Jump to content

Rūkymas


ūkininkas

Recommended Posts

  • Atsakymai 322
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

nerukiau nerukau ir turbut nerukysiu todel ir kitiem nepatariu :eusa-naughty:

turiu paradoksa!

nerukau - labai labai noriu rukyt!

rukau - labai labai blogai jauciuos.. pavarges, issekes ir t.t.

ka daryt :D

Man tas pats. Dirbu ir galvoju kokią nors priežastį, kaip čia dūmą užtraukus.

Patraukiu, burnoj lyg arkliašūdžio užvalgius, spjaudaus ir galvoju "nu ir reikėjo gi rūpužioką prisidegt".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai tą knygą perskaičius ar kokias tabletęs geriant , visur vistiek reikia valios. Kas iš draugų ją perskaitė tai visi bent trumpam buvo metę, tokių kad iki šiol kad nerūko nedaug. Kitas metimo būdas apie kūrį girdėjau, tai tabletes "tabex" . Nemažai jas kas gėrė tačiau irgi panašiai puse metų nerūkė, dabar va taurelę išgėrę užtraukia dumelį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dzūkija,ta knyga stebuklas.Rimtas bajeris-mano du dėdės su ilgais rūkymo stažais metė,teta ir pusbrolis...tiesa dar du kaimynai metė.Čia faktai iš mano aplinkos.Tiesa vienas kaimynas perskaitęs buvo metęs trumpam bet paskui vėl "atkrito".

Dabar ta knyga pas mus.Iš pradžių skaitys tėtis o paskui aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
labas rukaliai.yra tokia knyga sako ją perskaites numeti iškart knyga vadinasi Allen Carr "Lengvas būdas mesti rukyti"

Skaitei? Bandei? Kai pavyks perskaityti ir mesti - parašyk. Tada ir aš bandysiu :eusa-doh: Sakyt gali daug ką. Taip škant - VBS.

tikra teisybe... ta knyga ir man padejo atsikratyti to bjauraus iprocio... rukiau 36 metus, jau galvojau shakes, niekada nemesiu ir buvo net baisu pagalvoti apie "metimo rukyti" proceso pradzia... aciu savo sunui, nupirko jis man ta knyga, pradejau skaityti ir ... meciau, jau 7 menesiai netraukiu dumo... svarbiausia pries pradedant skaityti sia knyga reikia NORETI mesti rukyti, skaitant knyga turi gilintis mintimis i tai ka skaitai : nesupratai ka perskaitei, skaityk ta puslapi, ar pastraipa dar karta, tol kol suprasi apie ka buvo kalba... svarbiausia, kad gali rukyti skaitant ta knyga, bet kai baigsi skaityti, turesi apsispresti meti ar ne, man pavyko,kuo labai dziaugiuosi... sekmes visiems norintiems mesti rukyti !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
labas rukaliai.yra tokia knyga sako ją perskaites numeti iškart knyga vadinasi Allen Carr "Lengvas būdas mesti rukyti"

Skaitei? Bandei? Kai pavyks perskaityti ir mesti - parašyk. Tada ir aš bandysiu :eusa-doh: Sakyt gali daug ką. Taip škant - VBS.

tikra teisybe... ta knyga ir man padejo atsikratyti to bjauraus iprocio... rukiau 36 metus, jau galvojau shakes, niekada nemesiu ir buvo net baisu pagalvoti apie "metimo rukyti" proceso pradzia... aciu savo sunui, nupirko jis man ta knyga, pradejau skaityti ir ... meciau, jau 7 menesiai netraukiu dumo... svarbiausia pries pradedant skaityti sia knyga reikia NORETI mesti rukyti, skaitant knyga turi gilintis mintimis i tai ka skaitai : nesupratai ka perskaitei, skaityk ta puslapi, ar pastraipa dar karta, tol kol suprasi apie ka buvo kalba... svarbiausia, kad gali rukyti skaitant ta knyga, bet kai baigsi skaityti, turesi apsispresti meti ar ne, man pavyko,kuo labai dziaugiuosi... sekmes visiems norintiems mesti rukyti !

