai blogai Ir jei viena karta nupurkstum bakterija ir turetum visa gyvenima tai suzlugdytum bakteriju versla  (vartotojiskumo teorija)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...