Jump to content

Rūkymas


ūkininkas

Recommended Posts

Va blyn, nerūkiau visą gyvenimą, ir darbininkus skatindavau mesti tai, o dabar jau trečias mėnuo kaip rūkau.... Va patinka jau tas procesas, tai nežinau ar ilgam priprasiu.... :icon-evil:

kaip kas meta tai žinom ...tai knyga kokia perskaito tai šeip nušvinta.. :D o kaip pradedade rūkyti?? :eusa-think: nusprendžiau ir einu pirkti pakelio..?? :) kompanijose ar kaip ?? durnai gal klausinėju tiesiog idomu.. ;)

cha cha... buvo kompanija, -bet nerūkiau, poto tikrai, kaip rašai, ėmiau ir nusipirkau pakelį.... tiesa jį vežiojausi gal dvi savaites mašinoje, ir vieną dieną susinervinęs surūkiau pusantros cigaretės... tada į savaitę po kokią 5 surūkydavau, o va dabar pakelis dienai.... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 322
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Man tai bandos jausmas buvo, piemenu kompanija rukyt pradejom is vyresniu pavyzdi imdami, 14-os buvau, kietesniais tapom, blyn beveik puse gyvenimo prarukiau :icon-evil:

man lygiai tas pats mados reikalas buvo ir metu tiek pat kai pradejau :) o dbr jau 27 suejo :) Tai irgi galima sakyti puse gyvenimo praejo su kancaru burnoj :lol: , kartais jau nejuokais pamastau kad uzteks rukyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai bandos jausmas buvo, piemenu kompanija rukyt pradejom is vyresniu pavyzdi imdami, 14-os buvau, kietesniais tapom, blyn beveik puse gyvenimo prarukiau :icon-evil:

man lygiai tas pats mados reikalas buvo ir metu tiek pat kai pradejau :) o dbr jau 27 suejo :) Tai irgi galima sakyti puse gyvenimo praejo su kancaru burnoj :lol: , kartais jau nejuokais pamastau kad uzteks rukyti.

o, mano analogas :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 4 savaičių...
as negeriu nei gramo, nes slykstu, bet daug rukau, noriu mesti, bet nesugebu, ir net neisivaizduoju kaip tai padaryt, esu jaunas 24m, bet jau sirdis slubuoja, rankos tirpsta (daktarai sako nuo rukymo kraujagysles kisa) rukau 7metus

tai išgerk bent 100g per mėnesį ir nebus jiokių bėdų. Alkoholis kraujagisles praplėčia. Visi daktarai rekomenduoja saikingai vartot gerą spirtinį gėrimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as negeriu nei gramo, nes slykstu, bet daug rukau, noriu mesti, bet nesugebu, ir net neisivaizduoju kaip tai padaryt, esu jaunas 24m, bet jau sirdis slubuoja, rankos tirpsta (daktarai sako nuo rukymo kraujagysles kisa) rukau 7metus
šaunuolis kad nevartoji alkoholio.ir aš blaivininkas.viena karta buvau prilupes 17 tai man ta būsena nepatiko ir jau 20 metu nė lašo.kai norėsi ir numesi rūkyti. pasikankinsi koki mėnesi,o po to vis bus lengviau ir lengviau.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar su rukimu vaikinus keicia merginos ir po 20m medikai jau sakis , kad is 10 rukanciu merginu 9 serga plauciu veziu (dabar vyru). Na ir dar ar zinot rukantieji , kad pachmielas rukanciojo buna 2 kartus susnkesnis , kad rukantisis "pastato" trecdali maziau kartu , kad begdamas 100m distancija uzdusta 2 kart greiciau ir pabaigai , ...metus rukyti po penkeriu metu viskas atsistato kaip ir nerukiusiojo o va po alkoholi naudojusiuju to nebesugrazinsi.

Moralas , meskit rukyti bet kokia kaina ir gyvenimo spalvos bus zymiai ryskesnes , tai sakau as 25 metus atsinuodijes ir sekmingai to nebenaudojantis jau 8 metai ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...