O as perskaiciau ta knyga ir vistiek toliau rukau... nervas ima... :(:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

na, lyg ir teisingai parasyta... nors asmeniskai man toks budas " po truputi..." - nepriimtas, kazkada bandziau taip "kankintis", po truputi "mesti"... dar sunkiau, nors cia gal nuo zmogaus priklauso. tai jei jau nusprendei, tai jokiu ten "viena per pietus ir t.t.", mesk iskarto... :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taip pat dėkingas Allen Carr už knyga "Lengvas būdas mesti rūkyti". 12 metų save žudžiau, jau 4 metus gyvenu laisvai ir nepriklausomai :). Svarbu turėti norą atsikratyti šio žalingo įpročio, ir jums pavyks. O skaitymas prabėgomis ir tik dėl mados - jau geriau nesakyti, kad nepadėjo. Niekas tau žmogau nepadės jei pats sau nepadėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Geriausias budas mest. 1.Paimkit, pagalvokit kiek metu rukot. 2.Tada pagalvokit kiek mazdaug i diena surukot. 3. Tada pagalvokit, kiek mazdaug i diena jums rukymas kainavo. 4. Padauginkit jusu rukymo visas dienas is sumos kuria per diena surukote. 5. gauta suma palyginkite su automobiliu ar nekilnojamo turto kainomis, ir iskart praeis noras rukyt. P.S. Vienam ciuvui padejo. kaip kitiem vienas dievas zino.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaiciavus,kiek visko per diena reikia,gali ir gyvent mest... :icon-wink::lol:

tai ko reikia tai reikia, nieko nesakau. juk valgyt kazka reikia, o rukyt butina? tik pinigus leidziat dumais. i debesis plaukia apvalios sumos...

valgyt reikia,bet vien tik duonos su druska nevalgai ir tik vandeniu neuzsigeri,visvien kazkur tuos pinigus padedi,tai ant alaus,ar brendziuko,gal ikra megsti labai,kiekvienam savo.Vienas megsta gero vyno taure isgert,kitas brendziui neatsipiria,dar kitas gera ruginuka dievina,na yra ir tokiu kur duma megsta uztraukt,vieni daugiau kiti maziau,o be viso sito ir galima apseit,ir litu nemetyt kaip sakiai. :eusa-think:

Del sveikatos,tai kaip kam dievo duota.Vienas duma traugdamas ir 100 metu sulaukia,kitas visa gyvenima prarukes mirsta nuo kepenu cerozes,otas kur gere visa gyvenima ir jam cigaretes smirdejo neruke,mirsta nuo plauciu vezio :icon-wink: .Pasisaugot reikia,bet ar zinai nuo ko mirsi ir kada? :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paskaiciavus,kiek visko per diena reikia,gali ir gyvent mest... :icon-wink::lol:

tai ko reikia tai reikia, nieko nesakau. juk valgyt kazka reikia, o rukyt butina? tik pinigus leidziat dumais. i debesis plaukia apvalios sumos...

valgyt reikia,bet vien tik duonos su druska nevalgai ir tik vandeniu neuzsigeri,visvien kazkur tuos pinigus padedi,tai ant alaus,ar brendziuko,gal ikra megsti labai,kiekvienam savo.Vienas megsta gero vyno taure isgert,kitas brendziui neatsipiria,dar kitas gera ruginuka dievina,na yra ir tokiu kur duma megsta uztraukt,vieni daugiau kiti maziau,o be viso sito ir galima apseit,ir litu nemetyt kaip sakiai. :eusa-think:

Del sveikatos,tai kaip kam dievo duota.Vienas duma traugdamas ir 100 metu sulaukia,kitas visa gyvenima prarukes mirsta nuo kepenu cerozes,otas kur gere visa gyvenima ir jam cigaretes smirdejo neruke,mirsta nuo plauciu vezio :icon-wink: .Pasisaugot reikia,bet ar zinai nuo ko mirsi ir kada? :(

gere ruke ir 80 metu sulauke, butu nerukes butu simta pasiekes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...